ManSound: Гімн України в акапельно-джазовий обробці лунатиме 24 серпня на Майдані
// Віталій Прудиус   
17.08.2006 21:07
ManSound - Гімн УкраїниХтось уявляє Гімн України у сучасній джазовій обробці та ще й в акапельному виконанні? Відомий в усьому світі український акапельно-джазовий секстет ManSound не тільки уявляє, а ще й втілює подібні задуми у життя. Найближчими вихідними на полицях музичних крамниць з'явиться синґл колективу - "Гімн України", який міститиме три версії головної національної пісні. Перша - традиційна для гурту - акапельна, друга - інструментальна для тих, кому версії a-cappella буде замало, і третя - караоке-версія.
Рубен Толмачьов, "ManSound":
"Стилістика обробки витримана в дусі госпел – традиційної афро-американської духовної музики - не випадково! Хочеться, щоб твір сприймався як Гімн нації, що володіє великим духовним і інтелектуальним потенціалом. Ми вирішили зробити Гімн більш сучасним, щоб він звучав так, як ще ніколи не звучав, тому була дещо змінена мелодія, гармонія й ритм.
Враження схожості нашої версії гімну з госпел підсилює й інструментальна підтримка. У ній з'єднані кілька музичних мов, сучасні танцювальні формули й стилістика джазового бенду (виразна група мідних інструментів). Ритмічність і нескладна гармонія покликані полегшити сприйняття й розуміння нашого твору. Дуже хочеться, щоб у такому варіанті новий український гімн представляв світогляд нової України!"
Саме Гімном України у виконанні ManSound розпочнеться і закінчиться святковий концерт на Майдані Незалежності 24-го серпня.


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: