Марія Бурмака зникла у Єгипті і не виходить на зв'язок
// UAFORMAT.COM   
22.11.2006 21:03
Марія Бурмака зникла у ЄгиптіМарія Бурмака зникла в Єгипті, де вона перебувала на гастролях.
Як розповів виданню "Українська Правді" керівник прес-служби Бурмаки Володимир Горбань, співачка мала вилетіти з Хургади о 14 годині в середу, але так і не з’явилася на реєстрацію рейсу.
За словами Горбаня, Бурмака перебувала в Єгипті на запрошення хазяїна одного з готелів. У Каїрі у неї був один концерт і два в Хургаді, звідки вона мала повернутися до Києва.
Володимир Горбань: "Зранку (у середу) за Марійкою приїхала машина. Вона сказала, що поїде погуляти, подивитися місцевість".

На питання, з ким саме поїхала Бурмака, прес-секретар відповів, що це, можливо, був хазяїн готелю або якісь місцеві знайомі.

Після того, як співачка не прибула вчасно до аеропорту, її група та адміністратор Віталій Пастух намагалися вийти з нею на зв’язок, але безрезультатно, а потім відлетіли до Києва без Бурмаки.

Прес-секретар також повідомив, що друзі співачки звернулися до співробітників української міліції, але там їм відповіли, що можуть оголосити Бурмаку у розшук лише через 3 доби після її зникнення. Водночас він повідомив, що друзі співачки поки розшукують її "за своїми каналами".
"Поки чекаємо завтрашнього ранку і сподіваємось, що Марія вийде на зв’язок", - сказав Горбань.

До Єгипту Марія Бурмака разом зі своєю командою вирушила 18 листопада з метою дати кілька концертів та відпочити. А після повернення співачка планувала продовжити студійну роботу над новим альбомом.
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 23-11-2006 00:27
 
Дай Боже, щоб усе було нормально!!!
[ гість ]
 
Олена
2. 23-11-2006 02:36
 
просто классика!
отважная девушка в лапах кровожадного верблюда! 
 
та не волнуйтесь вы так, поеб, пардон, видпочинэ та й прыиде
[ гість ]
 
Гість с вастока
3. 23-11-2006 10:51
 
може все добре!
може її вже продали?
[ гість ]
 
Анета

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >