Головна arrow Новини arrow Відео
Відео
Роллікс – «Зупини час». Офіційне відео
// Віталій Прудиус   
14.12.2009 00:12

Зупинити час на 3 хвилини і 39 секунд пропонує Роллікс. Днями музиканти оприлюднили на власному веб-сайті (www.rolliks.com.ua) відео «Зупини час», що було вперше презентоване публіці під час київського концерту гурту наприкінці листопада.

Режисером відео став Тарас Химич. «Зупини час» - це вже другий оприлюднений трек з майбутнього альбому гурту Роллікс. Першим був трек «Бий-бий», на який також було відзнято кліп.

Прокоментувати

 
Мандариновий Рай: «наркотичне кіно»
// Віталій Прудиус   
13.12.2009 23:23

Композиція «Кіно» з дебютника гурту Мандариновий Рай, що стала саунтреком російсько-українського фільму «Вихід» отримала власний відеоряд. Створив його режисер Ігор Копилов, який знімав і сам фільм. Кліп в основному побудований на кадрах зі стрічки. Таким чином композиція «Кіно» Мандаринового Раю отримала друге життя, адже створена була ще 2007 року. Відео переглянути ви можете просто зараз:

Прокоментувати

 
Димна Суміш: нове відео на пісню «R’n’R»
// Віталій Прудиус   
19.11.2009 00:21

Що ж, друга на сьогодні інтернет-прем’єра кліпу від українських музикантів. І ще один цікавий та якісний кліп. Шановні друзі, представляємо вам відео на нову композицію Димної Суміші – «R’n’R».

Кліп можна також завантажити на офіційному сайті Димної Суміші - dymnasumish.com.ua.

Прокоментувати

 
Крихітка: інтернет-прем'єра кліпу «Він мене не кохає»
// Віталій Прудиус   
18.11.2009 19:36

Кілька годин тому гурт "Крихітка" тихо і без зайвого галасу на своєму офіційному сайті (www.kryhitka.com.ua) представив відео на "бордель & бардак версiю" своєї композиції "Він мене не кохає" (ВМНК).

Режисер та оператор - А. Толошний.

Сьогодні також очікується ще одна прем’єра –  кліп на нову річ «R’n’R» від «Димної Суміші». Слідкуйте за новинами!

Коментарів (1)

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 24 з 24