Грабіжники позбавили ТНМК зароблених нагород
// UAFORMAT.COM   
16.07.2006 22:30
Танок На Майдані Конго (ТНМК)Невідомі зловмисники попсували літній перепочинок Танку на майдані Конго. Не встигли хлопці оголосити про те, що беруть коротку десятиденну відпустку до 21 липня, щоб набратись свіжих сил і після цього пристати до реалізації ряду, як нових, так і давно очікуваних проектів та творчих задумів, як стали жертвами пограбування. Злодії вдерлися до старої квартири одного з вокалістів колективу Фагота, в якому сам музикант давно не жив, а помешкання використовувалось "танками", як музей гурту, де зберігались різноманітні нагороди ТНМК, статуетки, сувеніри та інші пам'ятні для хлопців речі. Ніякої матеріальної цінності поцуплені речі не становили. Крадії забрали із собою "золоті" статуетки (насправді виготовлені із мідного сплаву), вважаючи, що вони коштовні. Наразі гурт звернувся із відкритим проханням до злодіїв повернути викрадені речі, оскільки вони становлять лише нематеріальну цінність і тільки для учасників колективу.

Що ж до новин більш приємних, то наприкінці липня ТНМК збираються здійснити рейд до столиці сусідів наших одвічних і Бальших, де гурт дасть три виступи. Перший концерт буде сольним і пройде вночі 29-го липня в московському клубі "Китайский Лётчик Джа-Да" (початок о 23:00). Наступний сет "танків" відбудеться другого дня оупен-ейр фестивалю "Крила", що триватиме у Москві 29-30 липня (орієнтовний час - 16:00). Зокрема компанію Танку на майдані Конго складуть ще одні представники України на цій забаві – Океан Ельзи, а також Zdob si Zdub, Brainstorm, Soulfly, Чайф та інші відомі і не дуже виконавці. Того ж дня, але ввечері о 21-й, ТНМК дадуть ще один сольний концерт у московському клубі "Б2".

Після російських гастролей на порядку денному в гурту зйомки нового кліпу (без подробиць поки що), презентація вже відзнятого співовиду до треку "Відривайся" з останньої платівки "Сила", а також випуск довгоочікуваного DVD з усіма трьома частинами документального фільму про ТНМК -  "ШоПопалоШоу", звичайно, за умови, що в черговий раз не виникнуть якісь перешкоди цьому.

П.М.
Якщо серед вас (не дай Боже!) є учасники "нальоту" на "музей ТНМК" і вас раптом замучила совість через свій вчинок і ви хотіли б якось повернути "натирене" гуртові, то використовуйте для контакту цей імейл: bohdan (at) andartists.com :-))
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: