Головна arrow Вечірки
Вечірки
Фінал Bitches-туру: всі отримали все
// Олена Синицька   
25.03.2007 18:16
Фінал Bitches-туруУ свіжопрезентованій книзі “Bitches Get Everything” одна з героїнь стверджує: “Талантлівий чєлавєк талантлівий ва всьом”. Людина-оркестр Ірена Карпа довела можливість матеріалізації цього твердження на власному (ще б пак!) прикладі. Цього разу позбувся своєї “незайманості” кінематограф – у новій трьохповерховій “Хмільній Бочці” всі відвідувачі вечірки добровільно-примусово переглянули короткометражний фільм “Kyiv®. Limited Edition”, справжня (тобто найперша) презентація якого відбулась під час минулорічного кінофестивалю “Молодість”.

Коментарів (1)

Детальніше...
 
Sympathy for the 60s: машина часу навіть не знадобилась!
// Marie-Antoinette   
25.03.2007 18:08
Quinsberry ShotВізерунок у горошок, великі окуляри, тонкі галстуки, моди... Beatles, Elvis, The Who… Рок-н-рол, шейк, атмосфера 60х.....
Саме така атмосфера панувала 18 березня у київському диско-барі «Майдан», де того вечора пройшла вечірка “Sympathy for the 60s”, присвячена рок-н-ролу та добі 60-х.  Всі охочі змогли перенестись на 40 рокі назад в часі, потанцювати під відомі хіти та послухати хорошу музику.
І дійсно – все було як «тоді» - музика, одяг, позитив... Відповідні аудіотреки ще довго після закінчення концерту веселили та піднімали до танцю тих, хто залишився в клубі. Посмішки і хороший настрій були гарантовані всім, хто завітав на вечірку, даючи позитивний заряд на весь наступний робочий тиждень.

Прокоментувати

Детальніше...
 
Фото. Етно-диско у Могилянці від Олега Скрипки і Країни Мрій
// UAFORMAT.COM   
26.02.2007 23:37
Олег Скрипка. Етно-диско №12 лютого у приміщенні Культурно-мистецького центру Києво-Могилянської академії відбулась перша серія вечорниць у стилі "Етно-диско", яка ознаменувала відриття нового сезону мистецьких заходів від фестивалю Країна Мрій. У ролі діджея виступив Олег Скрипка. У залі панувала весела, позитивна та піднесена атмосфера. Кількість бажаючих потрапити на етно-диско явно не відповідала можливостям залу усіх їх вмістити. Тому перша половина вечорниць позначилась певною тиснявою, яка згодом спала і простору для танців побільшало. До вашої уваги наш фотозвіт з цієї акції.
Тим часом днями відбулась друга серія вечорниць у стилі Етно-Диску у галереї "Лавра".

Коментарів (1)

 
Straight Edge: ''Бути чи не бути?''. sXe-Party від Крихітки Цахес і Димної Суміші
// Олена СИНИЦЬКА   
27.05.2006 22:25
ImageЧи все одно як харчуватися? Більшість людей відповість, що, звичайно ж, ні. Але як часто ми замислюємося над тим, звідки взялося те, що лежить у нас на тарілці і що з цим зв’язано? Які наслідки вибору тих або інших продуктів для нашого столу?
Над такими питаннями було запропоновано замислитись усім відвідувачам клубу “Вензель” у рамках вегетаріанської вечірки-презентації руху Straight Edge 19 травня. Очевидно, проблема здорового способу життя стоїть на разі настільки гостро, що спонукала гурти “Димна Суміш” та “Крихітка Цахес” об’єднатися заради проголошення своїх світоглядних переконань, а також порадувати прихильників чудовим концертом.
ImageЯк, власне кажучи, усе відбувалось? Перша (або ж “ідеологічна”) частина вечірки полягала у спілкуванні лідерів гуртів із нечисленними представниками ЗМІ та роз’ясненні основних засад руху. Спеціальні книжечки, обкладинка яких символічно фарбує руки у чорний, були підготовлені самими музикантами й детально інформують про переваги рослинної їжі, а також розповідають як приготувати дві смачні страви за рецептами ведичної (давньоіндійської) кухні. До речі, не лише журналісти, але й відвідувачі концерту змогли отримати ці цікаві й ексклюзивні видання від улюблених гуртів. “Неформатна” прес-конференція з відсутністю столів, мікрофонів й табличок виглядала радше як дружня вегетаріанська трапеза, під час якої пощастило дізнатися масу цікавих фактів. Каша Сальцова, наприклад, вегетаріанка із шестирічним стажем, а хлопці із “Димної Суміші” можуть похвалитись навіть тривалішим результатом. Саша Чемеров: “Для мене вегетаріанство - це не хвороба, це мій вибір”.

Коментарів (25)

Детальніше...
 
Як «Абздольц» день народження святкували
// Mila   
27.01.2006 23:15
АбздольцБудь-яке музичне об’єднання, інакше кажучи гурт, має певні ознаки живої істоти. Воно народжується, “хреститься” певним іменем, зростає під пильним оком “батьків”-продюсерів або саме по собі “сиротиною”, змінюється під впливом оточення, заводить силу-силенну друзів... і поміж тим не забуває відзначати день свого народження. І щоб так, аби гості згадували аж до наступного року.
Отож, 21 січня в клубі “44” гурт “Абздольц” святкував день народження. Привітати “іменинників” завітали учасники “Фактично Самих”, “Назад Шляху Немає” та “Борщ”, а також незліченна кількість люду, доволі небайдужого до творчості Абздольців. Не обійшлося без тортику, правда, скуштувати не довеся, бо ж іграшковий :), тож всі присутні “пригощалися” продуктами музичного характеру.

Коментарів (10)

Детальніше...
 
Київська Deftones-party: торба...
// Ч. Барабанов   
22.12.2005 23:58
Image18 грудня в столиці нашої держави, а саме - в прогресивному київському клубі "Торба" відбулася музична вистава під кодовою назвою DEFTONES-party. На жаль, справжні DEFTONES на вечірку так і не приїхали, та і взагалі – навряд чи вони знають про існування якоїсь "Торби". Але, якщо ці каліфорнійці все ж колись зберуться до Києва, повний аншлаг їм гарантовано. Ну, що там ще буде в майбутньому – наразі ж дозвольте розповісти про теперішнє, а точніше - про недавнє минуле.
DEFTONES-party зібрала в одну купу такі не досить відомі київські команди, як "Нейрула", "X-rey" та "Izverquill". Гостями движняка був первомайський гурт "TeenSpiriT" (www.teenspirit.net.ua) та хедлайнери – гурт "Карна", м. Івано-Франківськ, (www.karna.com.ua). Умова вечірки була такою: кожна команда повинна відіграти хоча б один кавер на DEFTONES, а далі - кого як понесе.
Шановні, в цьому місці я запропоную вам всістися зручненько та ввімкнути уяву, бо таку купу нефорів мої очі вже давненько не бачили. Знаю, що цю статтю можуть читати бабусі та дідусі, у яких, напевно, вже з’явилося таке питання: "Хто ж такі ці нефори"? І щоб вони цим питанням не турбували своїх "продвинутих" онуків, я тут же дозволю собі дати маленьку відповідь. Нефор – це таке незрозуміле створіння: на його макітрі можуть бути прикольні "причесони", наприклад, якийсь там ірокез нестандартного кольору, або ж макітра може взагалі бути безволосою. На обличчі нефора вчеплені різноманітні залізяки (так званий пірсинг), одяг будь-який - зі смаком і без нього, а хоч би й шкільна форма, яку носили ще в не досить далекому Радянському Союзі...

Прокоментувати

Детальніше...
 
Зірковий Секонд-Хенд: До біса гламур!
// Mila   
12.11.2005 12:54
Ірена Карпа, Фактично СаміЯк казав один доволі відомий письменник, наше життя складається з численних символів та ритуалів. “Зірковий Секонд-Хенд” або Паті-перша, що відбулася 6 листопада та відкрила серію анти-гламурних вечірок гурту “Фактично Самі”, цілковито цей вислів підтвердила.
Символів було багато. Спочатку - спалення глянцевих журналів, далі - розставання людей публічних з шматтячком - теж свого роду символ. Деякі жертводавці занадто часто вимовляли фрази формату “ця річ у мене з’явилася ще за часів, що вже минули”. Сорочинки Шурова та Хусточки, в яких вони виступали ще у складі “Океану Ельзи”, шорти Едуарда Приступи, в яких він виступав колись на „Червоній Руті” ще як Ділею був... та навіть місце проведення паті – клуб 44 – теж свого роду символ, бо ті, хто там жодного разу не був, навряд чи знайде його самотужки, бо даний заклад не має яскравої лейби-закликайки...як не пригадати концептуальне для дійства “NO LOGO”? І нарешті – у самому факті придбання поношеного одягу можна пошукати певний символ, але ми цього робити не будемо. Скажу одне: вечірка вдалася.

Коментарів (3)

Детальніше...
 
TOP DJ: старт сезону 2005/2006
// navsi100.com   
15.09.2005 16:27
TOP DJ: старт сезону 2005/2006Якщо й були в Києві 3-го вересня цього року ще які-небудь вечірки, то усі вони були не вельми людними. Адже минулої суботи всі клаббери Києва та прогресивні гості столиці зібралися в одному місці - у клубі "Sound Planet" на грандіозній вечірці, якою Dance radio "Kiss FM" ознаменувало старт Першого Всеукраїнського Інтерактивного Рейтинґу TOP DJ 2005/2006. І звичайно, усі найкращі ді-джеї теж були там!

Прокоментувати

Детальніше...
 
Країна Мрій: києво-могилянські вечорниці
// Надія Оненко,1+1   
26.06.2005 13:19
ImageНезвичними – суто танцювальними - вечорницями у Києво-Могилянській Академії презентували цьогорічний етнічний фестиваль „Країна мрій"
За кілька тижнів до відкриття фестивалю, організатори вирішили навчити охочих традиційних українських танців. Це найдоступніший спосіб пізнання і популяризації української культури– переконані натхненники вечорниць. Організатори сподіваються, що навчені танцювати, відвідувачі, прийдуть і на етнічний фестиваль „Країна мрій", який відбудеться через кілька тижнів на співочому полі у Києві.

Прокоментувати

Детальніше...