Крихітка Цахес презентує кліп Деталь та готує другий альбом
// Віталій Прудиус   
10.12.2006 20:24
Крихітка Цахес - ДетальКліп Крихітки Цахес на пісню "Деталь", який було відзнято ще у жовтні і планувалось запустити в ротацію ще на початку листопада, днями таки вийде на екрани. Його прем'єра для широкого загалу пройшла сьогодні на каналі "М1". А перший показ відбувся кілька днів тому для учасників фан-клубу гурту - "Крихітка Crew".
"Деталь" - це четвертий відео кліп гурту на пісню з дебютника "На першому місці". За словами лідерки гурту Каші Сальцової, екранізація "Деталі" це своєрідний реверанс в бік прихильників потужної рокової "Крихітки", які критикують колектив за надмірну "форматність".

Що ж до нового альбому, то наразі гурт напрацював достатньо нового матеріалу і відшліфовує його та систематизує без зайвого поспіху.

Каша: "Ми ж не продюсерський проект, де і все прораховано, і матеріал для нової плити закуплений, і костюмчики пошиті. У нас все спонтанно. Є близько десятка нових пісень і кілька класних рифів та ідей для ще кількох треків. Можливо навіть не всі увійдуть в альбом. Коли ми дозріємо і будемо знати, що робити з саундом нової платівки - буде альбом".

Тим не менше дуже довго прихильникам чекати не доведеться. Лідерка "Крихітки Цахес" висловила сподівання, що друга платівка побачить світ у найближчі півроку, а то й раніше.

Віталій Прудиус
Коментарів (11)
RSS-стрічка
1. 10-12-2006 21:01
 
ПІВРОКУ??!! нє-нє-нє....це знущання якесь! я вже не витримую!....мамадарагайа!
[ гість ]
 
Veselka
2. 10-12-2006 21:17
 
"ПРОТЯГОМ піврок" :) Це не значить що доведеться чекати аж до травня ;) АЛьбом може вийти і через 3 місці, в березні накприклад. Я думаю за січень-лютий вони спокійно весь матеріал доведуть до пуття :)
[ гість ]
 
Vitaliy
3. 10-12-2006 22:32
 
ага! колись вони обіцяли "десь у вересні". Нє, ну віра в краще ще присутня...десь...глибоко...:)
[ гість ]
 
Veselka
4. 16-12-2006 14:15
 
"Крихітка Цахес" ніби над нами знущається відтягуючи день вихіду альбомууууууу........... АААААА скоріше б. Ми чекаємо!!!! :eek :eek :eek я помру, та ні шуткую.Спочатку куплю диск, а тоді вже подумаю помирати чи ні, хоча що тут думати навіщо помирати, якшо у мене буде її диск, чи не так? :x
[ гість ]
 
рита =))
5. 16-12-2006 14:15
 
"Крихітка Цахес" ніби над нами знущається відтягуючи день вихіду альбомууууууу........... АААААА скоріше б. Ми чекаємо!!!! :eek :eek :eek я помру, та ні шуткую.Спочатку куплю диск, а тоді вже подумаю помирати чи ні, хоча що тут думати навіщо помирати, якшо у мене буде її диск, чи не так? :x [EMAIL]null[/EMAIL]
[ гість ]
 
рита =))
6. 18-12-2006 18:01
 
Останній кліп, на "Деталь" - ніякий... :( 
Якось не дуже чекаю їхній альбом, я чула, що "Факультет" збирається видавати новий альбом - от цього я дійсно чекаю! :)
[ гість ]
 
Діана!
7. 20-12-2006 01:11
 
гг, Діана, ну ти і порівняла! Крихітка - це поп-рок, а Факультет - ню-метал... ;) 
 
Щодо кліпу погоджуюсь, але там бюджет був обмежений. Хоча я б зняв щось набагато краще якби вмів :) принаймні ідей дуже цікавих, артових - купа.  
А цей клдіп до речі нагадує одну з недавніх робіт Корна - Coming Undone здається називалась, теж там посеред постелі чувак стояв співав аж поки небо і сама пустеля не почали "тріскатись" і наставати темрява, ггг :)))
[ гість ]
 
Vitaliy
8. 22-12-2006 19:10
 
А я не порівнювала - просто кажу, що мені такі соплі не подобаються... До тог ж, в стилях я ніфіга не шарю, чесно кажуси. або подобається, або ні. Пару раз послухала - і набридло...:) а факультет досі слухаю:)  
Щодо кліпу, то навіть з обмеженим бюджетом я гадаю, що можна було б знати якесь цікаве відео, а це вийшло якесь занудне... :(
[ гість ]
 
Діана!
9. 28-12-2006 12:05
 
Один раз дивився кліп...Тому не можу нічого сказати...Каша молодчина...Так тримати....
[ гість ]
 
Игггорррь
10. 21-01-2007 17:03
 
5
кліпи мене не дуже приваблюють, ось пісні - інша річ, я люблю через вуха, а не через очі, Крихітка Цахес - це ж наша Evnescence! її альбом "ти на першому місці" припав мені до вподоби
[ гість ]
 
Положик
11. 25-04-2007 14:47
 
5
Випадково почув Кашу. Не вистачає часу для музики, тьма роботи. Скажу відверто хороша група, як добре піде то до рівня Океанів реально може дорости. Чого їй і бажаю.
[ гість ]
 
Роман

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: