Гурт От Вінта представляє новий альбом - «Попереду!»
// Наталка Тесля   
06.12.2006 22:30
От вінтаГурт От Вінта завершив роботу над новим альбомом «Попереду!». Презентація платівки відбудеться 14 грудня в київському клубі «Бочка», де всі охочі зможуть почути наживо пісні з нової платіки та отримати свіженьки екземпляри диску. Також під час концерту буде презентовано кліп на заголовну річ альбому – патріотичну маршову пісню «Попереду жахи-шляхи».
Платівка «Попереду!» стане третьою в дискографії От Вінта, до неї увійшли як власні пісні украбілів, так і переспіви українських народних та інших відомих пісень, виконані з незмінним «отвінтистським» драйвом та дотепами.

Продовжують патріотичну тему в альбомі треки «Зоряний вітер» та «Гей, скорбе», написані свого часу «гвинтами» для Пласту (Національна скаутська організація України). Народна спадщина представлена на платівці піснями «Їхав Козак», «Шабелина», «Мав я раз дівчиноньку», «Та орав мужик», які вже стали концертними хітами, та акапельною версією загальновідомої «Ой чий то кінь стоїть». Решту трек-листа «Попереду!» складають переспіви відомих пісень «Два кольори» (дует з луцьким гуртом «ФлайzZzа»), «Тиша навкруги», «Міцні засмальцьовані руки» (україномовна версія пісні «Блюз пухлых рук» московської команди «Містер Твістер») та інші. В якості бонусів до платівки увійшли треки «Ти казала у неділю будем слухать рокабілі» та «Піке над Карпатами». Саме цими піснями От Вінта заявили про себе на знаковій збірці «1-й Украинский рокабильный фронт», що вийшла в 1998 році.

З рештою, у кожної пісні є власна цікава історія, дізнатися яку можна буде безпосередньо від музикантів під час презентації.

Початок концерту о 21:00. Вхід 30 грн, з флаєром або в фірмовій футболці гурту – 25. Адреса клубу «Бочка» - Московський проспект 17/1 (метро Петрвівка). Існує можливість попереднього замовлення столиків за телефоном  461-87-88(89). Скачати флаєр та дізнатися подробиці про концерт можна на офіційному сайті гурту – www.ot-vinta.com.

Трек-лист альбому «Попереду!»:
1. Попереду жахи-шляхи
2. Їхав козак
3. Шабелина
4. Ніч яка місячна... (сл. М. Старицький)
5. Міцні засмальцьовані руки
6. Тиша навкруги  (сл. О. Богачук)
7. Мав я раз дівчиноньку...
8. Попурі
9. З бодуна ми почули наказ
10. Та орав мужик
11. Гей, скобе!
12. Два кольори (feat ФлайzZzа)
13. Ой, чий то кінь стоїть
14. Зоряний вітер
Бонус-треки:
Піке над Карпатами
Ти казала у неділю будем рокабілі

Наталка Тесля




Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >