Головна arrow Фестивалі
Фестивалі
День Незалежності у Гуляйполі відствяткували без трауру та «з Махном»
// Ксенія Омельченко   
29.08.2006 16:36
Image24-25 серпня на історичній батьківщині батька українського анархізму Нестора Махна, - місті Гуляйполі Запорізької області відбувся літературно-музичний андерграундовий фестиваль «День незалежності з Махном». Фестиваль організувало мистецьке об’єднання «Остання Барикада», а підтримку надали два міністерства - Внутрішніх справ та Сім’ї, молоді та спорту.
Фестиваль відкрив організатор та головний режисер всього дійства Олесь Доній. Після невеличкого 15-хвилинного офіціозу в діло пішла звукова канонада. Як і у всьому на фестивалі, тут поєдналося непоєднуване: спочатку забили по своїх бочках так звані «бочкарі», після чого вступив оркестр внутрішніх військ...

Коментарів (7)

Детальніше...
 
Шешори-2006: злива етно-музики
// Олена Синицька   
31.07.2006 23:40
Шешори-2006Ось вже вчетверте гостинні Шешори радо вітають учасників та численних гостей міжнародного фестивалю етнічної музики та лендарту. Певно, що має цей захід надзвичайну привабливість – як інакше бо пояснити невпинно зростаючу кількість відвідувачів?
Далекого 2002 року лише кілька сотень мужніх прихильників гірських ландшафтів й фолькової музики доєдналися до дійства, а сьогодні організатори вже ведуть мову про “критичну” кількість відвідувачів – понад 10 тисяч. На прес-конференції, що відбулась 12 липня, вже йшлося про переведення заходу на комерційну основу, проте поки що це питання лишили відкритим – мовляв, із встановленням обмежень шешорський фестиваль втратить свою самобутність й особливу атмосферу.

Коментарів (7)

Детальніше...
 
XI фестиваль Перлини Сезону: підсумки
// Fish   
28.07.2006 22:59
Перлини СезонуПерлини Сезону з року в рік тішать і викликають скепсис одним і тим самим. Тішать вони місцеве населення Запоріжжя, бо направду музичних акцій тут негусто, а з клубами взагалі вперто не складається. Скепсис викликають здебільшого серед музикантів: то вибрали не тих, то подбали не так, а там хтось і в лауреати вибрався, і приз наче й хороший отримав – кліп задурно зняв, а щастя – нема. І кліпу того ніхто не бачив, і сама група десь завіялася. От і доводиться "Перлинам" з року в рік стидливо похвалятися тим, що виплекали вони в якісь позадрімучі роки: "Хвилю Тримай" чи "Ла-Манш", чи ще якихось давно й швидко забутих годованців Території А.
От і думаєш собі: а чому б не похвалитися свіжішими дебютантами? Ті ж "Холодне Сонце" або "Мері" лише торік вийшли на сцену "Перлин Сезону" – і вже встигли успішно дебютувати в теле- й радіоефірах. Хіба не авторитетними стали "Димна Суміш", "Де Шифер", "Фактично Самі"? А втім, всі ці герої газетних шпальт не з лауреатів, то може й правильно Перлини не зараховують їх до власних здобутків. Тут би ріпу почухати: отаке пропустили, де наші очі були? Здається, справді багато що вирішує випадок.
А все ж є своя "надія мрій" чи "мрія надій" у тих облаяних всіма Перлинах. Люди туди приїжджають різні, чиїсь світлі вуха в темнім царстві та й почують, які цілісні речі робить "Корпорацція" або наскільки емоційно сприймається "Мерва" – і дивись уже про тих заговорили, про інших. Це багатьох фестивалів стосується, просто Перлини спеціалізуються на наймолодших.

Коментарів (1)

Детальніше...
 
КРАЇНА МРІЙ: world-music республіка
// Дарця Квітка   
17.07.2006 20:41
ImageКраїна Мрій – world-music республіка, химерна мистецька держава в Україні, що з’являється раз на рік на Співочому полі на Івана Купала. Хто зірветься на Країну мрій від буденних проблем і турбот, тому буде щастя, принаймні, на три найближчих дні. Тому Країна Мрій вважається  ідеологічним побратимом легендарної квітки папороті, але доступніша і багатогранніше.  
Площа Країни Мрій – 17,6 га, населення багатонаціональне, переважають українці. Офіційний одяг – національні строї, комбінація етнічних елементів з сучасним одягом.
Країна Мрій має власний герб, на якому зображено світове дерево, що уособлює в собі єдність усього світу. Також воно трактується як древо роду – символ родючості, на якому сидить пташка - посередник між світом живих і світом предків, а ще - охоронець роду, помічник й порадник в підборі пари.
ImageПрапор Країни мрій нагадує фрагмент української вишивки – на білому тлі зображено червоний герб – так прийнято вишивати родовідні дерева по полотну долі-рушника. 
Гімном фестивалю є пісня гурту ВВ – «Країна Мрій». Традиційно ним завершується кількаденне дійство на Співочому полі. Корінні мешканці держави та патріоти легко впізнаються під час виконання гімну – вони підспівують, пускають руками „хвилі” та вимагають продовження, вигукуючи „біс!”.

Коментарів (7)

Детальніше...
 
Рок Січ. Епізод ІV: ''Фортеця Українського Року''. Підсумки
// UAFORMAT.COM   
14.05.2006 11:23
РолліксРок-музика та козацтво. Здавалося б, ну що може бути спільного між середньовічними захисниками України та музикантами? Виявляється, чимало. Якщо перші захищали Вітчизну від тогочасних загарбників з мечем у руках, то українські рокери єднаються, аби захистити меломанів від попсової навали. Кожен з них має свою "зброю": ритм-секція, гітари, мікрофони і навіть дещо екзотичне у окремих "бійців", як-то козабас гурту "От Вінта" :) Але замість битви – концерти, а замість Хортиці – Труханів острів.
Так, за ініціативи гурту "Воплі Відоплясова", виникла "Рок Січ" – фестиваль-"фортеця", що має на меті об’єднати молодих представників рок-руху з корифеями жанру, аби донести чесну непопсову музику до слухачів. Девізом дійства став слоган "Рок Січ – український рок вартий руху!"

Коментарів (21)

Детальніше...
 
Рок Січ. Епізод ІІІ: ''РОТОНДА''
// Mila   
12.05.2006 00:00
РотондаЗгідно задуму організаторів, сцена "РОТОНДА" була віддана “роковому козацтву”, що має хіп-хопові елементи у творчих доробках і до того ж різноманітною електронщиною бешкетує. Варто зазначити, поділ за критеріями залишився лише, без ваговиків та панкухи на "РОТОНДІ" не обійшлося.


Коментарів (14)

Детальніше...
 
Рок-Січ. Епізод ІІ: ''Важка ВЕЖА''
// Олена Синицька   
11.05.2006 22:06
ВЕЖА"ВЕЖА" – без зайвих перебільшень, була найцікавішою сценою фестивалю “Рок Січ”, в тому сенсі, що її виконавців ви ще не скоро почуєте у радіо-ефірі й рідко (щоби не сказати “майже ніколи”) бачите в ефірі музичних каналів. Їхні пісні навряд чи очолять хіт-паради на кшталт “Пашина двадцятка”. Але, у той же час, їм вдається бути відомими і стати “обраними” Олегом Скрипкою для участі у фестивалі.
Загалом важко визначити пріоритетні стильові напрями, що могли би стати візитівкою “вежівців”, тому самі організатори делікатно називають їх “важковаговиками”. Що там і казати – суміш вийшла дійсно екзотична…

Коментарів (34)

Детальніше...
 
Рок Січ. Епізод І: ''БАРЖА''
// Валер'яна   
11.05.2006 00:00
Сцена БаржаШановні читачі! Сьогодні ми розпочинаємо виклад нашого звіту, що складатиметься з чотирьох окремих статей, чи-то пак "епізодів", про забаву "Рок Січ", що минулого вік-енду пройшла у Києві на Трухановому острові.
Стартуємо з огляду найоригінальнішої сцени фестивалю – "БАРЖІ". Новаторство її конструкції полягало в тому, що сама споруда дійсно розташовувалася на баржі, а баржа, відповідно, на воді (на мілині, тому дуже близько до берега). Глядацька зала – цілий пляж. Це вам не асфальтований майдан – тут можна зручно посидіти, навіть повалятися на пісочку, а було б тепло – то і позасмагати.

Коментарів (26)

Детальніше...
 
Таврійські підсумки: Гуцул Каліпсо відгойдали всіх!
// ZanoZa   
07.05.2006 15:50
Гуцул КаліпсоПротягом місяця по містах України проходив відбір виконавців на денну сцену "Таврійських Ігор". Переможці змагалися на денній сцені фестивалю. 3 дні запеклої музичної битви гуртів показали, хто чого вартий. Цікаво, що окрім малознаних колективів виступали й доволі відомі, наприклад, "Фактично Самі" та "Абздольц". Увечері на головну сцену виходили переважно "зірки естради". Рокерам виділили останній день фестивалю.
Примітною тенденцією цього року є те, що серед молодих гуртів доволі популярною стала духова секція. Окрім ска-гуртів "Коробка" (Івано-Франківськ), "Їжачки Посміхаються" (Херсон) та  "Гуцул Каліпсо" (Чернівці),  труба привабила й  колективи іншої музичної спрямованності.

Коментарів (8)

Детальніше...
 
Таврійські Ігри: битва Центрального регіону
// ZanoZa   
23.04.2006 21:53
ImageДніпропетровськ ще довго пам’ятатиме  15 квітня. Цього дня пройшов відбірковий концерт регіональних команд за місце під сонцем на «Таврійських Іграх». Акція безпрецедентна, тому доволі цікава. Бажаючі мали можливість залитися пивом і також стати „каховськими зірками”.  Усього за 5 секунд! Правда, у рамках пивного чемпіонату. До всього переможець отримував 15-річний запас пива.
За задумом тур прокотився шістьма містами-мільйонниками і завершився фінальним концертом у столиці на Великдень. Відбір команд проходив у кілька етапів. Спочатку прослуховувались демо-записи виконавців, потім найбільш цікаві з них здобували право виступу у відбірковому турі, а визначальна музична битва відбудеться безпосередньо на денній сцені «Таврів». Обмежень по музичному формату немає. У всіх містах виступи починались о 12 годині і тривали нон-стопом до вечора.  Цікаво, що журі як такого немає, його функції виконує оргкомітет фестивалю. За словами Вадима Красноокого (Mad Heads XL), будь-яка заангажованність відсутня, рівно як і визначений наперед переможець. „Шалені голови великого розміру” були ХЕДлайнерами музично-пивних змагань в усіх місцях його зупинки.

Коментарів (8)

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 31