„Esthetic Education”. Знайомимось ближче
// UAFORMAT.COM   
30.10.2004 14:07

Гурт „Esthetic Education”, заради якого Юрій Хусточка і Дмитро Шуров покинули „Океан Ельзи” виступав вчора, 29 жовтня, в київському „Бабуїні”.
Багатьох цікавить цей гурт, тому ми вирішили надати вам таку можливість більше дізнатися про „Естетів”.

Перші Естетичні враження:
Довідавшись про склад групи, ще не послухавши їхню музику, думаєш: «нічого собі !»
При спілкуванні з групою попадаєш на іншу планету : світлі особи не заклопотані думками про прорив «у» туди, де повинний бути шоу-бізнес. Вони – інші, „довгоочікуване” покоління нових музикантів, або, навіть скоріше нової музики, або музики побаченої по-іншому. Але до цього ми ще повернемося.
Група вийшла дуже космополітичною, але не дивлячись на такий багатий географічний склад, у групі присутній київський дух, здавалося вже давно загублений для столиці. Не випадково альбом групи, що ще не надійшов у продаж уже ходить по руках у колі київської інтелігенції, що оцінила появу Esthetic Education вигуком „Ну нарешті-те!”.

Про Естетів:

Луі Франк (вокаліст) – божевільний інтелектуал від музики. Ця людина переміщається по світі, не зауважуючи кордонів. Він чи то француз, чи то англієць, чи то швейцарець, а може бути бельгієць. Але це не дуже важливо. У будь-якій країні, куди його закидає творча цікавість, вона говорить її мовою і робить враження корінного жителя. Пробувши 4 роки в Нью-Йорку в одній музичній тусовці з Мобі, написавши музику до багатьох театральних постановок по обох сторін Атлантики, Луі, що виріс у богемному театральному середовищі між Женевою і Лондоном, перебирається в Москву, де під час гастролей „Океану Ельзи”, знайомиться з Юрою Хусточкою і Дмитром Шуровим, і пропонує їм спробувати записати разом музику до його фільму.
Після численних репетицій усім трьом стало зрозуміло, що в них збігаються не тільки музичні смаки, але і що між ними є щось більше - спільності ідеологічного порядку.

Юра Хусточка (бас гітара) – світла особистість, легенда. Хусточка – це ще і музична енциклопедія. Здається, що немає такої групи, музику якої він не чув. Своїми широко відкритими очима він поглинає всі звуки світу, усе його різноманіття, усього його кольору і фарби. Він готовий щедро поділятися всім цим зі своїми колегами музикантами, коли його чують, тоді відбуваються творчі чудеса.
Мовчазний Хусточка частіше говорить струнами своєї гітари.

Дмитрик Шуров (клавішні) – його шляхетне музичне походження дає про себе знати в усьому до чого він доторкається. Його аранжування і його клавішні партії в „Суперсиметрії” ОЕ „рвали” душу. Він - піаніст, що володіє талантом імпровізації, бездоганними знаннями музики і невичерпних ідей.


Прогноз оптиміста:

Втомлені від другосортної музики вуха, потягнуться на свіжий звук, відчують і себе причетними до того процесу розвитку світової музики, від якого ми завжди були так далеко.
Самі ж музиканти впевнені, що дійсна музика - наднаціональна, надсоціальна, надполітична і тому її мова зрозуміла усім, хто прагне його почути. Музика - це як любов: вона не запитує, коли, де і між ким виникнути, але коли вона є, заради неї можна багато чого перебороти.

//Оксана Мельничук, navsi100.com
//Фото від music.com.ua, fadiez.com.ua
Коментарів (5)
RSS-стрічка
1. 12-02-2006 20:00
 
баааааааааааааааааалдею! :p
[ гість ]
 
Gorolya
2. 22-04-2006 11:55
 
Юрася Я тебе обожнюю!!!!!
[ гість ]
 
Анастасия
3. 18-12-2006 19:39
 
Молодці хлопці.Я вас люблю.Ваша музика-це крок уперед
[ гість ]
 
TOra
4. 15-05-2007 20:04
 
нарешті ми,культурна та продвинута молодь України,дочекалися такого вибуху в сучаснїй українській музиці!давно такого не було!Естети ви просто супер!!!ДЯКУЮ!))
[ гість ]
 
5. 10-07-2007 11:07
 
я вчора як почула , що це гурт з україни.) ну покрайній мірі половина гурту... ледь не впісялась!!!!... ) ні серйозно. обовязково піду на концерт і буду вещяти як дурна... бо ... емоції роздерають)..м.) я ваш фонат
[ гість ]
 
Ахева

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >