Головна arrow Новини arrow Різне arrow Вакарчук поставить пам'ятник Володимиру Івасюку у Львові
Вакарчук поставить пам'ятник Володимиру Івасюку у Львові
// UAFORMAT.COM   
02.10.2006 23:46
Святослав Вакарчук, Океан  ЕльзиВ день 750-річніці Львова (1 жовтня) львів'янин Святослав Вакарчук подякував рідному місту дарунком - ініціював встановлення у Львові пам'ятника видатному українському композитору Володимиру Івасюку.
На урочистій церемонії з нагоди святкування 750-річчя Львова ватажок Океану Ельзи зі сцени Львівської опери звернувся до міського голови міста Львова, а також до депутатів міської ради, та всіх львівян з проханням дати згоду на встановлення у місті пам'ятника Володимиру Івасюку.
Музикант зголосився повністю профінансувати виготовлення та встановлення пам'ятника з грошей, зароблених власною творчістю як музиканта.

С. Вакарчук: "Ця людина стала для мене життєвим прикладом, а своїм талантом надихнула мільйони. Його пісня розлетілася по цілому світу, несучи справжню музику та українське слово в часи, коли воно потребувало найбільшої підтримки. Вулицями Львова він ходив, повітрям Львова він дихав. І на мою думку, існує чудове і, мабуть, однозначне місце для цього пам'ятника. Це невеличка площа, що розташована на місці, де проспект Шевченка впирається в будинок профспілок, через цю площу проходить найкоротший шлях від музичної Академії до філармонії. Саме тут проходив Володимир, кожного дня навчаючись у Львівській консерваторії."

В свою чергу міський голова Андрій Садовий позитивно сприйняв ідею Святослава Вакарчука, зазначивши, що вже невдовзі міська рада оголосить міжнародний конкурс на виконання скульптури.
Коментарів (9)
RSS-стрічка
1. 03-10-2006 09:38
 
Хм...здається мені, що це -чистої води піарний хід.  
Пана Вакарчука вже забувать почили, то ж він вирішив ще раз нагадати який він хороший та патріотичний.... :x
[ гість ]
 
Артемон
2. 03-10-2006 11:17
 
пане, Артемоне, а ви на що здатні, хіба що у форумах паскудити? Чи це тільки на Вакарчука пряма кишка не витримує?
[ гість ]
 
bozhidar
3. 03-10-2006 12:00
 
Добрі справи
Добрі справи завжди варто робити, і не важливо чи здогадується хтось про їх мотиви чи ні.
[ гість ]
 
Олександр
4. 04-10-2006 14:20
 
Добрі справи
Розумієте. пане bozhidar, це питання філосовське... але добрі справи не потребують розголосу ;) А пана Вакарчука не тілька пряма кишка...а й товста ..витримує ;) :x
[ гість ]
 
Артемон
5. 05-10-2006 13:47
 
Добрі справи
Ні, шановний, Артемоне, я цього не розумію і не хочу! Пямятник Івасюкові, вже здавна повинен бути у Львові! І це ганьба, що його ініціює тільки один Вакарчук. На сході вже декілька років стоять кам'яні Кобзони, та їм подібні "зони"... І якою б тупою там якась людина не була, але вона вже пишається тим що Кобзон з Донбасу походить... А що зробила "національно-свідома" львівська громада на 750 річчя? "пабраталася" з Лєнінградом-Пєтєрбургом - містом яке стоїть на українських кістках! Путін не приїхав - погребував, так хочь його місто в срацю цьомкнути? Звичайно ж там ніхто не мав часу до вбитого московсько-пітерскими катами Івасюка... А ви про піар! Добре що він це робить, добре що оголошує! Мабуть хтось інший з заможних українців ще даватиме гроши на збереження національної культури!
[ гість ]
 
bozhidar
6. 05-10-2006 21:29
 
Добрі справи
Пане bozhidar, ми з вами про різні речі розмовляємо..... :roll
[ гість ]
 
Артемон
7. 06-10-2006 00:19
 
Добрі справи
Все може бути, може Ви щось більше знаєте, ніж тут написано, але все ж я не люблю коли у доброї справі намагаються гімно знайти. Хочу ще раз підкреслити, що я дуже радий і вдячний Вакарчукові за це!!!
[ гість ]
 
bozhidar
8. 14-10-2006 16:59
 
Добрі справи
Хоч я і не зі Львова,але на мене ця ідея справила дуже добре враження.Взагалі,все,що робить Славко is very good.Що жпоробиш,якщо в нашій країні справою встановлення пам'ятників опікуватися нема кому,а в кожному місті ще й досі стоїть "дєдушкалєнін" :roll
[ гість ]
 
Helena Troyans'ka
9. 28-11-2006 11:45
 
Відповідь спудеїв ЛНУ Франка
:) Любі мої співгромадяни української держави. Як не можете самі зробити щось добре, то вже не заважайте іншим. Веселий брат все робить добре! Він знає, як краще. Одне погано, що про нас не знає і свій Львів забуває. Чому не їдеш, брате, до рідної хати? Не обіжайся, але це правда. Твої вірні спудеї чекають на тебе, нас небагато, лишилося. Маємо для тебе сюрприз! Приїдь - дізнаєшся! Любим і чекаєм! 
Дві спудейські морди
[ гість ]
 
Замучені

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >