Гайдамаки: сопілка замість автомата
// UAFORMAT.COM   
29.10.2004 22:41

Гурт "Гайдамаки" цими днями відзняв свій новий кліп на пісню із другого альбому "Богуслав". Зйомки відео на пісню з тією ж назваою ("Богуслав") відбувалися у Київській області біля міста Богуслав у селі Розкопанці.
Режисером роботи став Олесь Санін, відомий за фільмом "Мамай". Оператор - не менш знаний Сергій Михальчук. Зйомки тривали протягом одного дня. У кліпі знялись самі "Гайдамаки" із родинами, друзями і колегами. Також акторами стали місцеві жителі.
За сюжетом, соліст гурту Олександр Ярмола іде в армію служити в одній із гарячих точок. Для зйомок кліпу було знайдено справжню військову форму, в якій дійсно проходили службу на Сході планети.
"Гайдамацький" вояка - людина без автомата. В його руках - сопілка. Він стоїть на чатах у чужій країні і згадує своє село, свою кохану дівчину. Він розуміє - не потрібні ніякі гроші. Найголовніше - це кохання, мир і спокій удома.
Пісня "Богуслав" із однойменного другого альбому хлопців - суміш різних стилів - тут і українська автентика, і ямайський СКА. "Гайдамаки" представляють Україні так звану "музику світу" із її потужною енергетикою.
Появою нового альбому гурту - "Богуслав" - "Гайдамаки", яких за кордоном вважають "своїми" і справді європейськими, ще раз хочуть показати: власне українське може і повинно стати модним та прогресивним. Музика "без кордонів" - це стиль "Гайдамаків", це приклад того, як близько можуть бути український мелос, ямайський ска, реггі та мелодика ромів. Свій власний віднайдений стиль хлопці називали "карпатський ска", але тепер цей стиль повноправно називають "гайдамацьким".
Відеоробота вийде на екрани за кілька тижнів. //music.com.ua
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: