Головна arrow Відео
Відео
Крихіта: «Електроконцерт» №1. 12 композицій
// Віталій Прудиус   
03.03.2012 23:57

Електронна "Крихітка" була абсолютно прекрасна. Це як ковток холодної води у пеклі поп-року. Якщо перед самим концертом були деякі сумніви щодо успіху цього експерименту (пригадувався подібний досить жорсткий електросет на «Гоголь-фесті» 2009 року, який залишив суперечливі враження), то вже з перших акордів вони зникли. Стало зрозуміло, що гурт зробив крок (хай і сором’язливий та пробний), але у правильному та виграшному напрямку. Тож важко було втриматись і не записати цю прем’єру, яка сподіваюсь, відкриє нову сторінку в творчості. Не поп-рокову.

Крихітка. Електроконцерт. Sullivan room. Відеозапис 

Прокоментувати

Детальніше...
 
Радіо Афродита
// UAFORMAT.COM   
07.05.2011 21:56

"Радіо Афродита" - наш міні-фільм про новий альбом гурту Мертвий Півень. В ньому ви побачите інтерв'ю із лідером команди Михайлом Барбарою, еклюзивні кадри процесу запису альбому в студії, а також фрагмети виступу у Києві 20 лютого 2011 року.

Автор: Віталій Прудиус

 

Коментарів (1)

 
Сталь і ніжність
// Віталій Прудиус   
02.05.2011 23:14

"Сталь і ніжність" з "Цитатника" Сергія Жадана у виконанні Михайла Барбари з Мертвого Півня присвячуємо сьогоднішнім міжнародним новинам :)

 

п.с. Незабаром - більше відео з цього концету та інтерв'ю із Михайлом Барбарою про новий альбом "Радіо Афродита", записане під час роботи над платівкою на студії.

Прокоментувати

 
Нові кліпи: ТНМК, Бумбокс, PianoБой, Інді.Я та Sexinspace
// Віталій Прудиус   
02.05.2011 00:22

Нове відео гурту Інді.Я на пісню "Le Froid" (Холод) присвячене пам'яті Альони Грибової - дівчині головного героя кліпу, яка передчасно пішла з життя минулого року:

«Нам передусім хотілося показати нашого друга Костю, яким він є. З його мотоциклом. Він їде сонячним днем сам, вздовж лісу і ніщо не видає його болю. Особливо недоречними у таку мить можуть стати такі випадкові «придурки», з ролями яких прекрасно впоралися наші друзі Макс Гелевера та Вова Че. Це – життя... з його двоїстістю, трагічністю та фарсом, - розповідає вокалістка гурту Катерина Рокова. - Текст пісні сумний, просякнутий розпачем, але ми намагалися зняти гарне, сонячне відео. Бо передусім воно - про любов, яка назавжди залишиться поруч... навіть якщо зупинилося серце».

 

Прокоментувати

Детальніше...
 
З Днем космонавтики!
// Віталій Прудиус   
12.04.2011 19:51

Вітаємо усіх читачів із Днем космонавтики і 50-ю річницею польоту першої людини в космос. Як тут не згадати про цю пісню і кліп гурту Пропала Грамота :)

 

Прокоментувати

 
Димна Суміш. Live @ Хліб. Концертне відео
// Віталій Прудиус   
30.03.2011 02:16

Київ, 11 лютого 2011 року. 8 композицій і 32 хвилини роздачі у Хлібі від Димної Суміші. Включно із виходом на біс і треком Vkrayst "Не мовчи".

 

Нижче - відео потреково:
1. Бійся за життя
2. Згадуй бійся плач і зви
3. Кожної весни
4. Друг повернись
5. Океан
6. Танцюй Танцюй
7. Vkrayst - Не мовчи
8. Школа (вихід на біс)

Коментарів (1)

Детальніше...
 
Відеоархів. Останній виступ Братів Гадюкіних (Київ, 2006 рік)
// Віталій Прудиус   
29.03.2011 21:20

На тлі новин про концерт-триб'ют Братам Гадюкіним не можна не згадати про останній виступ гурту, який відбувся 2006 року в Києві. Тоді у Палаці Спорту зібрались рекордні 12 тисяч глядачів і дотепер жодні українські та закордонні музиканти не змогли повторити цей шалений аншлаг Гадюкіних. Невдовзі з’явилась відео-версія концерту, яку ми і пропонуємо вам до перегляду.

Прокоментувати

Детальніше...
 
AtmAsfera: «Every Step». Нове відео
// Віталій Прудиус   
28.03.2011 22:39

Гурт Атмасфера зробив шанувальникам весняний подарунок у вигляді відео на композицію «Every Step» з нового альбому «Integro», що вийшов у лютому і став третьою за ліком студійною роботою колективу.

 

Прокоментувати

 
Роллікс: «Зруйнувати все». Відеокліп
// Віталій Прудиус   
27.03.2011 11:59

Новий відеокліп від «войовничого» Роллікса на композицію «Зруйнувати все»:

Трек «Зруйнувати все» є четвертим синглом із ще невиданого другого альбому Роллікса, що матиме назву «Перетворитися на зброю». Платівка вже записана і, за словами гурту, вийде у квітні-травні.

Прокоментувати

 
Димна Суміш: концертний кліп і нові виступи
// Віталій Прудиус   
29.10.2010 23:06
Димна Суміш

Димна Суміш не часто тішить шанувальників своїми виступами, тож, напевно, щоб останні не забули як це, гурт днями представив заряджений концертний кліп «Згадуй, Бійся, Плач і Зви». Його основу склав матеріал відзнятий влітку у Києві на концерті ДС у вітрині одного з магазинів:

«В нас був такий концерт, ми грали за вітриною музичного магазину. Виставили колонки на вулицю, де зібралися наші друзі і прихильники. Ми грали всередині. А вони з зовні слухали, танцювали, співали разом з нами. Думаємо це був вдалий проект, було літо, через спеку практично нічого не відбувалось, а нам хотілося розваг. І ніхто з нас не розраховував на таку величезну кількість людей».

Прокоментувати

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 24