''Щастя'': Чи ти вже думаєш про кохання?
// UAFORMAT.COM   
30.10.2004 00:56

Українська група "Щастя" презентувала свій дебютний альбом під назвою "Piensas ya en el amor?" ("Чи ти вже думаєш про кохання?"). За словами музикантів, назву альбому дала книжка іспанською, що розкривала підліткам секрети статевих відносин. Книжка музикантам дуже сподобалася і вони поцупили назву для альбому.
Альбом було записано півтори роки тому, але весь цей час музиканти шукали видавця. Розчарувавшись у пошуках підходящого, змушені були видати "Piensas ya en el amor?" самі.
Записував альбом і здійснював його саундпродюсинг Дмитро Сиркін. У зведенні йому допомагав Костянтин Костенко, а обкладинку готував Олександр Плетенецький. У її оформленні використовувалися малюнки Володимира Остроушко та картина колишнього киянина, а тепер парижанина Олега Литовченка. Картина, що стала основою обкладинки, називається "ЩАСТЯ".
До альбому увійшло 17 треків, два з яких є бонусами. Остання композиція - "15 гривень" - була записана випадково, коли хлопці просто імпровізували під час однієї з репетицій, готуючись до запису альбому.

Трек-лист:
1. Голова як бомба
2. Попелюшка
3. Сніг
4. Корова
5. Іспанка
6. Вальс
7. Синці
8. Місто вранці
9. Код
10. Дум
11. Віночок
12. МОРЕ
13. РЕП
14. 1 2 3 4
15. Прощавай земля
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: