14-17 грудня. Червона Рута: київський відбір
// UAFORMAT.COM   
10.12.2006 19:59
Червона РутаЗ 14 по 17 грудня року відбудеться останній за графіком відбір на фестиваль "Червона Рута" у м.Києві. Конкурс буде проходити в залі Конгрес-Холу Президент-готелю «Київський» за адресою: вул. Госпітальна, 12 (станція метро «Палац спорту»).
Участь у змаганнях “Червоної рути” не потребує жодних вступних внесків, а вхід для глядачів є вільним. Конкурсанти виступають у жанрах популярної, рок-, танцювальної та акустичної музики. Єдина вимога до них – виконання трьох пісень українською мовою. Фестиваль забезпечує  усі конкурси якісною звукопідсилювальною та світловою технікою, концертними залами. Для участі у конкурсі виконавці мають ознайомитись з Положенням про Фестиваль, заповнити та надіслати на одну з електронних адрес: , Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
Заявку-Анкету учасника, Форму Заявки-Анкети учасника та Положення про фестиваль можна отримати написавши на одну з вищезазначених електронних адрес. Контактні телефони дирекції фестивалю у Києві : (044) 247-94-37, 237-76-32, 237-76-45.


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 18-12-2006 08:45
 
Червона Рута
Було дуже гарно, багато талановитих гуртів. Звучання супер. Хотілось би дізнатись результати відбіру?  
Дякую  
Саня
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >