Головна arrow Новини arrow Різне
Різне
ЮНЕСКО ухвалила Конвенцію Про Культурну Багатогранність
// UAFORMAT.COM   
08.11.2005 21:29
ЮНЕСКО ухвалила Конвенцію “Про Культурну Багатогранність”, яка дозволить державам протистояти рупору глобалізації – американській поп-культурі. Відтепер країни світу отримали змогу, не боячись економічних санкцій щодо себе, підтримувати національні культури дотаціями, і в той же ж час вводити квоти на імпортний культурний непотріб. Найбільше від цього постраждають США, які намагалися заблокувати Конвенцію, бо за приблизними даними 85% світових надходжень від кіно, наприклад, йдуть в Голівуд. А з музикою справи не кращі. Для України ж Конвенція - це також і можливість на законних підставах на державному рівні обмежувати імпорт російської поп-культури, яка заполонила медійний простір нашої країни (починаючи від численних серіалів закінчуючи гуманітарною катастрофою у ФМ-просторі) і значно більше ніж американська завдає шкоди національній культурі.

Прокоментувати

 
Уряд намагається налагодити стосунки з FM-станціями
// UAFORMAT.COM   
30.10.2005 15:59
Віце-прем'єр міністр України В'ячеслав КириленкоКабінет міністрів має намір сприяти збільшенню присутності української музики в FM-діапазоні, однак обіцяє не робити це примусово. Про це заявив віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко, відкриваючи нараду з питань розвитку сучасної української музики.
"Уряд, зі своєї сторони буде максимально сприяти у рішенні цієї проблеми, щоб українська музика була представлена в FM-радіодіапазоні як можна ширше", - сказав Кириленко.
Він відзначив, що за даними статистики, присутність української музики в радиоефірі у середньому складає 1-3%. У той же час він відзначив, що уряд розуміє, що вирішити цю проблему відразу не можна і тому не має наміру починати які-небудь тверді чи примусові міри для збільшення присутності української музики в ефірі, а хоче на умовах партнерства запропонувати продюсерам і FM-операторам напрацювати взаємовигідний механізм для рішення цього питання.
У нараді брали участь радник Президента Віктора Ющенко лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, голова Національної ради з телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко, президент Національної радіокомпанії Віктор Набруско і новопризначений президент Національної телекомпанії України Віталій Докаленко.

Прокоментувати

Детальніше...
 
Барабанні ритми
// UAFORMAT.COM   
09.05.2005 14:05
БарабаниБарабанні ритми впливають на людину в більшому ступені, ніж інші, тому що ці звуки мають сильно сконцентрований хвильовий ефект (ефект пострілу). Через це барабани мають вплив не тільки на психіку людини, але і навіть на її фізіологічні функції. Ритм здатний відновлювати роботу серця й упорядковувати кровоносну систему, справляти вплив на фізичний стан і емоції людини. Виявляється, барабанні ритми стимулюють утворення в організмі особливої речовини - ендогенного этанола (природного алкоголю), що безпосередньо відповідає за емоційний стан людини.

Прокоментувати

 
Геть Шансон!
// UAFORMAT.COM   
06.07.2004 15:16
Київська міська державна адміністрація вимагає від водіїв маршрутних таксі не включати під час руху за маршрутом радіостанції, які транслюють шансон. Про це журналістам сказав заступник голови Київміськадміністрації Валерій Кир'ян, посилаючись на зустріч адміністрації з перевізниками. Він повідомив, що адміністрація вимагає від перевізників поліпшити роботу. Зокрема, вона вимагає не слухати шансон, що дратує пасажирів. "З ними дуже жорстко поговорили на нараді. Особисто мер на це звернув увагу. У нас що, немає пісень про Україну, про Київ?", - сказав Кир'ян. Адміністрація також вимагає від водіїв маршруток не порушувати правила руху при зупинках. Зараз у Києві на маршрутах працюють близько 4,5 тис. маршрутних таксі.

Коментарів (3)

 
Презентація диску «Живий голос Василя Стуса»
// UAFORMAT.COM   
05.06.2004 22:45
2 червня 2004 року о 17-00 в Державному центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська 23-В, м. Київ) відбулася презентація унікального компакт-диску із реставрованими записами віршів Василя Стуса у виконанні автора під назвою «Живий голос Василя Стуса».
Компакт-диск «Живий голос Василя Стуса» – це перший реалізований проект Гуманітарного центру Василя Стуса. Центр існує з 16 лютого 2004 року, його очолює Дмитро Стус – син трагічно загиблого поета, членом наглядової ради центру є Катерина Чумаченко-Ющенко.
Проект «Живий голос Василя Стуса» здійснено за підтримки Віктора та Катерини Ющенків, а також Центру підтримки молодіжних демократичних ініціатив, очолюваного В’ячеславом Кириленком.
На диску «Живий голос Василя Стуса» поет читає власні вірші. Цей запис наприкінці 1960-х здійснив близький приятель В.Стуса Леонід Селезненко, а перезаписи зберігалися в Івана Калиниченка, Леоніди Світличної та Броніслава Омецинського. Оригінали запису представники КГБ вилучили у Л.Селезенка під час обшуку 1972 р. й не повернули. Реставрацію голосу Василя Стуса на благодійних засадах здійснила СП «Комора». Пропонуємо вам демоверсії двох віршів:

«Вчися чекати, друже...»
«За роком рік росте твоя тюрма...»

Також на CD записано пісні та вірші поета у виконанні тих митців, які одними з перших почали активно включати вірші В.Стуса до свого концертного репертуару. Сергій Мороз поклав на музику вірші поета ще на початку 1990-х і в 1994-му випустив невелику касету пісень. Галина Стефанова активно залучає вірші В.Стуса до свого концертного репертуару з 1997-го, а Галя й Леся Тельнюки в 1998-му написали пісні до 60-ї річниці від дня народження поета. Диск є найповнішим нині зібранням «присутности» Стусової творчості в українському культурному просторі. Вірш Р.Кіплінга «If» («Синові») у перекладі Василя Стуса читає Дмитро Стус.

Прокоментувати

 
Xingtone - софт для створення рінгтонів
// UAFORMAT.COM   
03.04.2004 00:00
Останнім часом мелодії для мобільних телефонів все більше перетворюються на бізнес і виконавці не соромляться торгувати ними окремо від синглів. За результатами досліджень, ринок мелодій для мобільних телефонів за останній рік становить близько 1 мільярда доларів. Щоправда ситуація може змінитися, бо у продаж надійшла комп’ютерна програма Xingtone, з чиєю допомогою будь-яку пісню можна перетворити на свій рінгтон.
Прога судячи з усього дуже корисна, і коштує копійки, якщо врахувати скільки грошей потім можна буде зекономити. Ціна "буржуйська" - $14.9. Придбати можна на сайті розробника. Спочатку ви можете скачати тріал-версію, щоб випробувати. Якщо ця софтина Вам сподобається, Ви просто купуєте рестраційни ключ і тріал-версія перетворюється на повноцінну. Реєстрація діє безстроково, тобто купуєте один раз - і на все життя :)
Ось кілька корисних лінків:
Скачати тріал-версію
Англійський опис проги

Коментарів (1)

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 26 з 26