26 листопада: Крихітка Цахес. Благодійний концерт ''У пошуках янгола''
// UAFORMAT.COM   
21.11.2006 00:29
Крихітка Цахес26 листопада відбудеться благодійний концерт гурту “Крихітка Цахес” за назвою “У пошуках янгола”, ініціатором якого виступив  Український фонд “Благополуччя дітей”. Захід пройде у рамках кампанії зі збору коштів на реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. На зібрані кошти будуть придбані меблі для обладнання закладів нового типу “Будинки для дітей”, де мешкатимуть діти-сироти.
Лідер гурту, Каша Сальцова, переконана, “що обов’язок кожної публічної людини користуватися своєю популярністю і працювати “магнітом”, привертаючи увагу до справ, які потребують суспільної участі”...

У свою чергу адміністрація клубу “Квартира Бабуїн” (вул. Хорива, Ѕ), в якому проходитиме благодійна акція, також зробив свій внесок і безкоштовно надав організаторам приміщення закладу.

Після концерту відбудеться благодійний аукціон, на якому будуть представлені лоти, надані зірками українського шоу-бізнесу та моди. Зокрема до благодійної акції долучаться гурт “Бумбокс”, українська дизайнерка Роксолана Богуцька і, звісно, учасники “Крихітки Цахес”. Кошти від аукціону теж будуть спрямовані на допомогу дітям-сиротам.

Початок концерту о 19.30. Вхід - 90 грн., з картою «Сімейства Бабуїн» - 60 грн. Замовлення квитків і бронювання столиків - за тел. 463-73-30.

Фото: patyakalo
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >