Друга Ріка відзначила 10-річчя автограф-сесією
// Danila, Enter Music TV   
30.12.2006 23:59
Друга РікаХлопці з гурту "Друга ріка" влаштували автограф-сесію присвячену релізу власної збірки найкращого "Денніч" та відзначанню десятиріччя існування колективу. Головний месседж, яким поділився фронтмен гурту Валерій Харчишин - "Ми хочемо бути зрозумілими та ближчими до людей, замість того, щоб влаштовувати пафосні вечірки, квасити і т.д."...

Зрозуміти Валерія та компанію нескладно, адже натяки на урочисті вечірки присвячені аналогічним ювілеям інших українських гуртів, що відбулися з різницею у кілька тижнів, читаються легко. Інша справа, що "Друга ріка" потрапила у складну ситуацію: бути третіми у черзі на святкування власного червонця після ТНМК і Тартака перспектива не найприємніша. Тому і з'являються слова на кшталт "пафосні вечірки", "квасити". А єдиною столичною подією до дня народження "другорічників" та релізу "Денніч" стала автограф-сесія у музичній крамниці.

Обрати альтернативний шлях - це лише частина справи, інша та більш значуща - реалізувати обрану альтернативу. Важко погодитися з тим, що штовханина у клаустрофобічному приміщенні з єдиною метою отримати автограф улюбленого виконавця - це мрія людини, котра минула період дорослішання. Валерій Харчишин зазначивши "ми хочемо бути поруч з людьми з цієї планети" мав на увазі напевно саме підлітків-фанатів. Досить суперечливо. Бо іншопланетянам свято здалося невеселим.

Danila,
Enter Music TV
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 07-02-2007 16:00
 
Danila,а Вам не здається, що перед тим як щось писати, треба трохи досконаліше вивчити предмет, про який пишеш.....автограф-сесія була не єдиною подією до 10-річчя!А на концерт, яким, власне, і відзначили цю дату ДР, я - абсолютно не підліток, а людина, якій 24 роки - приїхала через півкраїни!Може люди з їх планети дійсно існують?!просто Ви цього не розумієте?!!! 
 
"Бо іншопланетянам свято здалося невеселим." - А Ви питали?! :?
[ гість ]
 
Гість
2. 07-02-2007 23:37
 
ого заява.
:grin  
по приколу чудак пишет. 
поправде прировнять празднование 10 летия к автограф-сессии это нада иметь могзи конечно (или не иметь). 
 
понятно что журналисты воспринимают празднование, как одно событие- вечеринку или сейшн, в этом духе. 
 
насколько я понял, то отмечено первое 10-летие группы было выходом альбома(тире- зборника лучших песен).  
 
 
[ гість ]
 
sashamega

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: