Mad Heads. Аполітичними бути важко...
// UAFORMAT.COM   
30.10.2004 00:09

Гурт Mad Heads не бере агітаційної участі в Президентських перегонах, однак сьогоднішні політичні перипетії в Україні бодай дотично, та все ж влупили по групі. 29-31 жовтня в Голівуді (США) триватиме сайкобільний Гелловін-фест “Wrecker Ball”. В ньому візьме участь біля двох десятків команд з Північної і Південної Америки та Європи. Організатори фестивалю забажали бачити на своїх підмостках і наш Mad Heads. Згідно встановленого порядку, втрясати всі паперові справи щодо приїзду Українців до США оргкомітет підрядив одну відповідну правознавчу фірму. Американські юристи зажадали від трійці доказів, мовляв, Mad Heads є гуртом загальновідомим, позаяк музикантам мали отримати досить поважну візу з правом на проживання, працевлаштування і т.п. в США. Зрозуміло, що зібрати необхідні підтверджуючі матеріали групі, яка за роки попоїздила від Комсомольська-на-Амурі до Атлантики та Скандинавії, великих труднощів не становило. На додачу хлопці доклали ще довідку від свого видавця, товариства КОМП М’юзік, яке представляє в Україні провідний світовий лейбл ЕМІ. Врешті решт завершилася та катавасія... відмовою, при чім під несподіваним приводом. Уповноважена юридична фірма обґрунтувала невидачу візи на в’їзд до США тим, що мовляв, не все зрозуміло з минулим Mad Heads, а найголовніше – що в Україні недостатньо гласності та свобод, тому є підстави вважати, що наші рок-н-рольники мають всі передумови залишитися в Сполучених Штатах. Водночас якихось претензій до знаності та відомості “скажених голів” в американців не було. Рівно ж як і не було інших запитів щодо джерел доходів музикантів, їхньої власності, майна тощо. Прикметно, що така поважна віза мала надаватися зі всіх учасників фестивалю “Wrecker Ball” тільки двом гуртам з Бразилії і українцям; інші ватаги їхали за звичайними туристичними візами.
Як би там не було, слов’янська приказка стверджує, що немає худа без добра. “Ми мали їхати власне сайкобільним складом як тріо і виконувати програму, побудовану на піснях з трьох наших перших англомовних плит, – без крихти розчарування каже ватажок гурту Вадим Красноокий. – Тож якихось особливих надій на поворот в творчості у зв’язку візитом до США ми і не плекали, оскільки сьогодні більше зайняті розвитком нашого розширеного проекту Mad Heads XL, а тут наголос у розкрутці робитиметься на Україну та Європу”. Звісно, що хлопаки були б не проти побачити Голівуд на власні очі, однак вже сьогодні є певні пропозиції та зацікавлення XL-івським складом “скажених голів” низкою фестивалів з Великої Британії, а там музики теж ще не бували.
Затійники “Wrecker Ball” запевнили, що обов’язково запросять Mad Heads на фест наступного року. “Але чи буде вже тоді в нас бажання їхати – ось питання,” – хитро усміхається Вадим Красноокий. Наразі ж втага продовжує свій розвій вдома, в Україні, і про його серйозні виїзди за кордон можна буде, швидше за все, говорити аж в 2005 році: після виходу першої платівки з іменем Mad Heads XL на обкладинці. // Юкро Зелений, ФДРКоментарів (1)
RSS-стрічка
1. 03-05-2006 17:11
 
вы ребята в россию а лучше в питер не собираетесь
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: