Головна arrow Новини arrow Різне arrow Святослав Вакарчук: ''Книга творить людину''
Святослав Вакарчук: ''Книга творить людину''
// Fdr.com.ua   
03.03.2007 12:42
Святослав Вакарчук: Книга творить людинуЧільник Океану Ельзи, Святослав Вакарчук започаткував новий громадянський почин: «Книга творить людину», старт якого ознаменувався появою в ефірі українських телеканалів відповідного відео-ролика, звуковою доріжкою якого стала одна з давніх пісень гурту "Вулиця" (альбом "Модель", 2001 р.). Задум виходить з того, що нині вже давно в минулому та доба, коли Українці вважалися найосвіченішою нацією, а підростаюче покоління дедалі більше байдужіє до книги. Тому сьогодні про низький рівень цікавості молоді до читання щонайменше треба гучно говорити, але найкраще – спробувати змінити становище. Потреба молоді читати не постане сама собою, її треба прищеплювати і розвивати, аби поняття «читати» стало синонімом таких понять, як «мислити», «жити». Це переконання, а також бажання переломити нинішній стан справ і спонукало Славка Вакарчука до почину «Книга творить людину», спрямованого на заохочення громадськості до читання. У рамках проекту відбуватимуться зустрічі зі школярами та студентством, а також придбання книг для дитячих будинків і шкіл України.

 

Святослав Вакарчук: «Інтелектуальний рівень нації прямо-пропорційний до щастя і добробуту цієї нації. Деколи мені стає просто страшно від того, як мало ми знаємо, а головне –  хочемо знати. Людина, яка мало знає приречена на залежність. Неграмотна нація – залежна нація. Сподіваюся, ми разом зробимо так, щоб ці слова ніколи не говорили про Україну».

Скидається на те, що майбутня платівка «океанів» не стоятиме осторонь злободенної тематики, зокрема й любови нашої нації до читання. Так це чи ні – зможемо дізнатися у квітні, на коли намічена поява нового альбому.
Коментарів (2)
RSS-стрічка
1. 10-04-2007 13:36
 
Книга творить людину
Здравствуйте, Святослав! Я являюсь одним из авторов книги "Законы мысли. Айкидо и больная духовность. Моё счастье - от Бога!" Книга написана в соавторстве с Галиной Дымковой, В 1996 году в США издается ее первая книга "Ариеолла", а в 2000 году вторая - "Мафия против Бога". Галина стала дважды участницей международной выставки "Нетрадиционное исцеление" в городах Феникс и Сан-Диего. С 2000 года и по настоящее время она преподает курс "Тайны человеческих чувств" в Университете г. Феникса штат Аризона, составленный по ее учебной методике. Первая версия книги издавалась в США и России. Сейчас книга готовится к изданию в "Софии". По удивительному совпадению дизайн её суперобложки очень схож с дизайном Вашей социальной рекламы "Книга творить людину". Уважаемый Святослав, очень хотел бы с Вами встретиться и пообщаться о возможном сотрудничестве. Мой контактный тел. 80673156016
[ гість ]
 
2. 09-04-2008 13:09
 
Книга творить людину
Добрий день! 
Мене дуже зацікавив проект "Книга творить людину". Справді, на сьогоднішній день існує проблема низького рівня читацької культури.  
Мені хотілось би більше дізнатись про цей проект і інші подібні проекти. 
Всі, хто мають інформацію або думки щодо цієї проблеми, прошу написати мені на пошту. 
Буду вдячна всім, хто відгукнеться.
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >