Нумер482 готують ґрунт для нової платівки
// Олена Божко   
23.08.2006 21:28
Нумер482 - СерцеГурт «Нумер482» презентують відео на нову електронну версію треку «Серце». Кліп зрежисерував відомий український кліпмейкер Віктор Скуратовський. Для нього він використав ексклюзивний відематеріал зі зйомок останнього відео гурту – «Серце», який знаходиться у телеротації українських телеканалів з травня цього року. Автором реміксу на «Серце» став київський DJ Gorchitza, відомий співпрацею з українськими виконавцями. У власній електронній версії треку, він повністю відмовився від його автентичного поп-рокового звучання, створивши абсолютно нову звукову доріжку. У результаті вийшов такий собі легкий літній мікс, витриманий у модному денс-напрямку електро-хаус, що, за задумом музикантів, має надати «другий подих» треку «Серце» та повернув його у активні радіоротації...

Після старту радіоротацій «Серце» (DJ Gorchitza Mix) на українських телеканалах з’явиться і кліп під тією ж назвою, офіційна прем'єра якого запланована на День Незалежності 24 серпня.
Подібне пожвавлення "Нумерів" не є випадковим. Останні гурт постійно знаходиться у власній студії та працює над другим за рахунком альбомом, реліз якого очікується наприкінці вересня. Виданню нового альбому передуватиме поява нового синглу "Нумер482", назва якого, як, власне, і самої платівки, свідомо не розголошуються.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: