Український Рок звільняє одеські пляжі від попси
// Віталій Прудиус   
11.08.2006 23:58
КвадраджесімаВ той час як на більшості українських морських узбереж в розпал сезону лунає здебільшого Вєрка Сєрдючка та їй подібні, під Одесою музичний раціон відпочивальників цього вік-енду буде куди цікавіший та патріотичніший. Тут пройде фестиваль українського року - "У.РОК", створений з метою підтримки, розвитку та популяризацію вітчизняної рок-музики. Хедлайнером забави стане київська Квадраджесіма та спеціальні гості із сусідньої Молдови - гурт Куйбул. Українська команда пообіцяла відіграти потужний годинний сет та попередила прихильників:

"Не виключені неконтрольовані імпровізації та сеанси зв'язку з космосом у виконанні магістра Шеши, а також виплески нової речовини, які на протязі літа потужно синтезується у лабораторії QG", - йдеться у повідомленні Квадраджесіми.
Серед інших, у фестивалі також візьмуть участь Роллікс, Ёжики смеются (Херсон), Rosa Marena (Новояворівськ), Сьоме небо (Львів), Jam-Beat (Харків), Русичі (Білгород-Дністровський), Plus Masstas (Одеса).
Дійство відбуватиметься на березі Чорного моря біля Одеси, курорт Затока (станція "Лиманська") з 17:00 до 23:00. Вхід - вільний, ніяких білетів, зборів тощо.
На фото: Шеша, гурт "Квадраджесіма"
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 29-11-2007 21:08
 
Україна
Слава УКРАЇНІ!!!!!!!!!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >