GBOB-2006: На Старт! Увага! Руш!
// UAFORMAT.COM   
28.07.2006 23:19
The Global Battle Of The Bands UkraineНаціональна дирекція Міжнародного конкурсу The Global Battle Of The Bands починає реєстрацію груп, що бажають взяти участь у конкурсі сезону 2006-го року. Зареєструватися можна, заповнивши спеціальну форму на офіційному сайті українського представництва GBOB. Умови прості: у конкурсі можуть взяти участь групи, що грають живцем і виконують свій авторський матеріал - на будь-якій мові. Реєстраційний внесок, визначений Міжнародною дирекцією GBOB, становить 25 доларів на кожного учасника групи.
Відбірні тури, що визначать учасників національного фіналу, будуть проходити наприкінці літа - початку осіни у всіх обласних центрах України. Переможці турів зустрінуться у Києві в листопаді цього року. Фіналіст одержить право представити Україну на Міжнародному конкурсі The Global Battle Of The Bands, що відбудеться 10-12 грудня в Лондоні. Головний приз конкурсу - 100 тисяч доларів і звання «Кращої нової групи світу».
Метою The Global Battle Of The Bands є надання молодим виконавцям шансу заявити про себе на увесь світ. Музичні битви The Global Battle Of The Bands проводяться з 1979-го року, але тільки з 2004-го цей конкурс став міжнародним. В 2005-му році в ньому взяли участь представники 24 країн світу, у тому числі США, Росії, ПАР, Великобританії, Китаю та інші. У минулому році група, що представляла Україну, ТОЛ (на фото) зайняла на лондонському фіналі The Global Battle Of The Bands четверте місце. Кращою молодою групою світу були названі ірландці Kopek.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: