Гайдамаки: ''Божествена тромпіта''- live. Концертне відео
// Прес-служба гурту // Enter Music TV   
06.11.2006 23:57
ГайдамакиТриває підготовка нового відео Гайдамаків до пісні «Божествена тромпіта». Власне відбувається сам монтаж, оскільки кліп міститиме зйомки живого виступу гурту на європейському «Вудстоку» у Польщі влітку 2005-го року. Тоді Гайдамаки виступили перед 250 тисячами людей у прай-таймі на головній сцені фестивалю, а також були хедлайнерами останнього дня на фольковій сцені. Таким чином гурт вперше запрезентував Україну на найбільшій фестивальній сцені Європи "Пшестанек Вудстоку".
Режисером живого відео, так само як і попереднього кліпу «Кохання», став Тарас Химич. Поява «Божественої тромпіти» у ротації запланована на 17 листопада.
Тим часом схоже, що спроби "Гайдамаків" прорватися на європейський ринок "world-music" завершилися успіхом...

Виступи команди у межах чемпіонату світу з футболу і видання платівки "Перверзія" ("Ukraine Calling") в Європі  отримали теплі відгуки європейських музичних критиків. Днями у Cевільї, завершився щорічний музичний ярмарок та фестиваль "Womex", що спеціалізується саме на "world-music". У номінації "найкращий лейбл" відзначено європейського видавця "Гайдамаків" – "EastBlok Music". Музиканти стверджують, що сталося це завдяки їхньому альбому, який посів сьому сходинку у європейському чарті "world-music".
Наразі в гурту вже є домовленості з різними концертними агенціями про гастролі теренами США та Європи, а до того ж декілька угод із зарубіжними музикантами про серію спільних записів.
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 19-01-2007 13:05
 
івап
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: