Головна arrow Статті arrow Свіжа кров
Свіжа кров
GBOB 2009: Гапочка – кращий новий український гурт
// Віталій Прудиус   
18.11.2009 16:08

Знайомтесь, це гурт «Гапочка» – переможці національного фіналу Global Battle Of The Bands 2009, які здобули квиток до Лондона на світову битву команд.

Гурт «Гапочка»

На українському фіналі вони змагались ще із 17-ма вітчизняними командами, з-поміж яких головними конкурентами «Гапочки» стали «The Pollock» та «Gravlyky Supersonics», які посіли відповідно друге та третє місця. Серед невеликої кількості студійних треків, що наразі є у доробку Гапочки, ми віддаємо перевагу композиції «Крила». Інші ви можете почути на їхньому майспейсі - http://www.myspace.com/gapo4ka

Склад гурту: Катя Гапочка - вокал, акустична гітара; Олександр "jonny" Зброцький - гітара; Єгор Гавриленко - бас; Артем Угодніков - барабани.

Прокоментувати

 
Свіжа Кров. «Йожики», які не колються. А ще не палять і не п'ють.
// Настя Патякало   
11.04.2007 21:59

ЙожикиЧомусь так історично склалося, що українська столиця небагата митецькими талантами, а культурний прошарок київського населення, у своїй переважній більшості, становлять люди приїжджі.
Тому аби хоча б якось підсолодити цю гірку пілюлю, сьогодні мова йтиме про київський гурт «Йожики», чий стиль самі його учасники характеризують як «молодіжний поп-панк». Якщо простіше – весела, не надто важка музика, покладена на тексти про те, чим живе та що відчуває сучасна молодь, яка веде активний та здоровий спосіб життя. Основним двигуном та каталізатором роботи гурту є лідер-гітарист та бек-вокаліст «Йожиків», імення якому Андрій (у реальному житті) або ж Small (в інтернет-просторі). Саме він пише пісні, займається піаром власного гурту та ще й створив інтернет-сторінку (www.yojiki.com.ua) для свого дітища...

Коментарів (7)

Детальніше...
 
АтмАсфера і Чужа ДНК: андеґраунд. Поки що.
// Віталій Прудиус   
27.01.2007 13:32
Чужа ДНКПотрохи виходимо із постноворічної зимової сплячки :) З неї поступово і виходить українське музичне життя. Наразі пропонуємо до вашої уваги фотозвіт з нещодавнього концерту двох чудових гуртів: АтмАсфера та до цього маловідомої формації - Чужа ДНК.
Обидва колективи відіграли свої виступи на надзвичайно високому якісному рівні. Якщо перший гурт вже досить відомий шанувальникам української музики за перемогою на київському фіналі фестивалю The Global Battle of the Bands, то Чужа ДНК - команда фактично не відома до цього широкому. Цей не дивно, бо гурт існує лише кілька місяців і, за словами  фронт-мена - Свята, ще знаходиться у пошуку свого звучання часто виступаючи перед публікою безкоштовно у київському Будинку профспілок. Не зважаючи на це музичний матеріал гурту вражає своєю якістю, а тексти - небанальністю та глибоким змістом. Шановні читачі, маємо гурт безперечно вартий вашої уваги. Найближчий виступ – цієї суботи, 27 січня, у Будинку профспілок (Майдан Незалежності, 2, мала зала, 2-й пов.). Початок о 18:00. Сходіть і зацініть ;) ...

Коментарів (8)

Детальніше...
 
ТіК: Головні ''олені'' української музики
// Павло Паламарчук   
18.01.2007 23:58
Гурт ТіКНещодавно радіо- і телепростір України заполонив нових хіт новорічно-зимового сезону пісня “Олені”. Виконує її нікому до цього часу не відомий гурт “ТіК” за участі білорусів – “Ляпис Трубецкой”. Звідки ж взялися ці хлопці, як була створена пісня “Олені” та про що вона, як вони познайомились із "Ляпісом", коли вийде дебютний альбом та ще чимало цікавого у ексклюзивному інтерв’ю із лідером гурту "ТіК" - Віктором Бронюком.

Коментарів (14)

Детальніше...
 
Василь Васильців: Nobody knows you, but soon they will
// Настя Патякало   
24.10.2006 21:06
Василь ВасильцівФраза „Дякую, Руслано, дякую тобі” в українському інтернет-просторі, мабуть, вже настільки ж популярна, як російський „Прєвєд”. Адже знайти українського слухача, який жодного разу не чув про Василя Васильціва наразі дуже важко. Щодо цієї неоднозначної особистості ходить маса найнеймовірніших чуток, основною метою яких є розгадати таємницю даного виконавця.
Ставлення до львівського таланту (чи, може, варто писати у лапках?) вкрай полярне: дехто вважає його унікальною постаттю нашого шоу-бізнесу, інші ж крутять пальцями біля скронь. Але лишитись байдужим неможливо.

Коментарів (46)

Детальніше...
 
Свіжа Кров: ''Чорний танець''
// Олена Синицька   
17.10.2006 00:49
Від редакції.
Шановні читачі! Цією публікацією під новою рубрикою "Свіжа Кров" Український Формат розпочинає свій журналістський проект, в рамках якого ми будемо розповідати про цікаві молоді українські гурти та знайомити вас із їхньою творчістю. 

Чорний ТанецьСьогодні рідко спостерігаємо відродження музичних птахів-феніксів, адже частіше саме деструктивні процеси ставлять крапку на існуванні того чи іншого музичного гурту. Проте правила існують для того, аби їх порушувати. Серед таких “бунтівників” не можна не згадати про “Чорний танець”, що відновився після, здавалось би, остаточного розпаду. Тим не менше, про агонію не йдеться – навпаки, з оновленим складом та новим звучанням старого матеріалу, цього разу хлопці збираються остаточно “проміняти” репетиційні бази на велику сцену.

Коментарів (13)

Детальніше...