''5NIZZA'': Новий альбом coming soon...
// UAFORMAT.COM   
30.10.2004 13:42

Харківський дует 5NIZZA готовий представити слухачам свій новий, другий по рахунку, студійний альбом. Презентація диску під назвою «О5» відбудеться 27 листопада в московському клубі «Точка».
Цікаво, що на час презентації другого альбому у 5NIZZA вже практично готовий і третій. В його записі приймали участь колеги і друзі Сана і Сергія Бабкіна - музиканти груп "Маркшейдер Кунст", "Браво", "Хоронько-оркестр" і "Псіхея".
Недивлячись на активну діятельність, учасники "Пятниці" не забувають і про сольні проекти. Матеріал для нового альбому гітариста Сергія Бабкіна активно готується і, скоріш за все, пластинка вийде в світ весною наступного року.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 04-12-2005 20:39
 
:) hey im yana i was just wondering wner i could find your CD or download your Musik. if u can give me the ansver plz contect me at : Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. F.Y.I - i speak Ukraenean.
[ гість ]
 
yana
2. 22-01-2006 18:59
 
Я просто тащуся від "п'ятниці" :p але хочу зауважити, що у них дуже мало виступів відбувається у столиці України. хотілося б це виправити!!!!
[ гість ]
 
Yosik
3. 23-01-2006 14:50
 
а я хотів би зауважити що в них дуже мало пісень на українській мові...а тві що є --ті лідери альбому
[ гість ]
 
fillosoff

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >