Esthetic Education спростували чутки про свій розпад та відзняли Unbelievable-кліп
// UAFORMAT.COM   
03.03.2007 12:57
Esthetic EducationДнями відбулись зйомки кліпу Esthetic Education до пісні Unbelievable. Ця робота є одним із саундтреків української стрічки OrangeLove, що вийде у вітчизняний прокат наприкінці березня. Режисером кліпу, так само як і всієї стрічки, став Алан Бадоев. Пісня Unbelievable стане першим синґлом з майбутнього другого за ліком альбому гурту, який матиме назву "Werewolf". Його запис тривав з середині літа минулого року у Лондоні. За словами музикантів, ця платівка є справді першим студійним творінням гурту, вона "похмура та надривна, проте із плямами світла та справжньої рокової романтики".

 

Вихід альбому "Werewolf", якого шанувальникам Esthetic Education довелось чекати майже два з половиною роки, заплановано на середину квітня. За деякою інформацією, на презентацію диску завітає одіозна російська виконавиця Земфіра, яка запевнила, що таку подію пропустити просто не може.

Тим часом, поки гурт працював над записом платівки і дещо зник з інформаційного поля, в інтернеті поповзли чутки про розпад колективу. На щастя, чутки залишились лише чутками і днями на офіційному сайті Esthetic Education з'явилось їх спростування із поясненням усієї ситуації. Зокрема відсутність відритих виступів в Україні, колектив пояснив тим, що проводить тут дуже мало часу: вокаліст гурту Луї Франк так само продовжує жити на дві столиці, проте вже не Київ-Лондон, а Москва-Лондон; водночас клавішник Дмитро Шуров тижнями пропадає в Росії у своїх приватних справах.
 
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 15-04-2007 14:10
 
Esthetic Education Werewolf
23 квітня цей довгоочікуваний альбом має з'явитися в музичних крамницях, а 13 травня у клубі "Privilege" запланований концерт на честь виходу альбома!
[ гість ]
 
2. 15-04-2007 14:32
 
Esthetic Education Werewolf
Цікаво! 
Але ж чому немає жодної офіційної інформації? 
 
Я так розумію, що в них вихід альбому співпаде із Океаном Ельзи практично в один тиждень ))
зареєстрований
 
Vitaliy
3. 27-05-2007 16:50
 
Супер
Просто супер! Хлопці, ви супер! Дуже радує, що після фактичного розпаду ОЕ є що послухати! Та ні що, а найкращу в світі музику!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: