«Не будь байдужим!»: Полтава
// UAFORMAT.COM   
24.07.2006 08:02
Не Будь Байдужим29 липня 2006 року в Полтаві відбудеться акція в рамках громадянського руху «Не будь байдужим!», яка традиційно проходить під гаслом «Ні – Малоросії! Зробимо країну Україною!».
В Полтаві заходи будуть проходити на Співочому полі з 15.00 до 22.00. Вдень відбудеться виставка народних майстрів. Перед учасниками акції виступатимуть колективи етнічної музики, зокрема, «Гуляй город», а також Володимир Кушпет – один з найавторитетніших в Україні фахівців зі старосвітських інструментів та Сергій Захарець (старосвітська бандура).
Увечері відбудеться концерт за участю гуртів Тартак, Гайдамаки, Мотор'ролла, От Вінта, ФлайzZzа, а також гурту Мандри, який вперше приєднався до акції. Головна частина заходу відбуватиметься з 16-00. Протягом півтори години Сашко Положинський ("Тартак"), Сергій "Фома" Фоменко ("Мандри"), Сергій "Сєня" Присяжний ("Мотор'ролла"), Олександр Ярмола ("Гайдамаки"), Андрій "Тім" Тимчук ("ФлайzZzа"), Юрко Журавель ("От Вінта") та Валерій Умрихін спілкуватимуться з аудиторією, розповідаючи про ідеї руху «Не будь байдужим!» та відповідаючи на запитання людей, які прийдуть на Співоче поле.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: