Гітарист ВВ видав сольний альбом
// Наталка Тесля   
26.11.2006 16:10
ImageГітарист «Воплів Відоплясова» Євген Рогачевський презентував свій перший сольний альбом. Платівка з дивакуватою назвою «Иіцкій Аун» пропонує слухачу «повне зібрання творів» однойменного гурту, в якому Євген грав десять років тому. Це була альтернативна формація, яка грала переважно інструментальну музику та попри активну концертну діяльність не лишила по собі жодних студійних записів.
Євген  Рогачевський: «Я впевнений, що ця музика варта уваги, тому як тільки в мене з'явилаcь можливість закарбувати ці треки, я це зробив. Записом я задоволений на 100 відсотків, і тепер перед минулим моє сумління чисте».

Гурт «Иіцкій Аун» існував з 1991 по 1995 роки. За словами Євгена, таку назву колектив отримав, бо вона «відповідає його музиці», та за легендою, несе фонетичне відображення одного з заклинань мисливців дальньої Півночі. Наразі планів відродити колектив у його колишніх учасників немає, бо кожен з них зайнятий власними кар'єрами та родинами. Тому платівка «Иіцкій Аун» - це разовий студійний проект. В записі альбому брали участь Євген Рогачевський, барабанщик оригінального складу Євген Чупринка, а також сесійні музиканти.

В альбомі матеріал представлений на двох дисках. Щоб скласти уявлення про творчість гурту, музикант радить починати слухати платівку саме з другого, бонусного диску, на якому зібрані більш ранні композиції, які до того ж розташовані в хронологічному порядку. Всього до платівки увійшло більше трьох десятків треків, 14 з них складають першу її частину, і 25 - другу.

Випуском цього диску Євген Рогачевський не збирається припиняти свою сольну творчість і вже планує записувати новий альбом. Проте коли почнеться робота над новим проектом, невідомо, бо, за словами Євгена, найперше треба працювати над новими піснями «ВВ», яких накопичилося вже чимало.

Наталка Тесля
music.com.ua
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >