Головна arrow Новини arrow Різне arrow От Вінта підтримують розумну молодь
От Вінта підтримують розумну молодь
// Наталка Тесля   
22.10.2006 20:15
От ВінтаВідтепер у Рівному існує дві команди "От Вінта". «Однофамільцями» загальновідомого украбільного гурту вирішили стати юні рівненські інтелектуали, які будуть демонструвати свою ерудицію та кмітливість у грі «Брейн ринг UA».
Проте це не простий збіг обставин, хоча елемент випадковості теж присутній у цій історії...

Справа в тому, що хлопці та дівчата рівненського фізико-математичного ліцею протягом двох місяців марно намагалися знайти підтримку в представників різних комерційних та державних структур, що поставило під загрозу їх поїздку до Києва на зйомки першого сезону «Брейн рингу». Тоді вони вирішили розповісти про свої проблеми на місцевому телебаченні, і цей сюжет побачили рокери з "От Вінта", які дивом перебували вдома, а не на гастролях. «Гвинти» не лишилися байдужими до прагнень своїх земляків і допомогли їм потрапити до столиці. Ті в свою чергу вирішили назвати свою команду "От Вінта".
Музиканти й надалі опікуватимуться «брейнрингівцями». «Допомагати обдарованим юнакам та дівчатам значно прикольніше ніж купувати собі футбольні клуби, як це роблять олігархи», - кажуть украбіли. Як складатиметься гра в новоспечених «гвинтів» за круглим столом - дивіться по суботах в випусках програми «Брейн ринг UA» на Інтері.
Коментарів (4)
RSS-стрічка
1. 22-10-2006 22:04
 
Молодці так тримати! Більше б таких музикантів! ;)
[ гість ]
 
Goll
2. 23-10-2006 12:27
 
Ага, те шо зробили "гвинти", то добре. Але шо вони витворяють із піснями, які маю статитус уже народних!!!!!!! :upset Це жах! :eek От зокрема нещодавно вони запрезентували свою пісню-римейк "Рідна мати моя". Так там є такий приспів: "... Рідна мати моя, ти ночей не доспала, спать заважали порноканали..." Хіба це нормально??!! :upset Це просто неповага як до рідного, а в першу чергу до святая святих - МАТЕРІ! Як таке можна робити і співати??!! :? ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!
[ гість ]
 
Поціновувач
3. 23-10-2006 12:33
 
Ну чув я пісню! І, шановний Поціновувач, ви трохи перекрутили слова! Відносьтесь до життя попростіше! :)
[ гість ]
 
fill
4. 27-10-2006 16:49
 
песни это пенси, а во что помогли пробится - :)
[ гість ]
 
grisoon

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >