Океан Ельзи та легендарний Дживан Гаспарян дали спільний концерт
// UAFORMAT.COM   
30.10.2004 13:44

21 жовтня в Києві відбувся спільний виступ "Океану Ельзи" і знаменитого вірменського музиканта Дживана Гаспаряна, - повідомляє інет-видання Music.com.ua. Імпровізаційний концерт пройшов у рамках сезону Вечорів легенд Арарат у Музеї Мистецтв імені Варвари і Богдана Ханенко.
Народний артист Вірменії і заслужений професор Єреванської консерваторії Дживан Гаспарян - жива легенда світової музики, що віртуозно володіє древнім вірменським інструментом дудук. Він створює єдине у своєму роді унікальне звучання, що відразу ж западає в пам'ять. Його пластинка з записами найкрасивіших народних вірменських балад за назвою "І Wіll Not Be Sad Іn Thіs World", присвячена пам'яті жертв землетрусу у Вірменії, завоювала світове визнання. Пан Гаспарян відомий в усьому світі ще й завдяки своїм саундрекам неперевершеної краси для багатьох сучасних голівудських фільмів.
На цьому , зважаючи на все, співробітництво українських і вірменських музикантів не закінчиться. "Не виключено, що ми проїдемося з цим проектам по інших містах у рамках "Вечорів легенд Арарат"", - говорить Святослав Вакарчук.
У рамках Вечорів легенд Арарат також відбувся показ моделей дизайнера Лили Пустовит і виставка робіт відомого фотографа Олександра Мордерера.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >