Головна arrow Новини arrow Нові релізи
Нові релізи
С.К.А.Й.: ''Те, що треба''
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
25.11.2005 17:10
СкайТернопільський С.К.А.Й. збирається до 4 грудня здати у друк свій дебютник "Те, що треба", а також завершити роботу над першим для гурту кліпом до пісні "Тебе це може вбити". У режисерки видограю тернопільська п'ятірка покликала собі хоча й молоду, але вже знану за кліпами НеДілі ("Допоможи"), Таліти Кум ("Сльози"), Павла Гудімова ("Не політика") Катерину Царик. Річ "Тебе це може вбити" вже раз допомогла ватазі пробитися у вітчизняний радіопростір: два роки тому цю пісню від нікому не знаної команди підхопили окремі розголоси, в тому числі й столичні. Тепер тернополяни знову беруть перевірене награння собі на озброєння, але ясна справа, що повністю заново перезаписану на звуківні Фактично Самих. Там же карбувалася й решта дебютника. Дату здачі доробку С.К.А.Й. виводить з того, що від 4 до 10 грудня включно гурт братиме участь в Громадському Почині "Не будь байдужим!", а там диви – розпочнеться місяць зимових свят.

Коментарів (69)

 
Де Шифер - ''SPALAHNUV... 2005''. Анонс релізу
// ФДР-Радіоцентр   
15.11.2005 12:39
ImageУ листопаді гурт Де Шифер знову запалає у вигляді нової платівки "SPALAHNUV… 2005". Кружальце друкуватиме видавництво "Мун Рекордз" і воно міститиме дев'ятку вже класичних пісень, зокрема "Не жени мене геть" і "Життя наперекосяк", але в оновленому, більш електронному звучанні. Завершуватимуть диск дві речі на додачу. Натомість випускати збірку повністю свіжих пісень під заголовком "Час прийшов" час ще не настав. Ватажок гурту Дмитро "Шифер" Богуш хоче цілковито перезаписати створене, але вже залучивши струнний підрозділ, скажімо квартет, а також набити "живі" барабани. Зрозуміло, що такий зрілий підхід до запису ускладнює задачу і вимагає значно більше часу. Десь разом з виходом плити "SPALAHNUV… 2005" має запрацювати й іменна сторінка ватаги www.deshifer.com.ua, над якою працює Юля Котова, одна із вокалісток Де Шифера, відома як YULYA.

Прокоментувати

Детальніше...
 
Гайдамаки: новий альбом ''Перверзія''
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
11.11.2005 21:31
ГайдамакиНа 25 листопада мітиться вихід нової платівки Гайдамаків "Перверзія". Назву гурт виводить від книжки Юрія Андруховича "Перверзії", під впливом якої була написана річ "Кохання" – саме вона першою провістить про пісенник. Раніше гудці мітили у заголовок дотепний заклик "Не маєш хліба – співай", підмічений якось на веселій наклейці під час прогулянки столичним Майданом Незалежності. І хоча ніхто з гайдамаків не може достеменно пояснити значення слова "Перверзії" (їм цього не розтлумачив й сам письменник), однак книжка так запала музикам, що плани змінилися. Але не повністю: пісня "Не маєш хліба – співай" в альбомі таки є і вона стане другим окремком, випущеним на його розкрутку. Згодом ватага обіцяє почергово запустити кліпи до обох награнь, а до радіопростору "Кохання" надійде за тиждень.

Коментарів (2)

Детальніше...
 
Квадраджесіми підготувала до релізу дебютну платівку
// ФДР-Радіоцентр   
11.11.2005 20:59
Приблизна дата виходу першачка київської Квадраджесіми – кінець листопаду 2005 року. Незабаром гурт збирається визначитися і оприлюднити заголовок платівки та ім'я видавця. Проте зміст альбому із назвами пісень є доступним вже нині. На підтримку дебютника "квадрівці" мітять здійснити перший для себе повноцінний промо-тур з розпродажем свіжої плити та іменної атрибутики щонайменше 15 містами України.

Прокоментувати

Детальніше...
 
Помаранч - ''…ще для моряків у Нігерії''
// Юрко Зелений, ФДР-Вісті з Краю   
08.11.2005 21:27
Помаранч - Ще для моряків у нігерії. Дебютний альбомНа кінець листопада-початок грудня намічена поява першого альбому київської хоча і "молодої", проте існуючої вже шість років ватаги Помаранч. Дебютник називатиметься чудернацько: "…ще для моряків у Нігерії", і його присвячено тим Українцям, яким доводиться роками працювати за межами рідного краю. Один з одеських шанувальників Помаранчу якось зненацька приголомшив учасників гурту тим, що їх окремок "100", що його впродовж 2003 року гурт щедро роздаровував публіці на виступах, користується неабиякою популярністю серед наших моряків, котрі роками працюють у Нігерії. Свою повагу до мужніх прихильників гудці і засвідчили у заголовку першачка.     
Запис дебютника розпочався ще у липні 2004 року. До нього увійшло 13 награнь, включно з трьома піснями з окремка "100”. Напалюватиме "…ще для моряків у Нігерії" столичне видавництво "Атлантік".

Коментарів (3)

Детальніше...
 
СТЕЛСІ: нова платівка ТАМ
// ФДР-Радіоцентр   
03.11.2005 16:00
ImageБуковинські електронники СТЕЛСІ випустили обіцяну платівку "Там", замішану на наших народницьких співанках, видобутих чернівчанами зі старих, ще радянських вінілів та бобін. Хлопцям вдалося втілити задумане і у підсумку вийшла добірка придатних для танцювальних майданчиків брейк- та біґ-бітових награнь з питомо Українськими врізками. Зокрема річ "Без Роботи" містить уривок з народних наспівів Бесарабії, в пісні "СССР", "Молодий", "Лукавий" вплетено коломийки, в інших стежках використано витяги з Українських народних казок. Пісенник пронизаний легким висміюванням облудних явищ сучасності, скажімо, всюдисущого "пі-ару", або ж кумачевих футболок із занепадницькими написами "СССР". Такі композиції з розмаїтими сопілками, цимбалами, дримбою, лірою, скрипкою та автентичними підспівками добре б прижилися на етно-дискотеках, однак наразі ця клубна субкультура в нас відсутня, тож СТЕЛСІ доведеться просувати свої пісеньки на західні ринки, де фолькові вечірки дедалі набирають поширення. Благо, подібні напрацювання з німецькими та голландськими клубами в хлопці вже є. На підтримку "Там" чернівчани зліпили й відеоряд до пісеньки "Про Це", який є першою спробою гудців на відео-поприщі.

Коментарів (6)

 
Друга Ріка: перевидання дебютника Я Є
// Moon Records/ФДР   
01.11.2005 23:20
Друга ріка - альбом Я ЄЗ'явилося перевидання одного з найвидніших доробків в літописі сучасного вітчизняного рока-попсу: дебютної платівки Другої Ріки "Я Є". Окрім 11 речей первинного варіанту пісенника, оновлений випуск на додачу містить переіначення відомого забійника "Впусти мене", цілковито нове награнням "Не моя", яке не увійде до майбутньої плити гурту, та кліп до пісні "Там де ти". Оживило самостверджуюче "Я Є" Другої Ріки столичне видавництво "Мун Рекордз".


Коментарів (2)

Детальніше...
 
Руслана видає танцювальний альбом
// music.com.ua   
27.10.2005 22:23
Image20 листопада 2005 року побачить світ новий клубний альбом Руслани «Club'in». Новий альбом - це нова екзотика, суміш сучасного клубного електронного саунду з унікальним, новим для Європи етнічним звучанням. Руслана, захоплена створенням свого власного музичного стилю - Drums&Dance (hard ethno dance), що згодом набув популярності в Європі, ініціювала серію гірських експедицій в Карпати і зібрала цілу бібліотеку унікальних етнічних семплів, звуків і ритмів давньої карпатської культури, яка зникла. Цей унікальний матеріал став поштовхом до нового танцювального напрямку. На основі нього ді-джеї України, Туреччини, Австрії і Фінляндії створили нові танцювальні груви з оригінальним саундом хард-етно-перкусії.
Ідея створення такого проекту виникла відразу після тріумфальної перемоги на Евробаченні.

Прокоментувати

Детальніше...
 
Скрябин – Найкраще. Погляд збоку
// Віталій ПРУДИУС   
20.10.2005 00:00
Скрябин – Найкраще. Погляд збокуЯк ми вже повідомляли, гурт Скрябін на початку листопада видає свою платівку-триб’ют “Найкраще. Погляд збоку”, на якій будуть зібрані відомі пісні гурту у виконанні дружніх українських колективів, які зголосились узяти участь у проекті. Альбом складатиметься з 28 композицій абсолютно різних стилістично – від індастріала до панк року, від диско до шансону, від реггей до хіп хопу, від блюза до самби. Погляд з боку - це точки зору абсолютно різних людей, які почули “Скрябін” по-своєму. Радує той факт, що у створенні альбому-триб’юту брала участь значна кількість маловідомих широкому загалу українських виконавців, для яких участь у подібному проекті також  також непоганою можливістю заявити про себе. Нижче трек-листи із переліком виконавців та обкладинки дисків.

Коментарів (10)

Детальніше...
 
Dj Валік: 1st Ukrainian Mixtape
// UAFORMAT.COM   
19.10.2005 21:45
Dj Валік: 1st Ukrainian MixtapeПройшовши шлях від невідомого ді-джея до першого скретч-майстра України, Валік підтверджує свій статус, випустивши на лейблі “Moon Records” перший мікстейп. Перший український мікстейп. Виникає резонне питання чому "перший" і чому "мікстейп"? Перший, тому що усе, що раніше видавали українські ді-джеи в кращому випадку можна охарактеризувати, як микси дбайливо зведені на комп'ютері. Беремо кінець однієї пісні і початок другою, вирівнюємо біт, набираємо хити і вуаля - готовий альбом. Мікстейп Валіка - пряма протилежність міксам-одноденкам. Усі зіграні Валіком 19 треків - записані "наживо". Валик стає за вертушки і... У нього немає права на помилку. Як немає права в кожного справжнього ді-джея вирізати чи правити свої огріхи за допомогою комп'ютера. Тут і зараз відіграє роль тільки майстерність, неповторний стиль і тверда, вправна рука.

Коментарів (9)

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 71 - 80 з 118