Головна
Мотор'ролла: mp3-реліз із усіма альбомами та синґлами
Нові релізи
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 12:35
Мотор'роллаГурт «Мотор'ролла» порадував своїх прихильником  релізом повного зібрання своїх пісень у форматі mp3. До диску увійшли три альбоми: «Забави патріотів» (1996 р.), «Тиск» (1999 р.),  «...шо кому не ясно?» (2005 р.) та синґли й акустичні записи 2006 р. Також платівка містить приємні відео-бонуси: три кліпи на пісні «До тебе мила», «Моя вода» та «Настояшчий мушчина». У підсумку вийшло 48 треків загальною тривалістю звучання 2 год. 59 хв., до яких також було додано і тексти пісень.
Що ж до свіжих робіт, то наразі відомо, що гурт «Мотор’ролла» завершив накопичення матеріалу для нового альбому. Він міститиме 12, можливо 13 треків, і побачить світ у жовтні цього року.

Коментарів (3)

 
De Shifer виступив на найбільшому фестивалі Румунії – «Сokelіve-2007»
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 12:31
De Shifer (Де Шифер)Наприкінці червня у Бухаресті (Румунія) відбувся міжнародний фестиваль «Сokelіve-2007» за участі всесвітньо відомих виконавців: The Prodіgy, Іncubus, The Rasmus, The Cult , Backyard Babіes, Іll Nіno, Nіck Olіverі & Mondo Generator, The Pussycat Dolls, Macy Gray, а також численних румунських колективів. На одній сцені із хедлайнерами вситупила і київська альтернативна команда «De Shifer». Гурт представив румунському глядачеві свою програму «Error іn the system». Виступ гурту завершився вигуками глядачів «Біс!» та «We love you, Ukraіne!».
За словами музикантів, румунська преса високо оцінила їх виступ, поставивши в один ряд з найпотужнішими роковими хедлайнерами фестивалю.
Також гурт залишився у захваті від високого рівня організації фестивалю, починаючи від якісного технічного забезпечення (звук 300 кіловат, величезна сцена), закінчуючи побутовими умовами перебування (харчування, проживання іноземних команд у п'ятизірковому готелі «Crown Plaza» у центрі Бухаресту й т.д.).

Коментарів (1)

 
ТНМК готують альбом каверів «ReФорматЦія - 2»
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, fdr.com.ua   
26.07.2007 12:23
ТНМК - Танок На Майдані КонґоТанок На Майдані Конґо готує до випуску другу частину своїх «реформ» – платівку «ReФорматЦія - 2». Подібно до першого випуску, це буде збірка пісень ТНМК, заспіваних або переграних іншими митцями. Остаточний перелік хто і що буде співати наразі відкривати ще рано, позаяк дехто ще доробляє свої версії, а без них не згоден підбити підсумки. Однак точно відомо, що диск буде заповнено під саму зав’язку – стільки часу, скільки вміщує звичайний компакт-диск...

Прокоментувати

Детальніше...
 
Кому Вниз: колекційний диск «Ab Ovo Usque Ad Mala»
Нові релізи
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 12:10
Кому Вниз (Кому Вниz)Незабаром на полицях музичних магазинів має з’явитись колекційний диск Кому Вниз, що отримав назву назву «Ab Ovo Usque Ad Mala». Трек-лист платівки включатиме пісні «Білі демони», «Мажа-віра» та «Шива» в англійській адаптації, а також англо-німецькомовний кавер на пісню «Irgendwie, Irgendwo, Irgendwann». Крім того, на диску можна буде знайти студійний запис «Кленового вогню», що до цього часу існував тільки у концертному варіанті, та пісню «Ліра». Місця продажу диску Кому Вниз пообіцяли назвати незабаром на своєму офіційному сайт: www.komuvnyz.gothic.com.ua

Коментарів (1)

 
Гурт ДахaБраха випустив повноцінний перший альбом
Нові релізи
// Юрко Зелений, fdr.com.ua   
26.07.2007 12:00
ДахБрахаДахaБраха випустила повноцінний першачок. Він називається «Ягудки» – за однойменною співанкою з Полісся. Насправді платівка матиме перегук з найнайпершим  пісенником – «На добраніч», з якого перечувало аж 8 пісень з 11, але річ в тім, що теперішній доробок повністю записувався у звукотвірні, а попередня плита була радше ознайомчим записом. Диск вже є в продажу, а офіційно пісенник було представлено на гуляннях «Шешори’2007» 12-14 липня на Вінниччині.

Прокоментувати

Детальніше...
 
СонцеКльош: «Баби та Йоги»
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, fdr.com.ua   
26.07.2007 01:49
СонцеКльошЖартівливий СонцеКльош збирається наприкінці липня засісти за запис несподіваного задуму, випещуваного вже близько півтора роки. Майбутнє втілення матиме заголовок «Баби та Йоги». Суть його в тому, аби створити платівку разом з гуртом гудців-індусів на чолі з маестро гри на сантурі на ім’я Pandit Bhajan Sopori [сантур – santur, santūr, santour, santoor – трапецієвидне 70-струнне ударне гудило, різновиди якого поширені в Іраку, Пакистані, Вірменії, Туреччині та инших частинах Азії. До речі, сантур зовні дуже нагадує наші цимбали]. Пан Pandit Bhajan Sopori посідає дуже престижне місце серед гудців Індії, і не одноразово виступав у в Англії, Німеччині, США, Єгипті, Юґославії, Сирії, Бельгії та Норвегії. І ось нашим «сонцекльошам» випала нагода познайомитися з ним у самому Києві. Платівка недаремно матиме задиристу назву «Баби та Йоги». У ній мають переплестися два співочі звичаї: Українські весільні та обрядові пісні, збагачені індуськими запальними ритмами та гармоніями. До речі, наші співанки підібрані таким чином, що вони збігаються зі східною мелодикою, так що у висліді має вийти щось несподіване. Дівчата зі СонцеКльоша записи своїх наспівів передали нашим індоарійським побратимам, і зараз індуські митці «переварюють» їх в себе вдома. Наприкінці липня пан Pandit Bhajan Sopori разом зі соратниками мають повернутися до Києва, і тоді обидві сторони продовжать працю вже разом.

Прокоментувати

 
Оратанія заспівала про рожевий холодильник
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, fdr.com.ua   
26.07.2007 02:02
ОратаніяЯкщо американці зазвичай складають пісні про рожевий «Кадилак», то наші піснярі оспівали рожевий… холодильник! Зробила це молода ватага зі Львова під назвою Оратанія. Їхній щойно спечений забійник так і називається – «Холодильник ». Річ має жартівливі слова та натяки, і взагалі пісенька є таким собі співочим хуліганством у доброму розумінні цього слова. На підтримку окремка хлопаки накарбували відразу й видноспів, при чому зняв його ніхто інший, як знаний львівський кліпотворець Тарас Химич. У кадрі гурт вирішив підтримати вітчизняного виробника, тож у головній ролі – ролі холодильника відзнявся старенький, ще із заокругленими обрисами, але помальований у еротичну рожеву барву холодильник марки «Донбас» :)) Пісня «Холодильник» провіщує скоро появу першої платівки Оратанії. Створюється доробок у звукотвірні Любомира Соломченка, давнього творчого соратника Тараса Химича. Своїм співом хлопцям допомогла вже відома у львівських колах Софія Сливка – в минулому співунка гурту Файно, а нині вже самостійна виконавиця. Стежити за поточним життям Оратанії можна наїхній іменній сторінці www.oratania.com.

Коментарів (5)

 
Гурт Файно має перший кліп «І та любов»
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, fdr.com.ua   
26.07.2007 01:59
ФайноГурт Файно нарешті доробив свій перший у житті кліп на підтримку дебютника. Видноспів мав з’явитися на початку травня, але у самісінький розпал роботи, під час ліплення знятого, режисер десь зник. Втім він хлопець молодий, тому гудці до цього поставилися поблажливо, хоча певні висновки собі зробили. Кліп зроблено на заголовну пісню платівки – «І та любов» на вірші відомого поета Костя Москальця.

Коментарів (2)

 
Гудімов: «Хамелеон»
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, fdr.com.ua   
26.07.2007 01:51
Гудімов - ХамелеонГурт Павла Гудімова на літо запустив четвертий за ліком окремок на підтримку платівки «Монопол:я». Ним стала пісня «Хамелеон». Позаяк річ йде на літо – пору відпочинку та вечірок, то оприлюднилися відразу дві версії пісні: одна платівкова, а інша – легка танцювалочка. Підготував її на замовлення Гудімова крутій плит однієї зі столичних радіостанцій, відомий крім того і як просто виконавець під творчим іменем Джельсаміно. Тому-то «Хамелеон» у його прочитанні й має приписку «Jelsamino mix».

Коментарів (1)

 
Гурт Холодне Сонце записав пісню німецькою мовою
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 01:54
Холодне Сонце (SOLARICE)Після повернення з німецького фестивалю Wave Gothic Treffen (Leipzig) хлопці з гурту Холодне Сонце були задоволені своїм виступом і поїздкою загалом. До від’їзду хлопці не відкривали своїх творчих таємниць для громадськості. Менше скажеш – більше зробиш.  Для європейської сцени у Холодного Сонця є європейське ім’я – „SOLARICE”.
Крім того, стало відомо, що Холодне Сонце заспівало німецькою мовою.
«Ще за декілька тижнів до фестивалю наш ПР-менеджер Тарас Кузів запропонував записати пісню німецькою - каже лідер гурту Василь Гоцко, - Раніше ми робили творчі переклади наших пісень на англійську, німецька ж для нас, і особисто для мене, як виконавця, є новинкою, тому спочатку весь цей задум виглядав дуже незвично».
Як показав результат, хлопці непогано справились із задачею. Шанувальники гурту зможуть також почути український оригінал пісні “fur sie” – „Для неї” у новому альбомі гурту, що готується до виходу у найближчий час.

Коментарів (1)

 
ТІК починає боротьбу з алкоголізмом
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
26.07.2007 01:46
ТІК - АлкоголізмНаприкінці червня відбулась всеукраїнська радіопрем’єра нової пісні вінницької групи ТІК під назвою «АЛКОголізм ».
Не кожен день в українському радіоефірі можна почути пісню з такою назвою, та ще й з таким неоднозначним текстом. Але музиканти ризикнули і вирішили саме її віддати в ефір. Пісня «АЛКОголізм » стала третім радіосинглом на підтримку дебютного альбому «ЛітераДура».
Віктор Бронюк, гурт ТІК: «В нашій країні все більше звертають увагу на проблеми СНІДу, наркотиків, сексуальних меншин. Але чомусь ніхто не говорить про те що, відбувається на кожному кроці. В нашій пісні є смисл і якісна мелодика. Я впевнений її візьмуть в ефір багато радіостанцій… Ми нікого не спонукаємо до алкоголізму. Ми хочемо, щоб люди почули пісню і не тільки всміхнулися, але і задумалися над тим, які це все може мати наслідки».

Коментарів (11)

 
Спочивай у мирі, Міхоне...
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
18.07.2007 00:42
Image
 
12 липня 2007 року пiсля кiлькох мiсяцiв боротьби з важкою хворобою
пiшов з життя один з засновникiв групи Крихiтка Цахес - гiтарист Мiхон (Михайло Гiчан).
Хороший друг, талановитий музикант, обдарований архiтектор
i гарна людина, якої нам всім дуже бракуватиме.
Свiтла пам'ять.

Коментарів (4)

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 97 - 108 з 1093