TНМ Конго presents: ''Арешт''. Нове відео
// UAFORMAT.COM   
06.11.2004 18:32

Думка про те, що порівнювати презентації матеріалу західних виконавців, із нашими вітчизняними не варто через бідність останніх, вже не просто оскомину, практично дірку вибила і у головах мас-медіа, і у головах власне виконавців. Проте, трапляються поодинокі випадки, коли є сенс говорити, про високий рівень подібного заходу і креативність авторів презентованого. Гурт "Танок на Майдані Конго", завершивши знімальний марафон, почав видавати порціями напрацьоване за цей час.
Вчора у столичному кінотеатрі “Батерфляй” відбулася презентація нового відео гурту до пісні "Арешт". Кліп зняв львівський режисер Тарас Хімич, відомий за роботами над відео Тартака “Хулігани” і “Наше літо” та Скрябінівських “Зламані Крила”. Зйомки відбувалися в підвалі Львівського історичного музею, побудованого в 1577 році. У кадрі крім музикантів ТНМК можна побачити також інші постаті: фотомодель Олена Мачкодера (володарка звання “Чорна Перлина 2001”) і учасників Львівської філармонії.
Незабаром відео з'явиться у ефірі вітчизняних музичних телеканалів, а музиканти вже готуються до чергової презентації - тепер вже концертного альбому "танків" та гурту "Схід side", який отримав назву "Jazzy", спочатку диск буде презентовано російському слухачу, а згодом настане черга і вітчизняних прихильників команди. //Enter.ua, FDR.com.ua
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >