Головна arrow Нові релізи
Нові релізи
ДахаБраха - «На добраніч»
// uamusic.org.ua   
10.03.2006 22:00
ДахаБрахаЕтнічно-джазовий гурт "Дахабраха" видав альбом під назвою "На добраніч".
Це перший альбом гурту. Він був записаний з концерту наживо Анатолієм Сорокою та його студією Гута альбом гурту "Дахабраха" і містить 18 треків. Видали власним коштом на Атлантік рекордз у двох варіантах - пластик та діджипак.
З цього приводу гурт організував для себе і друзів невелику закриту вечірку, мистецький салон на тему "Етніка в місті", на якому і була представлена платівка, а крім того на гостей чекали сюрпризи: несподівані дуети та імпровізації, різні імпровізації з джазовими музикантами, з класичними музикантами (наприклад, тріо контрабасів, а також дует з дівчинкою якій всього 10 років, але яка має просто надзвичайно потужний і незвичайний голос).
Також виступали Тарас Компаніченко, із джазових музикантів - Бондаренко, а ще гурти Библиотека Просперо, Вiранда та багато інших.

Коментарів (2)

Детальніше...
 
«Арахнофобія» випускає дебютний альбом
// music.com.ua   
10.03.2006 21:01
АрахнофобіяПолтавський гурт «Арахнофобія», чия композиція «Йе-Йе-Йе» була обрана головною музичною темою для першого українського блокбастеру - фільму «Прорвемось», випускає свій дебютний альбом. Робота, що отримала назву колективу, побачить світ 14 березня. До нього увійдуть 13 пісень, написаних у різні роки.
Гурт «Арахнофобія» (в перекладі з латини «страх перед павуками») утворився в 1995-му році. З моменту створення музиканти регулярно були задіяні в усіх значних музичних заходах - «Червона Рута», «Перлини Сезону», «Таврійскі Ігри», «Рок-Екзистенція», «Мазепа Фест» та ін. Їх хіти - «Йе-Йе-Йе», «У мами один», «Мама, Шо?!» та ін. вже добре знайомі прихильникам української рок-музики.

Коментарів (46)

Детальніше...
 
Tomato Jaws - No Concept. Реліз
// UAFORMAT.COM   
24.12.2005 19:17
Tomato Jaws - No ConceptВ понеділок, 26 грудня, побачить світ довгоочікуваний альбом "No Concept" від київської електронної формації "Tomato Jaws". Розмови про вихід альбому велися ще з весни цього року, але з різних причин музиканти підійшли до релізу лише зараза. Ця платівка стане другим релізом в дискографії "томатів". Дебютний альбом був випущений власним коштом ще три роки тому. Відтоді склад "Tomato Jaws" скоротився наполовину і наразі складається з двох чоловік - брата та сестри Жижченків.
Плита складається з 12 треків, з-поміж яких є вже досить відомі українським слухачам за живими сетами команди:
"Дванадцять треків - дванадцять сходинок, кожна з яких доповнює попередню і не може існувати окремо одна без одної. Незважаючи на англомовні назви і текст, зміст кожної композиції універсальний і зрозумілий на рівні невербального. Любов, розпач, розчарування, прихильність, ревнощі - це лише слова, зміст яких залишиться незрозумілим , якщо їх просто вимовити вголос. Альбом не обмежений рамками часу – по закінченні останнього треку закінчиться лише тривалість диска, але не музика..."
В якості бонуса до платівки увійшов і кліп до гіта "No Concept", який влітку цього року могли побачити усі бажаючи у ротації музичного телеканалу «Ентер».

Прокоментувати

Детальніше...
 
Тартак: четвертий альбом ''Гуляйгород''
// ФДР-Радіоцентр   
24.12.2005 19:13
Тартак - ГуляйгородСьогодні офіційно побачив світ новий, четвертий за ліком, альбом "Тартака" під остаточним заголовком "Гуляйгород". Назва, з одного боку, наголошує на питомо рідній співочій складовій, що збагатила новий доробок гурту, а з іншого - нагадує про колектив, який ту складову, власне, і привніс – про народницьку капелу "Гуляйгород".
Перший наклад рок-козацької платівки вже повністю розійшовся. Його розкупили гуртові торговці дисками, аби забезпечити на день виходу альбому, 24 грудня, роздрібну мережу необхідним запасом компактів. Наразі CD "Гуляйгород" не може похвалитися, як дехто, швидкістю своєї ходи у 100 тис. проданих примірників за 6 годин, однак гуртовим покупцям першого накладу явно забракло, а це далеко не ті хлопці, які стануть купувати плити собі у збитки.

Коментарів (5)

Детальніше...
 
Абы МС презентують нову роботу ''F5''
// UAFORMAT.COM   
21.12.2005 16:58
Аби MC F5Абы МС спільно зі співачкою Танею Радостєвою видають на широкий загал платівку, що отримала назву із комп"ютерним присмаком - "F5". Співпраця музик розпочалася майже випадково. Навесні 2004 року до студії „Кофеїн” - де постійно працюють музиканти, залучені до цього навколоджазового проекту - Тетяна прийшла записати кілька народних пісень для спектаклю, присвяченого Чорнобильській трагедії. „Абы МС”, почувши готові треки, були вражені теплим тембром співачки і її легкою народною манерою.
Спочатку у якості експерименту у „Кофеїні” вирішили реміксувати, а точніше, написати аранжування до однієї з тих пісень – „Рути-м'яти”. Таня була трохи шокована, почувши вже готовий, доволі жорсткий фанковий трек, на якому, до речі, чудове соло заграв відомий саксофоніст Віталій Іванов. Але шок, здається, був приємним, адже невдовзі була записана ще одна тема, цього разу, авторська пісня Тетяни Ша і Геннадія Сидорова – „Сумна”.

Коментарів (1)

Детальніше...
 
Танок на майдані Конґо – “Сила”. Реліз
// tnmk.com   
09.12.2005 18:31
ТНМК – СилаСлова «Сила» і «Разом» наразі викликають чіткі асоціації. М’язи та жорстокий рок з одного боку та політика, що вкрай набридла, з іншого. Танок на майдані Конґо стверджує, що поки ВІН РАЗОМ, з НИМ ВИЩА СИЛА. Це сила духу. Духу команди, який довелося багато чого подолати і яка збирається зробити набагато більше. Ось у чому сила. Ані кількість важких гітарних рифів на сантиметр плівки, ані пафос шоу-бізнесу, ані перетерті політичні заклики не мають до цього ніякого відношення.
Заголовну пісню альбому було написано минулого літа в Бордо під час туру ТНМК узбережжям Атлантичного океану, відразу після виходу попереднього альбому «Пожежі міста Вавілон». З пісні «Сила» й почалася нова платівка. Трохи згодом стало зрозуміло, що вона має називатися так само. Тож, «Сила».

Коментарів (2)

Детальніше...
 
Квадраджесіма: дебютний альбом “Cosmo”
// Enter Music TV/Music.com.ua   
09.12.2005 18:29
Квадраджесіма: дебютний альбом CosmoНезабаром світ побачить дебютна платівка українського гурту "Квадраджесіма" за назвою “Cosmo”. Наразі весь музичний матеріал вже записаний, розробляється обкладинка для диска. До альбому увійдуть 10 пісень, деякі з яких шанувальники гурту добре знають.
Музиканти вирішили не перенавантажувати альбом реміксамі, хоча не виключено, що до нього увійдуть якісь бонус треки. При записі матеріалу використовувалось декілька цікавих етнічних музичних інструментів, проте у стилі виконання "Квадраджесіма" залишилась вірна собі і музиканти все так само грають суміш таких електронних стилів музики, як "break beat" і "d'n'b" використовуючи класичні музичні інструменти.

Коментарів (3)

Детальніше...
 
Гринджоли: Хай буде так
// ФДР-Радіоцентр   
09.12.2005 18:25
Гринджоли - ВесілляГурт "Гринджоли" готується до випуску свого повнотривалого дебютника "Хай буде так", названого за одною із песень альбому. За словами учасника гурту Романа "Калини" Калина, попри стереотип про "Гринджолів" лише як авторів гімну жовтогарячого Майдану, платівка буде далекою від політики і нею хлопаки намагатимуться показати своє істинне, не майданне музичне лице.
З 12 альбомних пісень шість - ліричні балади, ще дві - старі реґґійові награння, складені задовго до листопаду 2004 року, однак записаних нещодавно зовсім по-новому. Музичне сьогодення ватаги представлятимуть речі "Ще можна", "Нумо до гори фани" (фана - західноукраїнською говіркою стяг, знамено) та "Весілля".

Коментарів (4)

Детальніше...
 
Тартак: ''1-й Комерційний''
// music.com.ua   
25.11.2005 17:27
Тартак: 1-й Комерційний1 грудня побачить світ "Перший комерційний" альбом гурту "Тартак". Платівка складається з реміксів на загальновідомі та улюблені пісні колективу. "Тартак" запросив до співпраці цілу когорту знаних майстрів діджейского мистецтва та електронної музики: гурти "Фактично Самі", "Аби МС", Сергія Товстолузького та ін.
"Фактично самі" попрацювали відразу  над двома композиціями "Тартака" - "Нашим літом" і "Хуліганами". Олександр Слуцький та Карім Наср (у минулому формація Da Sintezators!) переробили пісні "Я не хочу!", "Іди тусуйся", "Понад хмарами" та "Борода руда". Василь Ткач на свій лад переробив "Бучу-чаку". Ще одна "Буча-чака" з приміткою FDRmx була зроблена знаним майстром електронної музики - Сашком Виховським. Спеціально для цього міксу Сашко Положинський заново переспівав свою голосову партію.

Коментарів (3)

Детальніше...
 
Фактично Самі: ''LO-FI Tравми''
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
25.11.2005 17:15
Ірена Карпа, Фактично СаміФактично Самі у грудні вирушають у презентаційне турне свого чергового "легкого" доробку "LO-FI Tравми". Сама платівка має з'явитися до 1-го грудня, а вже 2 числа ватага її наживо представлятиме у львівській "Ляльці". Наступного дня, 3 грудня "самітники" перенесуться до івано-франківської "Химери", а на 17 грудня точно запеканий клуб "Черчіль" у Харкові. Розклад подорожі по інших містах окреслюватиметься вже по ходу подій, а столичну презентацію намічено на середину грудня. Попри й без того постійну занятість учасників ФС, становище ускладнюється ще й тим, що в тих самих числах відбуватиметься презентація книжки "Перламутрове порно" чільниці гурту Ірени Карпи. У вище перелічених містах представа платівки та книжки збігатимуться, однак, скажімо, Тернопіль та інші краї Карпа знайомитиме зі своєю писаниною, швидше за все, самостійно, без виступу гурту. "LO-FI Tравми" завдячують своїй появі видавцю СПД Вадиму Мельничуку.

Прокоментувати

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 61 - 70 з 118