Крихітка Цахес покаже свою рокову сторону у кліпі ''Деталь''
// Юрко Зелений, ФДР   
22.10.2006 20:23
Кліп Деталь. Крихітка ЦахесКрихітка Цахес зняла четвертий відео кліп у підтримку дебютного альбому "На першому місці". За словами лідерки гурту Каші Сальцової (в миру Саша Кольцова), якщо попередні кліпи були зроблені на замріяні награння, то видиво на "Деталь" – це подарунок тим слухачам, які віддають перевагу "важчій" складовій у доробку Крихітки. На відміну від кліпів "На першому місці" та "Ангела, як я", "Деталь" не буде сюжетним кліпом: музиканти гратимуть самих себе, виконуючи одну з найкращих речей на платівці.
"Звісно, ми могли би послухатися нашого видавця і обмежитись трьома кліпами як на дебютник, – зізнається Каша, – але нам захотілося показати якомога більше наших пісень, а надто тому слухачеві, який знайомий з Крихіткою лише з того, що крутилося по радіо, й ніколи не був на живих виступах гурту".
Кліп "Деталь" з'явиться на початку листопаду.
Фото: Ганна Котлярова


Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 22-10-2006 22:07
 
Нє, ну це безперечно кльово (люблю "Деталь", як і всю Крихітку), але краще б вони зняли відео на шось новеньке. "Спорт", наприклад, або "Монета"...і взагалі! коли вже альбом вийде?! не можна так довго примушувати чекати таких порядних слухачів!
[ гість ]
 
Veselka
2. 23-10-2006 22:29
 
3 тижні тому завантажив до телефону весь альбом і до сьогодні не можу наслухатись. крихітка - молодці. сильна та якісна робота!
[ гість ]
 
Гість
3. 03-11-2006 22:52
 
була на концерті на валентина. чекала, що пропре СКАЙ, а вийшло інакше. звучанням вони не виділились, та й загальним "виглядом" пісні теж. на відміну від Крихітки. після них я була у захваті. скільки часу пройшло, а пісні не набридають. особливо деталь. вона одна з найкращих. не так багато у нас відомих рок-гуртів з жіночим вокалом. поважаю
[ гість ]
 
BlackQueen

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: