ФлайzZzа штурмує музичний телепростір України
// Прес-служба гурту   
26.11.2006 16:35
«ФлайzZzа»«Сонячні мухи», видали черговий, вже третій відео доробок – кліп на пісню «Прямо (мати крила)». Як і попередні «Сонце» та «Небезпечна зона», ці відео створені на підтримку дебютного альбому «Тепло за годину», що побачив світ у черні цього року.
Новий кліп став гарним подарунком для справжніх прихильників гурту «ФлайzZzа». У то й же час, нічим особливим не здивувавши знаних у кліпмейкерстві київських спеціалістів. Дивно, адже відео в певному сенсі вийшло справді унікальним – глобальним та міжнародним, оскільки в ньому використовуються спеціально замовлені та відзняті кадри з лондонських вулиць. Про смаки не сперечаються, але, можливо, перенасичений лімузинами, стразами та оголеними дівками ефір центральних музичних каналів країни потребує саме такого антуражу…

Тим не менше, регіональні телеканали Хмельницького, Львова та Дніпродзержинська (а в столиці – каналу ТЕТ), відразу підхопили ініціативу активної ротації «лондонського» кліпу на своїх хвилях. У той самий час сповнені оптимізму непосидючі мухи, готують до презентації четвертий кавалок відео продукції у стилі ФлайzZzа. Наступний кліп на пісню «Змія» створюється із застосуванням 3D-графіки і як сподіваються його виробники, він займе адекватне місце у лінійці української музичної відеопродукції.
Окрім того, українські глядачі невдовзі матимуть можливість побачити телеверсію концерту гурту у програмі «Твій Формат» на М1. Запис телепрограми відбувся минулого тижня у студії телеканалу за присутності та бурхливої підтримки прихильників гурту.
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: