ТНМК написали пісню про ''помаранчі''
// UAFORMAT.COM   
17.12.2004 15:37

Гурт «Танок на Майдані Конго» приступив до запису нової пісні «Помаранчі», натхненний, як нескладно догадатися, подіями української «жовтогарячої революції». Музиканти були одними з перших, хто, кинувши усі свої справи, відправилися на Майдан Незалежності відстоювати своє право на демократичні вибори. . «Я кажу - так, бо час настав/Я вийшов на майдан. Пан або пропав» - головна ідея пісні покладена вже в перших її рядках.
За словами головного текстовика гурту Фоззі, такі соціально-політичні колізії, які спостерігалися нині восени в Україні, викликають у творчих людей напливи натхнення. І «Помаранчі» - не єдина пісня «Танків», «народжена» нинішньою передвиборною метушнею. Одна з таких композицій народилася у Фоззи ще напередодні першого туру голосування, однак через «ненормативну лексику» вона була притримана для другого сольника «МетаMoreФоззі». Ще одна - добре відома слухачам пісня «Вавілон» з рядками «Пузаті тулять мені фуфєл» - народилася в ході участі ТНМК у турі 2000-го року на підтримку Л. Кучми, в якому взяли участь майже всі зірки української сцени.
Музиканти поки не знають, яка буде доля пісні «Помаранчі». «Это не песня на злобу для для эфира, - говорить Фоззі. - Она совсем неформатная для Украины. Мы просто начинаем работать с новым материалом». Не розглядають поки хлопці і можливість включення пісні в яку-небудь збірку по типу «Жовтогарячі пісні української революції» - у цьому немає ніякої необхідності. Тим більше, як вважають музиканти, подібні збірники зараз будуть з'являтися як гриби після дощу і далеко не з тими піснями, що дійсно звучали на Майдані і надихали мітигуючих.
Нижче наводимо текст пісі:

Помаранчі
I
Я кажу – так, бо час настав
Я вийшов на майдан. Пан або пропав
У долоні хлоп. Пан або холоп.
Неправда - як куля мені в лоб

Це не по-людськи , це - несвобода,
Це - нелюбов, це - ненасолода
Лента за лентою, тримаємось, повстанче
За нами перемога, вперед – помаранчі

Добрий день, я – українець
Це мій світ, де я - властивець
Я прийшов і я відкрився
Я сьогодні народився

II
Людина каже – так, собака каже – гав.
Я вийшов на майдан. Пан або пропав
Ненависть моя зростає, як бамбук
Стук мого серця так, а не тук

Ми – помаранчі, це наша кров
Я вивчаю найкращу із мов
Вона найчесніша на мій смак
Бо пишеться, як чується, я чується нам - так

Добрий день, я – українець
Це мій світ, де я - властивець
Я прийшов і я відкрився
Я сьогодні народився

//tnmk.com, music.com.ua


Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >