Новий альбом ВВ - ''Були Деньки'' міститиме раритетні матеріали
// Юрко Зелений, ФДР   
09.08.2006 21:28
ВВ - Були ДенькиУ листопаді Воплі Відоплясова, в рамках відзначення свого двадцятиріччя, збираються випустити платівку "Були Деньки". Пісенник буде просякнутий ностальгійним настроєм за тою добою, коли був чистий рок і не було жодного "нєформату". До платівки увійдуть пісні, здебільшого складені кілька, а то й з десять літ тому. Зрідка вони могли пролунати на живих виступах ВВ, але ще ніде до цього не видавалися. Окремі співанки взагалі не гралися гуртом від першої половини 90-х. Усі ці пісні вичікували свого часу аж до тепер, бо до цього не існувало просто технічної можливості усе задумане відобразити у записі...

На відміну від останньої платівки "Файно", яку Олег Скрипка окреслює як неорокову, в майбутньому доробку ВВ наче знову повернуться до свого класичного звучання, що ґрунтується на поєднанні гард-року з нашим фольком:

"Якщо раніше кожен наш запис був скорше суцільною боротьбою за звук, – зізнається Олег Скрипка, – то зараз ми працювали із задоволенням і насолодою, творчо. Раніше ми як не намагалися, але тодішні технології не дозволяли нам записати якісно основу нашої музики – барабан і бас. Виходило так, що ВВ випередили свій час років на двадцять. Зараз ми це закарбували так, як належить".
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 29-08-2006 16:52
 
Нарешті!!!!!!
Те що було в останньому альбомі можна вважати повною попсою. І взагалі сольна кар`єра Скрипки-це дурня.
[ гість ]
 
tan14kacdbynec

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >