Океан Ельзи завершують всеукраїнський тур та презентують відео ''Зелені очі''
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
21.06.2007 17:10
Океан ЕльзиНайближчої неділі, 24 червня, флагмани української музики Океан Ельзи завершать концертом на біс у Києві всеукраїнській тур на підтримку свого нового альбому "Міра", що побачив свій наприкінці квітня. Повторрний концерт у столиці наприкінці свого туру гурт робить не вперше фактично продовжуючи змагатись із власними рекордами відвідуваності виступів. Вперше Океан Ельзи започаткував таку практику під час туру на підтримку попереднього альбому Gloria восени 2005 року...

Коментарів (19)

Детальніше...
 
Чайка-9. Коли кількість переходить у якість...
Фестивалі
// Олена Синицька, Оксана Чубірка   
21.06.2007 01:45
Чайка-2007: БіонікДев’ята “Чайка” стала доказом того, що рано чи пізно кількість завжди перетворюється на якість. Літні оупен-ейри офіційно були проголошені відкритими 2 червня на території столичного ВДНГ, і, без сумніву, “Чайка” залишиться однією із яскравіших подій музичного 2007 року.
Значною перевагою і безперечним плюсом цьогорічного фестивалю стала “Молодіжна сцена”. Адже поряд із іменитими мегастарз заявити про себе отримали можливість зовсім молоді (проте необов’язково “маловідомі”) й перспективні гурти. Щоправда, дещо вражало пропорційне відношення “великої” і “молодіжної” сцен, занадто вже малою було зроблено останню.

Коментарів (6)

Детальніше...
 
ФлайzZzа створила анімаційний кліп до пісні «Коломийка»
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
30.05.2007 19:31
ФлайzZzаФлайzZzа створила нове відео. Цього разу гурт випустив кліп на пісню «Коломийка». Більше трьох з половиною місяців знадобилося регулярному художнику ватаги Максу Кучеру (саме він свого часу займався оформленням дебютного альбому) та аніматорам студії «Artaction», щоб намалювати та змонтувати чудернацький мультик.
За сюжетом головний герой (а це Сашко Рудчик, трубач гурту) літає по світу на трьохколісному велосипеді і роздає то мексиканцям, то ямайцям, то росіянам українські сопілки та приносить тим самим радість всьому світу. Майже під завершення роботи над відео в гурті сталися зміни в складі (заміна діджея), але це не завадило вліпити кумедний персонаж нового учасника гурту – DJ Роми – до кліпу.
Анімаційне відео на пісню «Коломийка» скоро з’явиться на музичних телеканалах України.

Коментарів (4)

 
Мотор'ролли представила новий синґл «Аеліта»
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, Fdr.com.ua   
30.05.2007 19:24
Мотор'роллаМинулої неділі, 27 травня, відбудбулась всеукраїнська прем’єра останнього доробку Мотор'ролли – пісні «Аеліта». Слова до неї склала Тома Приймак, авторка вже порядної низки мотор’роллівських забійників, зокрема «8 кольору», а заголовок взятий за однойменним романом «робітничо-селянського графа», письменника Олексія Толстого. Для запуску підготовлено шість версій під різні стилістики радіомовників, а також для танцювальних майданчиків. Щоправда, існує ще одна, сьома версія пісні «Аеліта». Самі музики її називають «питомо мотор’роллівською», з потужним рок-звучанням і без всілякого прилизування. Але її можна буде почути тільки на майбутній платівці Мотор'ролли.

Коментарів (4)

 
''ТіК'' презентували дебютну платівку ''Літерадура''
Музичні вісті
// Enter.ua   
30.05.2007 12:38
ТіК та Ляпис ТрубецкойПісля масованої атаки широкого загалу відео до пісні "Олені", вінницький гурт "ТІК" нарешті презентував дебютну платівку за назвою "ЛітераДура" ("ЛІТЕРАDYРА"). На вході зустрічали з чаркою самогону домашнього виробництва і шматком сала - настрій заходу відповідний.
Любов'ю телебачення і красивим кліпом гурт "ТІК" зобов'язаний у першу чергу своєму продюсерові Олегу Збаращуку, котрий є організатором концертів у вінницькій області таких відомих закордонних виконавців, як "Би-2" і "Мумий Троль".
Духові і алкогольний гумор гурту "ТІК" – єдине місце зіткнення з творчістю "Ляписів". Лірика команди очевидно претендує на посмішку, проте попри літраж випитого впродовж презентації безкоштовного алкоголю, цілі музиканти так і не досягли. Фронтмену команди Віктору Бронюку постійно доводилося звертатися до публіки з питанням чому ніхто не танцює.

Коментарів (10)

 
Проект ''Тричі'' завершив роботу над першим альбомом
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, Fdr.com.ua   
30.05.2007 12:35
Сашко ПоложинськийПовністю завершена робота над платівкою троїстого мистецького союзу Ділі (Едуарда Приступи), Ореста Криси з гурту Татхагата і Сашка Положинського (на фото). У підсумку вийшла дідькова дюжина пісень, тобто 13 штук, окремі з яких покладено на вірші Богдана-Ігоря Антонича, Тараса Шевченка, або ж написані за мотивами оповідання Михайла Яцьківа. І хоча чернеткова назва цього співочого об’єднання "Тричі", однак хлопцям свою партію підспівала й Росава. Загалом доробок вийшов надзвичайно різнорідним, насичений ритмами реґі, рок-н-ролом, жартами, дотепами та нашими мелосами, але музиканти й не ставили собі за мету робити з нього голу комерцію. Парубки не збрехали: Сашко Положинський у цьому втіленні виступив в доволі несподіваному образі читача-оповідача. Виходу платівки варто очікувати ве восени. Наразі її робоча назва - «ПоНеДілОк».

Коментарів (3)

 
Sбей Пепел'S стануть україномовними і неформатними
Новини від Зеленого
// Юрко Зелений, Fdr.com.ua   
30.05.2007 12:32
Sбей Пепел'SГурт Sбей Пепел’S готує альтернативну платівку без жодних ознак угодовства з «форматом». Це буде добірка пісень українською мовою слова до яких склали різні люди. Знайомилися з ними «пеплзи» через інтернет, випадково, а потім їм надсилали чернеткові награвання майбутніх пісень. Платівка називатиметься «Main Flirt». Така назва походить від того, що ватага наче заграє зі Світом. Але в житті такий флірт не завжди лагідним вдається, тому піснярі й поставили «жорсткий» на їхню думку наросток у назві – слово «майн». Випустити «Майн Флірт» Sбей Пепел’S збирається після літа. Наразі у доробку гурт є оди повнотривалий альбом - "Диагноз любовь", що побачив світ у 2004 році та містив переважно російськомовний матеріал.

Коментарів (1)

 
Esthetic Education презентували ''Werewolf'' у Києві
Концерти
// Оксана Чубірка   
22.05.2007 00:53
Esthetic Education13-го травня у клубі „Privilege” (колишній „Зелений театр”) відбулася презентація альбому „Werewolf” гурту Esthetic Education. Це друга студійна платівка „естетів”, самі ж учасники називають її новим етапом у своїй творчості і першим справжнім альбомом.
Зустріч із пресою, яка передувала концерту, відкрив Едуард Клім, представник компанії „Lavina Music”. Він не називав точних цифр, адже не пройшло ще місяця з початку продажу альбому, але зазначив, що вже перші результати дуже і дуже позитивні. За його словами, нарешті український слухач почав сприймати і купувати  якісну музику, і вже найближчим часом ситуація значно покращиться, закінчиться панування пластмасових попсових проектів: „Ми навчимося чути музику не очима, а вухами”...

Коментарів (3)

Детальніше...
 
За що вбили автора ''Червоної рути'' Володимира Івасюка?
Погляд
// UAFORMAT.COM   
20.05.2007 01:14

Володимир Івасюк18 травня 1979 року в Брюховецькому лісі поблизу міста Львова було знайдено повішений  на дереві труп 30-літнього українського композитора Володимира Івасюка, автора відомих пісень «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори», які були популярні й улюблені не тільки в Україні, а й по всьому Радянському Союзі. Під деревом валялася його порожня сумка (з неї зникли музичні партитури). На руці покійного залишилися годинник, у кишені лежали дрібні гроші...

Коментарів (6)

Детальніше...
 
Засновник Квадраджесіми готує сольний проект ''Макітра''
Музичні вісті
// UAFORMAT.COM   
12.05.2007 01:47
КвадраджесімаЗасновник та ідеолог гурту "Квадраджесіма" гітарист Алекс вирішив піддати себе перевтіленню, у музичному сенсі, та з'явитися у світ під новим сценічним псевдонімом. Тепер він Алекс Макітра, і пов'язано це із народженням його сольного електронного проекту під назвою "Макітра" (або "Makitra" англ.). Ідея реалізації такого проекту зріла протягом останніх 3-4 років, під час написання на комп’ютері чернеток різних ідей та композицій для "Квадраджесіми". Деякі з задумів були перекладені на мову живих інструментів і таким чином отримали народження як пісні "Квадри", решта ідей почали складати базу для нового шляху...

Прокоментувати

Детальніше...
 
Таврійські Ігри залишають Каховку і цьогоріч пройдуть у Києві
Музичні вісті
// Міла Кравчук, music.com.ua   
11.05.2007 01:06
Таврійські ІгриФестиваль "Таврійські Ігри" змінює свою географію - перебазується з Каховки до Києва. Цього року дійство буде проводитися на головному концертно-спортивному майданчику України - НСК "Олімпійський".
За словам організаторів фесту, Київ як європейська столиця до цього часу немає свого музичного фестивалю, що міг би стати його обличчям. Тож "Таврійські Ігри" й мають зайняти цю нішу...

Коментарів (17)

Детальніше...
 
Декілька оновлень на сайті
Новини сайту
// UAFORMAT.COM   
04.05.2007 00:42

Сьогодні відновив роботу форум Українського Формату. Його було закрито після атаки на сайт у лютому цього року. Рішення про відновлення форуму було прийнято перш за все через ряд прохань відвідувачів сайті. Усі подробиці у цій темі.

Також днями запрацював старий Архів файлів. "Старий" оскільки надалі він не поновлюватиметься, а файли у майбутньому будуть додаватись до нового сховку файлів, який наразі ще готується до старту. 

Нещодавно на сайті була відновлена система коментуваня новин і публікацій. Усі старі коментарі збережено. Сподіваємось нові дискусії будуть не менш цікавими ніж раніше.

Прокоментувати

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 109 - 120 з 1093