От Вінта потрапили в ротацію радіо Шансон із трьома піснями
// Юрко Зелений, ФДР   
31.12.2006 01:00
От ВінтаВатага От Вінта доцього знана як зачинатель укробіллі, раптово змінила формат – відтепер вона стала "шансоном". Шанувальники цієї самобутньої четвірки можуть спати спокійно: пісні гурту не зазнають жодних змін, просто… просто несподівано для парубків відразу три їхні пісні взяв собі до гарячої ротації київська радіостанція "Шансон". Пісні зі свіжої платівки "Попереду" – "Їхав козак", "Ніч яка місячна" (на вірші М. Старицького), "Ой чий то кінь стоїть" – змагатимуться на рівних з розмаїтими гоп-стопами, шуфіками, кобзонами та крічами. І якщо "Їхав козак" ще можна із великою натяжкою зарахувати до застільних пісень, то бачити у такому товаристві річ "Ой чий то кінь стоїть", заспівану хлопцями акапельно (!) – трохи дико.
Юрко Журавель, "От Вінта": "Для нас і самих незвично якось опинитися у подібній компанії, але вістка, зрештою, файна. Гадаю, будь-кому було би приємно дізнатися, що місць, де твої пісні крутять – стало одним більше. Будемо вважати, що це був такий собі подарунок гуртові від "Шансона" до Св.Миколая".


Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 21-01-2007 13:40
 
"Попереду", як на мене, один найкращих CD 2006 року! А по звучанню - найякісніший з усих альбомів "Otviнчених"! Отак і тримати!!!
[ гість ]
 
Гість

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: