Esthetic Education: Василь Всильців
// Віталій Прудиус   
16.08.2006 17:38
Esthetic Education - Василь ВсильцівГурт Esthetic Education представив свій літній сингл "Василь Всильців". Презентація пройшла днями в одному з київських клубів, де "естетики" виконували пісні, що увійдуть в новий альбом і, звичайно, пісню "Василь Васильцiв", яка разом з кліпом і декількома реміксами вкладена в кожний серпневий номер журналу "МАX".
На створення синглу колектив надихнула творчість, власне, Василя Васильціва - 18-літнього львівського музиканта та поета, що виконує свої пісні в стилі, що серед шанувальників отримав назву "art off" і по суті відноситься до течії неопримітивізму в сучасному мистецтві. Пісні Василя Васильціва характеризуються відверто примітивними оранжуваннями та гротесковими текстами, які, поширюючись виключно інтернетом, несподівано для самого автора знайшли значну кількість шанувальників, серед яких вочевидь і музиканти Esthetic Education... 

Поза тим, вже найближчим часом "естетики" планують почати запис нового альбому в Лондоні. Нещодавно хлопці мали канікули у столиці Великобританії, де підшукали собі студію, яка, на їх думку, ідеально підходить для запису нової платівки. Вона існує ще з 70-х років і свого часу на ній писались Queen, пізніше - Clash, Madonna та інші. Крім того студія розташована в мультикультурному кварталі Лондона, населеного індусами, арабами, африканцями, китайцями, європейцями, що надає їй особливу атмосферу, яка надихає музикантів. За офіційною інформацією, початок запису намічено на середину серпня.
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 16-08-2006 22:37
 
everyone will fall in love with your name 
you've got the greatest songs 
you've got the greatest move 
you've got the greatest voice 
 
обожнюю цю пісню :):):)
[ гість ]
 
patyakalo
2. 16-08-2006 22:56
 
to patyakalo
привіт!
[ гість ]
 
yaroslaff

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >