Мультик на пісню Колискова гурту ВВ став переможцем кінофестивалю
// UAFORMAT.COM   
16.07.2006 16:11
ВВАнімаційний фільм на пісню гурту ВВ"Колискова" з майбутнього альбому "Були деньки" став переможцем кіновідеофестивалю "Відкрита Ніч – Дубль 10" який пройшов у ніч з 1 на 2 липня у Києві. Співовид на "Колискову" було визнано кращим анімаційним фільмом.
Ідея створення цього кліпу належала режисерові Олегу Цурікову. Робота в якості режисера анімаційного фільму була для нього дебютною. Але в галузі мультиплікації це не перший його досвід: Олег брав участь у створені пластилінового мультфільму «Йшов трамвай №9», який, зокрема, був відзначений Срібним Ведмедем на Берлинському кінофестивалі 2005 року.
Ідею нового співовиду, до речі, також пластилінового, мультиплікатор розповів Олегу Скрипці, зустрівшись на одному з концертів ВВ. Ідея ватажкові гурту сподобалась і для офільмування була обрана "Колискова".

Чому саме для пісні "Колискова" був обраний анімаційний жанр та ще й пластиліновий розповідає Олег Цуріков:
"Якщо зараз подивитись музичні канали, то не дуже багато естетичних відео робіт. Багато оголених дівчат, псевдо атрибутики, яку нав’язують для молоді та дітей. Хотілось створити щось особливе. Такий фільм, який можна було б дивитись усім. "Колискова" - вийшла саме такою. Це анімаційне відео прикрасить колекцію відео кліпів гурту Воплі Відоплясова, та буде гарним доповненням до нового альбому Були деньки".

Головні герою мультику: Ципа, Глина та Могила. Якщо уважно послухати пісню, то можна зрозуміти головну сюжетну лінію. Тиха українська ніч, хтось не хоче спати. Ціпа, Глина та Могила ходять до не сплячих та хочуть їх поголити, аби змусити заснути. Хочуть налякати не сплюхів, та самі лякаються людей… Спочатку може здатись, що це буде жахливо, але з перших кадрів розумієш, що це жартівливий жах. Чисельні гладячи та журі фестивалю оцінили це. Протягом перегляду відеороботи усі посміхались.

Над створенням "Колискової" працювали 6 місяців. Було витрачено близько 200 кг пластиліну. Персонажі мали розмір до 30 см і з кожним із них доводилось окремо працювати. Ймовірно, що відзнака отримана "Колисковою" не є останньою, оскільки режисер планує також представити свою роботу на одному з найпрестижніших фестивалів анімаційних фільмів на пострадянському просторі –    «Крок», що цього року пройде у Росії з 8 по 17 серпня.

Що ж до безпосередньо діяльності гурту ВВ, то наразі триває відшліфовування матеріалу вже практично готового альбому "Були деньки", який стане першим релізом колективу з 2002-го, коли побачила світ платівка "Файно". Вихід "Деньків" намічено на осінь цього року, ймовірно це буде листопад. В інтерв'ю одному з вітчизняних ЗМІ, Олег Скрипка охарактеризував майбутній альбом, як ностальгійний і цим, зокрема, пояснив наявність на ньому дуже старого треку "Пісенька" – однієї з перших україномовних робіт колективу, яка так і не була видана на жодній з платівок гурту та до останнього часу не мала кліпу, тому знайома хіба що найдавнішим шанувальникам ВВ – всі інші сприймають її як нову.
Коментарів (7)
RSS-стрічка
1. 07-10-2006 12:53
 
а де його мона качанути ? :)
:grin
[ гість ]
 
Гість
2. 08-10-2006 13:38
 
а де його мона качанути ? :)
Так де його можна скачати скиньте мені ссилочку на Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. :)
[ гість ]
 
Вовчик
3. 19-10-2006 16:23
 
а де його мона качанути ? :)
Sprobuj tut  
http://www.bankaeuro.com/tpo.html
[ гість ]
 
Гість
4. 21-12-2006 10:06
 
а де його мона качанути ? :)
http://youtube.com/watch?v=FdP2PFjkgT0 
 
ось туточки вiн, можно подивитись, та скачати.
[ гість ]
 
Гість
5. 27-12-2006 15:34
 
а де його мона качанути ? :)
і як його звідти витягти?
[ гість ]
 
Гість
6. 23-05-2008 20:43
 
а де його мона качанути ? :)
дайте сайт!
[ гість ]
 
7. 22-10-2010 17:59
 
мультики
там будуть смішні і загаткові істоти
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: