Головна
УКРАЇНА ВИГРАЛА ЄВРОБАЧЕННЯ!!!
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
17.05.2004 00:00
Руслана, представляючи нашу державу, здобула перемогу на престижному конкурсі сучасної поп-музики “Євробачення”, фінал якого відбувся у Стамбулі. Співачка набрала максимальну кількість балів, 280, підкоривши Європу запальними українськими “Дикими танцями”. Основна боротьба протягом усього голосування розгорнулася між чотирма учасниками конкурсу: Сербією і Чорногорією, Грецією, Україною і Туреччиною. У підсумку колишня Югославія виявилася на другому місці з 263 балами, Греція - на третьому з 252, а на четвертому розташувалася Туреччина з 195 балами.
Найвищим балом (12) виступ Руслани оцінили в Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Ісландії, Туреччині, Росії та Ізраїлі. “Десятки” нам поставили Андорра, Сербія і Чорногорія, Бєларусь, Португалія і Швеція. Найменше за пісню “Дикі Танці” дали французи – 2 бали. І єдина країна, яка зовсім не оцінила український виступ – Швейцарія.
У нинішньому «Євробаченні» брали участь представники 24-х країн: Іспанії, Німеччини, Франції, Великобританії, Туреччини, Австрії, Бельгії, Ірландії, Ісландії, Норвегії, Польщі, Румунії, Росії, Швеції, Сербія і Чорногорія, Мальта, Нідерланди, Албанія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Греція, Кіпр і Україна. Представники Естонії, Латвії, Литви і Білорусі, на жаль, не пройшли відбірковий тур.

У голосуванні узяли участь мешканці 36 країн Європи, які оцінили “Дикі танці” Руслани наступним чином:

Андорра - 10
Албанія - 5
Австрія - 4
Боснія і Герцеговина - 6
Бельгія - 5
Бєларусь - 10
Швейцарія - 0
Сербія і Чорногорія - 10
Кіпр - 8
Німеччина - 6
Данія - 5
Естонія - 12
Іспанія – 8
Фінляндія - 8
Франція - 2
Англія - 5
Греція - 7
Хорватія - 8
Ірландія - 7
Ізраїль - 12
Ісландія - 12
Литва - 12
Латвія - 12
Монако - 6
Македонія - 8
Мальта - 8
Нідерланди - 7
Норвегія - 7
Польща - 12
Португалія - 10
Румунія - 6
Росія - 12
Швеція - 10
Словенія - 8
Туреччина - 12.

За правилами «Євробачення», наступний конкурс має проходити на території країни-переможниці. А це означає, що ювілейний, 50-й за рахунком конкурс «Євробачення» пройде в столиці України Києві у 2005 році. На проведення конкурсу Україна отримає 5 мільйонів швейцарських франків.
P.S.
Залишилось тепер тільки обрати нову владу, яка б використала ці гроші за призначенням :))

Прокоментувати

 
Таврійські Ігри. День перший. Експрес-враження
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
02.05.2004 00:00
Ооо... сил нема :)) сьогодні ледь прокинувся! перший день Таврів був хоч і не дуже драйвовий і досить таки смугастий в цьому плані, але того, що було вистачло! ну, спочатку змерз як собака поки той ідіот Янукович два слова рідною мовою намагався зв'язати... Потім ще 30 хв. десь тортурів виступом Біличкі :(( Вона взагалі зараза! Раніше хоч рідною співалала, а тепер з 7 пісень лише одна, остання, була українською... "для галочки", що вона "тіпа за Україну". АЛЕ ПОТІМ БУЛИ "MAD HEADS"!!! Мене розірвало одразу! З першої пісні ("Отрута", всі знають?). Вони молоці, просто клас! Хоч публіку особливо не вставило, бо їм "Nevergreen'а" або "Глюкозу" подавай :))) Потім була така собі Віницька... а потім взагалі "nevergreen" своїм майже годинним виступом на такі гальма поставив, що я почав вже засинати :)) Такий маразм ну просто!!! :((( З нього так класно на прес-конфі поприколювались, просто супер! Спитали які групи йому подобаються, він відповів: "Слівкі" :))) Всі просто випали!!! Ну, ще спитав в нього кого він з наших знає. Він дового розмірковував шось і нарешті видав - Віагра :)) Ну ще багато таких підколок було...
Персуха з Русланою була класна, багато приємних вражень... Але ще більше їх було від виступу! Це було дійсно просто чудово! Всіх порвало! А найголовніше те, що вона вкладає ідею в музику, національну ідею, під час виступу це дуже добре було видно, підтримувалась патріотична атмосфера і це заслуговує як мінімум на повагу!
Сьогодні взагалі на Таври не їду, там такий день тупий, жах, одна попса що тут і казати. А от завтра!!! Тартак, Грін Грей повинні дати жару! Якщо Сіро-Зелені бубуть одразу другі, то я після них і поїду додому... а шо там робити? Ну Лєпріконси, ну Агата Крісті... мєє... а потім взагалі "Глюкоза" та "Хедевей"... байда...
Що стосується правопорядку, то все майже ідеально. Безпеку здається забезпечили добре. Не бачив жодної розборки чи якоїсь сутички. так шо можете сьогодні ще зібратись та приїхати на третій день хвестивалю, все досить таки безпечно :))

Коментарів (2)

 
Денна сцена Таврійських Ігор!
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
30.04.2004 00:00

Нарешті я таки повернувся, після тижневої "відпустки"... і одразу маю свіженьку інформацію.
До вашої уваги перелік учасників денної сцени Таврійських Ігор. Досить непоганий як на мене. Є кілька відомих гуртів. Чого вартий, скажімо, Нумер 482. Також є навіть кілька гуртів з Херсонщини, і серед них команди з Нової Каховки. Нагадаю, що цей фестиваль починається завтра, 1 травня і триватиме до 3 травня включно. Я чергую всі ці три дня там майже цілодобово... і коли ознайомився вперше з основним складом учасників, то мені не дуже весело стало... але тепер радію з того, що денна сцена буде дуже цікавою, і там дійсно буде на що подивитись:

Коментарів (1)

Детальніше...
 
МетаморФоззі coming soon...
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
24.04.2004 00:00

На початку травня Фоззі, один з трьох ватажків Танка На Майдані Конґо, обіцяє завершити роботу над своїм сольним альбомом “МетаморФоззі”. Після повернення за тиждень з Кіпру гурту Фактично Самі, на чиїй студії ведеться робота, платівку буде остаточно доведено до пуття. Проте її вихід відбудеться, мабуть, аж восени. В ці дні завершено запис останнього награння з “МетаморФоззі” під назвою “Тупий і ще тупіший”. В ньому гостинно взяли участь ватажок Тартака Сашко Положинський і керманич Мотор’ролли Сергій “Сєня” Присяжний. Сашко начитав куплет, який сам же і склав, а “Сєня” награв кілька гітарних партій, які з одного боку додали жартівливій пісні щільного рок-танцювального натиску і водночас впізнаваної мелодійності, - повідомляє ФДР Радіоцентр.

Коментарів (1)

 
Кому Вниз. На шляху до Wave Gothic Treffen 2004
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
01.04.2004 00:00
20 квітня надійшло офіційне запрошення Кому Вниz на фест Wave Gothic Treffen 2004 у Ляйпцігу (Німеччина), повідомляє ФДР Радіоцентр. На сайті фестивалю наші “патріархи від ґотики” значилися серед учасників вже досить тривалий час, поза тим офіційного “паперу” гурт таки не мав. Крім того, Кому Вниz мало взагалі не були викинуті зі списків через електронний лист без підпису, що надійшов організаторам дійства на Великодні свята. В ньому групі та Українському Ґотичному Порталові виставлялися закиди у фашизмі та расизмі, а для німецької сторони це надзвичайно серйозні звинувачення. Іронія долі в цій історії та, що 20 квітня є днем народження Адольфа Гітлера, тож тепер, мабуть, слід чекати відповідної анонімки вже на сам WGT.

Прокоментувати

 
Наступ ''йуд'' на українську музику!
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
19.04.2004 00:00

Патріархи вітчизняного ґотичного року Кому Вниz опинилися під загрозою зриву травневої поїздки на ґотичний фестиваль у “Wave Gothic Treffen 2004”, повідомляє ФДР Радіоцентр. Сталося це внаслідок анонімного листа складеного німецькою мовою, що надійшов на адресу організаторів фестивалю з ізраїльського сайту netvision.net.il. Невідомі автори, які заховалися за підписом “Антифашисти України”, звинуватили Кому Вниz, а також Український Ґотичний Портал в неофашизмі та расизмі. Безіменні наклепники свої звинувачення будують на досить хитких доказах, і не виключено, що цю витівку втнули якісь виконавці-невдахи, які з тих чи інших причин посварилися з УҐП.
Такі звинувачення викликали обурення в учасників гурту, прихильників його творчості, Українського Готичного Порталу та громадськості України. Виявляється, що тепер не можна бути патріотом та казати в голос про свої національні почуття, бо на тебе одразу подібні наклепники, у добрих традиціях 30-х років минулого століття, можуть “стуканути” куди треба та звинуватити у фашизмі, нацизмі, антисемітизмі тощо. За 16 років діяльності гурту не було висунуто жодного офіційного подібного звинувачення, навіть за часів радянської влади.
Небезпека ситуації полягає в тому, що якщо авторам листа вдасться примусити організаторів відмовитись від участі КОМУ ВНИЗ та УГП у фестивалі, то на гурт і портал будуть однозначно навішені ярлики “нацистів” і дорога для якісних українських гуртів в Європу буде закрита. На це і розраховують автори листа, так звані анонімні “українські антифашисти”.
Ясно одне, що авторам безіменного допису ні на йоту не подобається вихід вітчизняних виконавців за кордон, успіх українських гуртів не лише вдома, а й в чужих землях. Так диви, і до Руслани доберуться: а що, вона теж на Захід зі своїм короваєм пнеться.

До Вашої уваги пропоную наступні документи:

Прокоментувати

Детальніше...
 
ТНМК: Україна - чемпіон!
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
17.04.2004 00:00

Одна з найспортивніших українських груп - "Танок на Майдані Конго" - збирається помістити в новий альбом "Пожежі міста Вавілон" цікавий скіт (перебивка між піснями, сценка) про те, що чемпіонат світу з футболу виграла збірна України [цікаво якого року? 3004?]. З легкої руки ТНМК, у фіналі наші перемагають Китай з рахунком 1:0, гол забиває Шевченко. Для запису цієї перебивки між піснями хлопці запросили відомих футбольних коментаторів Дмитра Джулая і Дениса Босянка. За словами лідерів групи Фагота (на фото) і Фоззі, що сам у минулому професійно займався футболом, у вихід наших до фіналу повірити важко, але хто зна? Сам скіт буде передувати треку "Та Ти Шо".
Цікаво, що ТНМК не вперше використовує спортивну тему в альбомі. На першому диску групи 1998 року звучить голос Віталія Кличко, - повідомляє спортиве видання "Команда-плюс"
Ця інфа є достовірною і на офіційному сайті танків її підтвердили!
P.S. Тепер я ще більше хочу "Пожежі". Цілих два роки на них чекали! Залишилось вже зовсім трохи, ще якийсь місяць-два і люди зможуть їх почути.
Читайте також: Інтерв'ю з вищезгаданими коментаторами про співпрацю з танками

Прокоментувати

 
Одним хорошим укр_гуртом стало менше :(
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
15.04.2004 00:00
БумбоксІнформація про те що ніби-то одна з найвідоміших українських реп-команд - "Графіт" - розпалася з'явилась цими вихідними після першого дня фестивалю "ХЗМ'юзік". Сьогодні вдалося отримати підтвердження цієї інформації від "посвячених" осіб. Команда так і не спромоглася записати свій дебютний альбом, на який всі так чекали. Альбому НЕ буде...
"Графіт" став по-справжньому відомим широкому загалу після спільної роботи з Тартаками - "На Даху", яка увійшла до альбому "Система нервів", що з'явився у березні 2003. Найвідомішою піснею "графітчиків" став трек "Одна", який вже встиг вийти раніше на різних збірках, у тому числі й закордонних. Безперечно, це серйозна втрата для сучасної української музики... Але засмучуватись нема чого, люди які входили у "Графіт" нікуди не поділись і я сподіваюсь, що всі вони залишаться у музиці. Так, наприклад, Андрій Хливнюк, тепер вже ех-лідер "Графіту", на тому ж "ХЗМ'юзік" встиг дебютувати із новим проектом "Бумбокс", в якому виконує роль вокаліста. Окрім Андрія до складу, досить несподівано для всіх, увійшли ще дві відомі людини з Тартака: гітарист - Андрій "Муха" Самойло та штатний діджей, член команди ТАтаТА DJz та, нарешті, просто кращий скрейтч-майстер України - Dj Валік (Валентин Матіюк). Склад досить серйозний. і, хто чули, що грають хлопці, схарактеризували це як "реггі з вінілом" і одразу нарекли конкурентами 5NIZZі.... "але це ж музика, це не спорт!" – як казав самі знаєте хто :)
Фото з дебютного виступу "Бумбоксу" ви можете подивитись тут.
Тож, "Графіт" помер, хай живе "Бумбокс"! чи як? :)

Прокоментувати

 
ReMix на ''Мікрoff/onну перевірку'' by DJ Nero
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
15.04.2004 00:00
DJ Nero, відомий за реміксами на пісні ТНМК та 5NIZZі, цього разу узявся за Тартак, - повідомляє інтернет-видання FaDiez.com.ua. Звукових трансформацій зазнала пісня "Мікрoff/onна перевірка", яку Тартак та (наш) херсонський Ролікс записав ще наприкінці 2002 року, тоді ж на неї було відзнято кліп, а на початку березня ця спільна робота була включена до другого альбому Тартаків - "Система нервів" (березень 2003 р.). Трек став одним з найпомітніших на платівці, вигідно виділяючись з-поміж інших робіт. Прихильники одразу надали "перевірці" статус “найважчої” пісні “Системи". Творіння DJ Nero є першим реміксом в історії гурту Тартак. Самі ж тартаки поки що офіційних коментарів з цього приводу не давали (хм, в мене навіть сумніви є що вони про те знають взагалі, - прим.), а сам ремікс для публічного прослуховування поки що недоступний... але сподіваюсь, що це тимчасове явище і найближчим часом з'явиться, наприклад на ФДРі :)

Прокоментувати

 
Xingtone - софт для створення рінгтонів
Різне
// UAFORMAT.COM   
03.04.2004 00:00
Останнім часом мелодії для мобільних телефонів все більше перетворюються на бізнес і виконавці не соромляться торгувати ними окремо від синглів. За результатами досліджень, ринок мелодій для мобільних телефонів за останній рік становить близько 1 мільярда доларів. Щоправда ситуація може змінитися, бо у продаж надійшла комп’ютерна програма Xingtone, з чиєю допомогою будь-яку пісню можна перетворити на свій рінгтон.
Прога судячи з усього дуже корисна, і коштує копійки, якщо врахувати скільки грошей потім можна буде зекономити. Ціна "буржуйська" - $14.9. Придбати можна на сайті розробника. Спочатку ви можете скачати тріал-версію, щоб випробувати. Якщо ця софтина Вам сподобається, Ви просто купуєте рестраційни ключ і тріал-версія перетворюється на повноцінну. Реєстрація діє безстроково, тобто купуєте один раз - і на все життя :)
Ось кілька корисних лінків:
Скачати тріал-версію
Англійський опис проги

Коментарів (1)

 
TXT ''Весело'' від Тартаків
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
06.03.2004 00:00
А ось і обіцяний текст веселої тартаківської пісні...

ВЕСЕЛО!

Визирнула тітонька у своє віконечко.
Зацвітала квітонька, підіймалось сонечко,
Пташки зацвірінькали, кішечки занявкали -
Більше тая тітонька ніколи не плакала.

Па-па-па-панки у “танках” входять у місто.
Їх зустрічають па-па-пацифісти.
“Танки” в па-па-панків порвані-побиті,
Мохом заростають, бо давно не миті!

Стало дуже весело, люди посміхалися.
“Розум” та “дурбецало”, як свати, браталися.
На парад виходили та на демонстрацію,
Балачки заводили про капітуляцію.

Па-па-па-панки у “танках” входять у місто.
Їх зустрічають па-па-пацифісти.
“Танки” в па-па-панків порвані-побиті,
Мохом заростають, бо давно не миті!

Дуже люди люблять всі відпочивати.
Так життя загублять на матрацах з вати.
Кожен пан, як маршал, пані, як царівна,
А я на все те кашляв, бо мені все рівно.

Па-па-па-панки у “танках” входять у місто.
Їх зустрічають па-па-пацифісти.
“Танки” в па-па-панків порвані-побиті,
Мохом заростають, бо давно не миті!

Весело, весело, весело нам! Нам!
Весело, весело, весело вам! Вам!
Весело, весело, весело їм! Їм!
Весело, весело, весело всім! Всім!

Па-па-па-панки у “танках” входять у місто.
Їх зустрічають па-па-пацифісти.
“Танки” в па-па-панків порвані-побиті,
Мохом заростають, бо давно не миті!

Прокоментувати

 
TXT 'Тартак' - 'Інді Я'
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
02.03.2004 00:00

Свіжий текст прямо з рук Сашка. Пісня з майбутнього альбому тартаків. Хоч пісні я ще не чув, але текст мені видався просто суперовим!

"Тартак" - "Інді Я"
Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
Хай за душею нема ні гроша...
Жодному з нас не зробиться кепсько,
Бо в кожного з нас індійська душа...

Він вірить у те, що прадавні арійці -
Це предки індусів та українців.
Прокидається рано, пірнає у ванну,
А разом із ванною пірнає в нірвану.
Не виб’єш його з нормального стану,
Ніколи йому не буває погано.
Ніхто не дратує, не турбує нічого,
Бо є в нього йога, бо йога є в нього...
Він п’є багато індійського чаю,
Людей розуміє, людей вибачає...
Він бачить одразу ж, при першій нагоді,
Не те, що зовні, а те, що на споді...

Вона все життя чекала на принця -
Не на індуса, а на українця.
Що ось прилетить він - гарний, сміливий,
Під ним - білий кінь - гарячий, грайливий...
Та щастя мало інакшу прописку,
Обранцем її став „Танцюрист Диско”.
На кожній стіні вдома та на роботі
Чекає на неї Мітхун Чакроборті.
А їй так хотілося трішечки казки...
Їй так хотілося трішечки ласки...
(Доню моя, у чому річ -
Де ти гуляла цілу ніч?)

Вони якось зустрілись на кіносеансі
І досі знаходяться в певному трансі.
Вони вдвох неначе полинули в небо...
...А ось цього не треба!


Приспів
Індія, Індія, далека і близька,
Ніби й чужа, а така українська!
Кажуть, що десь там є пустеля Тар...
Так, кажуть, що десь там є пустеля Тар!
Так кажуть, що десь там є пустеля Тар?
Так, кажуть, що десь там є пустеля Тар!...

Коментарів (1)

 
<< Початок < Попередня 91 92 Наступна > Кінець >>

Всього 1081 - 1092 з 1093