Головна arrow Різне
Різне
Лідер «Димної Суміші» презентує власну книгу та проект «Vkrayst»
// via music.com.ua   
29.10.2010 20:54

Сашко Чемеров, Димна Суміш

Вокаліст гурту Димна Суміш Сашко Чемеров видає першу книжку. За словами автора, «Один» – саме так називатиметься книга – це збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість з яких являє собою приклад «автоматичного письма».

Книжка міститиме 96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для цього проекту талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 віршів та оповідань автора.

Прокоментувати

Детальніше...
 
Крихітка у фільмі «Обійми мене»: на екранах 1 грудня
// Віталій Прудиус   
18.11.2009 16:37

Команда «Крихітка» вперше знялась у художній стрічці. Гурт зіграв самих себе в анти-СНІД фільмі «Обійми мене», створеного на замовлення MTV.

«Крихітка» у фільмі «Обійми мене»

Зйомки стрічки проходили у Києві. В основі сюжету, як не важко здогадатись, - любовна історія з випробуваннями:

«По сюжету, головні герої приходять на концерт «Крихітки» в клуб, де розгортаються подальші події фільму, - говорить лідер гурту Крихітка Каша Сальцова. - Ми погодились взяти участь в зйомках «Обійми мене», бо віримо в те, що молоді люди мають краще розуміти, що ВІЛ-СНІД – це сьогодні проблема не наркоманів, повій та геїв, це проблема людей, які покладаються на випадок. Самі учасники групи пройшли тест на ВІЛ і вважаємо, що зробити те саме має кожна доросла людина в Україні»

Українська прем’єра фільму запланована на 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Показ відбудеться о 20:00 на MTV Україна та о 23:50 на Інтері.

Коментарів (9)

 
Фома покаже Київ, що зникає
// UAFORMAT.COM   
05.11.2009 14:18
Фома, гурт МандриВокаліст групи «Мандри» Фома та Антон Трофімов – американський фотограф, режисер та оператор – закінчили зйомки другої частини фільму під назвою «Київ, що зникає».
Основна ідея проекту – показати глядачу старий містичний Київ, який ще залишився за лаштунками «нової варварської архітектури і ментальності». Київ, як місто старих будинків-привидів, двохсотлітніх бруківок, архаїчних цвинтарів та пагорбів. Місто затишних художніх майстерень і занедбаних задніх дворів. Місто, яке надихало і надихає. Фільм, який є особливим поглядом на Київ, його хвилюючу зникаючу архітектуру і ауру.
Наразі відзняті матеріали проходять технічну обробку у Нью-Йорку, монтуватися фільм буде в Києві. Саундтреком до фільму планується використати пісні Олександра Вертинського, Фоми та музику сучасного київського композитора та акордеоніста Данила Денисова.
Презентація фільму планується на весну або літо 2010 року.

Прокоментувати

 
Святослав Вакарчук: ''Книга творить людину''
// Fdr.com.ua   
03.03.2007 12:42
Святослав Вакарчук: Книга творить людинуЧільник Океану Ельзи, Святослав Вакарчук започаткував новий громадянський почин: «Книга творить людину», старт якого ознаменувався появою в ефірі українських телеканалів відповідного відео-ролика, звуковою доріжкою якого стала одна з давніх пісень гурту "Вулиця" (альбом "Модель", 2001 р.). Задум виходить з того, що нині вже давно в минулому та доба, коли Українці вважалися найосвіченішою нацією, а підростаюче покоління дедалі більше байдужіє до книги. Тому сьогодні про низький рівень цікавості молоді до читання щонайменше треба гучно говорити, але найкраще – спробувати змінити становище. Потреба молоді читати не постане сама собою, її треба прищеплювати і розвивати, аби поняття «читати» стало синонімом таких понять, як «мислити», «жити». Це переконання, а також бажання переломити нинішній стан справ і спонукало Славка Вакарчука до почину «Книга творить людину», спрямованого на заохочення громадськості до читання. У рамках проекту відбуватимуться зустрічі зі школярами та студентством, а також придбання книг для дитячих будинків і шкіл України.

Коментарів (2)

Детальніше...
 
Крихітка Цахес розробляє фірмову атрибутику гурту
// music.com.ua   
31.12.2006 00:20
Крихітка ЦахесГурт "Крихітка Цахес" вирішила порадувати прихильників власною іменною низкою футболок. Ті-шоти матимуть самобутній покрій трьох видів: для дівчат, для парубків і такий, що пасуватиме обом статям.
Крім того трико різнитимуться написами, які становитимуть собою не заяложене у таких випадках ім'я ватаги, а стилізовані та упізнавані рядки з пісень: тепер їх можна буде не тільки слухати і читати, а ще й носити. Наразі розробляється ряд з написами "Вменеємен", "Майже щаслива", "Я лідер, а не лузер", "Ти - Деталь" тощо.
Перші примірники музиканти збираються подарувати своїм соратникам по ремеслу та учасникам своєї шан-спілки, а згодом надати у вільний продаж. Очікувати поповнення нашого молодіжного вбрання слід на зламі 2006-2007 років. Фото: patyakalo

Коментарів (6)

 
Фоззі стане одним з ведучих нової версії ''Галопом по Европах''
// Юрко Зелений, ФДР   
10.12.2006 19:57
Фоззі (ТНМК)Один з чільників ТНМК Фоззі готується виринути на телеекрани у ролі ведучого передачі… "Галопом по Европах-2". Наразі назва цієї улюбленої від стара до мала розважайлівки є чернетковою, аби лиш зазначити точно про що йдеться. Так, так, це має бути відродження відомої програми, але, зрозуміло, у досить сильно зміненій її подачі. Насамперед, ведучих стане двоє і пару незмінному Ігорю Пелиху виборов право скласти саме Фоззі. А раз двоє ведучих, то і шляхи героїв передачі будуть двоїстими – вони збігатимуться, розбігатимуться і збігатимуться знов. До слова, Фоззі вже якось спробував себе в цій ролі ще за часів існування перших "Галопів": тоді вийшла низка випусків, де Пелиху на допомогу приходили відомі співці, зокрема Кузьма зі Скрябіна і, власне, "конґівець". Ті випуски вийшли напрочуд вдалими і увійшли до "золотого" фонду "Галопів по Европах". Коли і на якому саме ТБ-каналі слід чекати появу "других Галопів" – наразі таємниця о семи замках.

Коментарів (6)

 
Авторське право: є - є - є ???
// Jet_X, Enter Music TV   
10.12.2006 19:20
Вітчизняні діячі шоу бізу вирішили не чекати турботи від держави і самостійно посприяти розвитку системи авторського права в Україні, перетворивши державну організацію, яка опікувалася інтелектуальною власністю на громадську. Озвучено це бажання було під час прес-конференції на тему: "Реформування системи колективного управління авторськими правами в Україні - рішення і перспективи", після якої відбувся всеукраїнський з'їзд авторів. Участь у з'їзді взяли представники національного союзу композиторів України, національного союзу письменників України, державного підприємства Українського агентства з авторських і суміжних прав, Міністерства освіти і науки України і всеукраїнської громадської організації "Автор".

Прокоментувати

Детальніше...
 
От Вінта підтримують розумну молодь
// Наталка Тесля   
22.10.2006 20:15
От ВінтаВідтепер у Рівному існує дві команди "От Вінта". «Однофамільцями» загальновідомого украбільного гурту вирішили стати юні рівненські інтелектуали, які будуть демонструвати свою ерудицію та кмітливість у грі «Брейн ринг UA».
Проте це не простий збіг обставин, хоча елемент випадковості теж присутній у цій історії...

Коментарів (4)

Детальніше...
 
Вакарчук поставить пам'ятник Володимиру Івасюку у Львові
// UAFORMAT.COM   
02.10.2006 23:46
Святослав Вакарчук, Океан  ЕльзиВ день 750-річніці Львова (1 жовтня) львів'янин Святослав Вакарчук подякував рідному місту дарунком - ініціював встановлення у Львові пам'ятника видатному українському композитору Володимиру Івасюку.
На урочистій церемонії з нагоди святкування 750-річчя Львова ватажок Океану Ельзи зі сцени Львівської опери звернувся до міського голови міста Львова, а також до депутатів міської ради, та всіх львівян з проханням дати згоду на встановлення у місті пам'ятника Володимиру Івасюку.
Музикант зголосився повністю профінансувати виготовлення та встановлення пам'ятника з грошей, зароблених власною творчістю як музиканта.

Коментарів (9)

Детальніше...
 
Фагот озвучив героя Джоні Депа
// UAFORMAT.COM   
20.06.2006 23:42
Фагот, ТНМКОдин з чільників Танка На Майдані Конго Фагот (в миру Олег Михайлюта) завершив свою працю над озвученням Українською мовою дізнеївської стрічки "Пірати Карибського моря-2. Скриня мерця". Наш пісняр заговорив голосом Капітана Джека Спероува (Jack Sparrow), якого у кіні зіграв Джоні Деп (Johnny Depp). За словами Фагота, перед переозвучкою "Скрині Мерця" на студію Дізнея було надіслано пробні записи начиток й американські кінотворці відібрали саме голос "конґівця" на роль Капітана. Поруч з Фаготом в Україномовному перекладі взяла участь добра низка инших відомих акторів, зокрема Богдан і Остап Ступки, однак від співочого леґіону він був тільки один.

Коментарів (10)

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 26