Марія Бурмака: ''пєар''?
// UAFORMAT.COM   
23.11.2006 19:39
Марія Бурмака знайшласьМарія Бурмака, яка 20 листопада зникла в Єгипті, вийшла на зв'язок зі своїм колективом. Про це повідомив продюсер Бурмаки Віталій Пастух:
"Сьогодні вночі Марія подзвонила. Очікуємо її повернення в найближчі дні. Велике спасибі всім тим, хто виявився небайдужим і пропонував свою допомогу в пошуку".
Раніше повідомлялося, що Бурмака не прибула до аеропорту Хургади, де вона перебувала на гастролях і звідки повинна була вилетіти до Києва разом зі своїм колективом...

Водночас у сьогоднішньому прес-релізі поширеному прес-службою Бурмаки так і не містилося чітких пояснень причин цього дивного "зникнення" співачки, інформація про яке вчора облетіла інформаційний простір України. За таких умов, це виглядає не інакше, як дешевий піар-трюк та неповага до засобів масової інформації з боку менедженту співачки, який розповсюдив завідома недостовірну інформацію.
Коментарів (16)
RSS-стрічка
1. 23-11-2006 20:14
 
А пресі потрібно все і одразу :upset  
Як якесь ЧП, так одразу "пєар"... Негарно.
[ гість ]
 
Гість
2. 23-11-2006 20:22
 
Чому ж все і одразу? Лише назвати причину що сталось! Це так складно? Це елементарно та логічно. Це здоровий глузд. Та чомусь так ми нічого і не почули.  
 
За таких умов це і справді не більше ніж піар-хід. Хіба ні? 
 
ну а у загловку якщо ви не звернули увагу ще стоїть знак питання. Тобто це не твердження, це лише припущення на основі фактів відомих на даний момент
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 23-11-2006 20:43
 
Так у новинах було ж сказано-подробиці-після повернення додому.
[ гість ]
 
Гість
4. 23-11-2006 20:53
 
Яких новинах? Ось прес-реліз поширений з цього приводу менеджментом, жодних натяків на подробиці навіть у майбутньому там немає: 
[QUOTE] Марія Бурмака вийшла на зв'язок  
 
На ранок з’явились відомості про перебування Марії Бурмаки у Єгипті. М. Бурмака була запрошена до Єгипту на три концерти. Один концерт мав відбутись 18.11.06 у Каїра, два інших 19.11.06 у Хур гаді. Третій концерт завершився 20.11.06 біля першої ночі. 20.11.06 р. о 13:20 було заплановано виліт колективу до Києва. 
Ранком М. Бурмака повідомила своєму адміністратору про те, що за нею приїхали знайомі, котрі запропонували їй прогулянку по місту. Вона попросила забрати її речі з готелю та переказала що повернеться до початку реєстрації на летовище. 
На реєстрацію Марійка не з’явилась, адміністратор гурту зателефонував до Києва, продюсеру Віталію Пастуху та повідомив йому про це. Вони очікували її до 14-00 та змушені були відлітати до Києва без неї. 
«Когда мне позвонил наш администратор, я подумал, что это глупая шутка. Встреча в аэропорту стоила мне очень дорого. С четверга на пятницу мы записали в студии новую песню Марии. Это просто песня-бомба, на которую планировали снимать клип. 22-25 мы должны были мастерить в студии новую песню. Но Мария не прилетела. Телефон молчал. Я не знал, что мне думать. По своим каналам мы занялись ее поиском. Подключили всех. Сегодня ночью Мария позвонила. Ожидаем ее возвращения в ближайшие дни. Большое спасибо всем тем, кто оказался неравнодушным и предлагал свою помощь в поиске», - розповів Віталій Пастух. 
[/QUOTE] 
 
 
Які ще питання? :) 
Якщо заглибитись далі у аналіз ситуація, то як мінімум дивною є ситуація в якій всі друзі Марії полетіли до Києва, замість того щоб її шукати. Це ще більш дивно, якщо врахувати той факт що в усіх аеропортах існує процедура перереєстрації на більш пізній рейс, якщо не виходить з якихось причин вилетіти тим на який квиток. Це нормальна практика. Тим паче куди куди а в Єгипет злітати не проблема і літаки там не раз на тиждень літають, бо туристичний потік з країн СНД надзвичайно високий.
[ гість ]
 
Vitaliy
5. 23-11-2006 21:24
 
Марія Бурмака об'явилася. За словами керманича прес-служби RH group, яка зараз опікується співачкою, вона вийшла на зв'язок з продюсером гурту Віталієм Пастухом десь близько 1-ї години в ніч з 22 на 23 листопада і сказала, що жива-ціла-здорова, повернеться скоро, про що додатково повідомить, а подробиці розповість вже вдома. 
 
http://fdr.com.ua/news.php
[ гість ]
 
Гість
6. 23-11-2006 21:42
 
У даному випадку ми посилаємось на першоджерело, яким так само є RH Group і від якої була інформація. Вище вона зазначена.  
Автор, який писав новину на ФДР міг від себе дописати це дуже легко, ті слова - не пряма цитата.
[ гість ]
 
Vitaliy
7. 24-11-2006 00:16
 
гм...
а мене більше зацікавило: 
 
навіщо в прес-релізі подібного змісту (щодо зникнення особи) абзац про нову пісню-бомбу?
[ гість ]
 
malen6ka
8. 24-11-2006 00:32
 
гм...
Можливо для алібі? :grin :grin  
 
Маленька +1
[ гість ]
 
Vitaliy
9. 25-11-2006 18:03
 
Краще б музику слухали...
Яка вам нафіг різниця, чому це вона має щось пояснювати? В якому законі це написано?? Бурмака робить КЛАСНУ музику! Не опускайтеся до рівня жовтої преси
[ гість ]
 
romuald
10. 26-11-2006 14:33
 
Краще б музику слухали...
КЛАСНУ? 
Вибачте, але це вона опустилась до жовтого рівня і тому отримує свою порцію критики. Це не жовта преса. Ми використовуємо лише факти. Жодних пліток там немає. 
Навчіться адекватно сприймати критику
[ гість ]
 
Vitaliy
11. 26-11-2006 16:04
 
Краще б музику слухали...
Неподобство! Помилку виправили і моє повідомлення стерли! Молодці! Тепер склалося про вас повне враження!
[ гість ]
 
Гість
12. 26-11-2006 16:17
 
Краще б музику слухали...
Шановний, заспокойтесь! 
Ваше повідомлення було видалене за те, що воно містило тільки образи на адресу авторів сайту і жодного конструктиву, який би стосувався обговорюваної теми. Стримуйте свої емоції. Не треба засмічувати коментарі образами. Кожен автор має право на власну думку, поважайте її.  
А тупо ображати людей - вам тут ніхто не дозволить. 
 
Якщо ви маєте якісь претензії безпосередньо до редакції, ви маєте можливість висловити їх надіславши листа через розділ контакти. Ми розглянемо ваші зауваження, якщо вони будуть достатньо обґрутовані. Коментарі призначені не для цього.
[ гість ]
 
Vitaliy
13. 26-11-2006 21:26
 
Ще раз про жовту пресу...
"Водночас у сьогоднішньому прес-релізі поширеному прес-службою Бурмаки так і не містилося чітких пояснень причин цього дивного "зникнення" співачки" - а чому, власне вони зобов’язані це пояснювати? Вони що, ваші родичі? Перестаньте лізти в особисте життя людини, хай навіть її не було, бо вона там якогось шейха зустріла! Слухайте музику!
[ гість ]
 
romuald
14. 26-11-2006 22:13
 
Ще раз про жовту пресу...
Її прес-служба підняла на вуха всю країну (купа інтернет-видань, центральні телканали у вечірніх випусках новин повідомлили про це) і таким чином посвятила всіх небайдужих громадян до цього інциденту і змусила багатьох переживати за співачку. В такому випадку коли багато людей хвилювались за неї, вони мають право знати, через що власне вони хвилювались і що врешті сталось, а сама Марія і Ко. чисто з етичних міркувань збов'язана була б дати хоч якесь виразне пояснення. А так, в результаті вийшов просто дуже класний і потужний, а головне абсолютно шаровий!, піар. ЗМІ використали...
[ гість ]
 
Vitaliy
15. 27-11-2006 22:19
 
Ще раз про жовту пресу...
шонеясно - не могла оторваться от горячих орапских порней, вот и задержалась
[ гість ]
 
Гість
16. 09-12-2006 14:07
 
Ще раз про жовту пресу...
Та забухала десь
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >