Гурт Армада виринає із небуття
// Tala, Enter.ua   
25.03.2007 16:40
АрмадаПро існування київської альтернативної команди "Армада" в останні пару років загал відверто підзабув - новий час презентував нових героїв, а самі "армадівці" настільки тихо відійшли в тінь, що здавалося - все, повернення не буде. Аж ніяк, команда все ще існує, і за словами фронтмена формації Кадима Тарасова, переходить у фазу активної роботи. І хоча музиканти не обмежують себе визначенням конкретних часових термінів, пріоритетним завданням все одно залишається робота над студійним альбомом. Кілька треків для платівки вже готові.

 

Почути ж наживо новий матеріал незабаром можна буде у київських клубах - команда у ці вихідні заграє на фестивалі "Інша музика", крім того, наприкінці березня "армадівці" візьмуть участь у дуелі умовно названій "електронні барабани проти живих". Мета заходу - не довести перевагу одного типу інструменту над іншим, а продемонструвати можливість їхнього співіснування.
В період же тимчасового затишшя, фронтмен гурту Кадим під наглядом і керівництвом вітчизняного метра кліпмйкерства Віктора Придувалова, опановував нову для себе професію - режисера. На рахунку музиканта монтаж третьої частини фільму-хронології гурту "Танок на майдані Конго" - "ШоПопалоШоу", що днями нарешті побачив світ, та дебютна відеоробота київського проекту "Бажана". Тож, варто сподіватися, що наступне відео самих "армадівців" робитиме ніхто інший як Кадим Тарасов.
 
Коментарів (3)
RSS-стрічка
1. 28-04-2007 15:10
 
УРА!!! обожнюю їх!!! вони найкращі!!! АРМАДА 4ever!!!
[ гість ]
 
2. 28-04-2007 23:23
 
молодцы!
Новая Работа "мирный атом" это то чего нехватало нашей молодёжи,она заставляет задуматься о том что мы делаем с нашей Планетой!так держать!солистка Супер!
[ гість ]
 
3. 28-02-2008 13:07
 
молодцы!
Сами ребята говорят о выходе нового альбома в середине лета. Будем ждать с нетерпением - пацаны просто молодцы!
[ гість ]
 

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >