ТОЛ + [AMATORY] = ...
// Олена Синицька   
25.12.2006 18:27
ТОЛ17 грудня в столичному Альта-Експо відбулось мега-альтернативне шоу від українського гурту ТОЛ та росіян [AMATORY]. Обидва виступи по суті були презентацією нового матеріалу гуртів. В рамках Live Evil Tour для [AMATORY] київський виступ став тридцять третім – такий собі маленький ювілей, присвячений виходу в маси найсвіжішого альбому команди “Книга мертвых”.
Що ж стосується ТОЛівців, то про “новий” матеріал говорити важко, адже більшість пісень були презентовані ще у травні під час сольного концерту “ДетоНація” (фото). Програма виступу особливими очікуваними сюрпризами не потішила – спершу було відіграно переважно російськомовний свіжий матеріал, пізніше додалися знайомі за багатьма виступами гурту україномовні пісні з першого альбому під назвою “Синдром бажання”. До того ж, незважаючи на тривалий саундчек, звучання постійно “редагували” вже безпосередньо після початку виступу.

Чомусь останнім часом серед організаторів подібних заходів ознакою “гарного” тону стала затримка власне концертів, тому й за законами жанру виступ почався рівно за годину після анонсованого часу. Що також хотілося б зауважити, цього разу важко було визначити напевне, хто поводився більш агресивно – прихильники творчості гуртів чи охоронці. Для найбільш відчайдушних стейдж-дайверів закінчення концерту проходило десь за межами залу, оскільки прямо зі сцени їх далеко не найніжнішим чином виводили за лаштунки – більш пощастило тим, хто вчасно пірнув назад у натовп (інколи завдяки допомозі самого Прозорова). Не обійшлося й без залучення спецпідрозділів, коли масова бійка у холі закінчилась конвойованим виводом порушників “громадського спокою”, серед яких, до речі, немало було скінхедів, котрі ні під час самого виступу, ні загалом особливо вишуканими манерами похвалитись не можуть.

Оскільки в самому залі таких екстрених заходів вжито не було, то це наштовхує на думку, що наша охорона нарешті навчилась відрізняти мош від бійок. Публіка ж підкинула нові завдання – тепер, власне, доведеться з-поміж всеохопного слему вирізняти “стінку смерті” та circle pit. Зі сторони це виглядає захоплююче, проте ставати учасником таких дійств наважуються далеко не всі. Організатори ж, у свою чергу, завбачливо попередили на квитках, що відповідальність за особисту безпеку кожного відвідувача вони не несуть – піклуватись про себе має сам “власник квитка”.

Отже, обидва вибухових гурти успішно детонували. Як наслідок – прискорене серцебиття, підвищена норма адреналіну й енергетичний запас рівно до наступного подібного дійства. Лишається сподіватись, що довгоочікуваний другий альбом ТОЛу скоро нарешті з'явиться в руках численних прихильників. Факти спрацьовують ліпше будь-яких реверансів, тому найкращий доказ потрібності такої музики - повністю заповнена зала. Як і обіцяли організатори, “яскравий альтернативний тандем лідерів сцени” відбувся.

Олена Синицька
Коментарів (14)
RSS-стрічка
1. 26-12-2006 00:06
 
У ТОЛа не было норм. саундчека. 
Потому что аматори чекались 3 часа.
[ гість ]
 
Гість
2. 27-12-2006 19:10
 
Аматори вообще обалдели!!!!!!! Ублюдки.
[ гість ]
 
Гість
3. 28-12-2006 22:20
 
тол вобще чёкнулись-всё выступление апаратуру настраивать!!!! :upset :upset
[ гість ]
 
люся
4. 29-12-2006 00:45
 
....О Том,что Была драка на концерте Узнал Только что))).... 
.....И Никого Прозоров не ТОЛкал))))....Лена Ты Чё?? :?
[ гість ]
 
Ukio
5. 29-12-2006 03:12
 
та наче нічьо, кльово все) знайдіть мені, де написано про "толкал", бо я щось не бачу.... 
якщо вас цікавить саме бійка, то причин і наслідків я не знаю - спитайте в організаторів. просто опинилась у холі не в дуже приємний момент.
[ гість ]
 
Syny4ka
6. 29-12-2006 19:23
 
А "ТОЛ" то дійсно сила! ;) Жаль тілько шо в Львові вони виступили не на повну потужність, але все ше попереду 8) Прозорову - ріспект :p
[ гість ]
 
Поціновувач
7. 29-12-2006 20:04
 
Товариш їздив на концерт, а я незміг, через те що треба було гроші на Новий Рік треба було економити...Що ж чекаємо ТОЛ у Запоріжжі, може, колись вони до нас завітають, от тоді буду на концерті 100 відсотково :)
[ гість ]
 
Murphy
8. 30-12-2006 12:30
 
:grin :grin :grin :) тол ві найкращі!!!!!!
[ гість ]
 
Гість
9. 02-01-2007 23:04
 
хотілось б дуже побачити Тол в Ужгороді!!!у нас дуже багато ваших фпнів,до нас ніколи неприїжджаєніхто.Надіємось вас побачити!!!
[ гість ]
 
Sid
10. 09-01-2007 18:51
 
Скінів, були понти. А, мудозвони, мєнти тлумили в холлі всіх підряд. Я очікував здачі, коли почалося місиво. Одного так ні за що до реанімації й забили. До речі "Тол", справді, потішив. А сайклопід не такий вже й страшний, довбні ті, хто не взяв участь.
[ гість ]
 
Герд
11. 14-01-2007 21:10
 
best
супер :grin :grin :grin
[ гість ]
 
soulfly
12. 30-01-2007 14:24
 
best
Я був на тому концерті, і хочу зауважити то було круто. Мало того шо в мене є все про аматорі, та ще й зіснянв на свій телефон гарненні кадри 8) 8) 8) :p
[ гість ]
 
[ANATOLY]
13. 01-02-2007 14:14
 
best
Немного позний комент, но всё же. Хочу сказать что просмотрев интервью с одним из участников Аматори, был поражен его тупостью. Та и вообще ведут они себя как зажравшиеся мажоры!А группе Тол вечный респект!
[ гість ]
 
Converse
14. 18-05-2008 19:55
 
best
AMATORY- крутые парни))
[ гість ]
 
IGOS

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >