ФлайzZzа активно працює над наступним альбомом
// UAFORMAT.COM   
25.03.2007 17:23
ФлайzZzаУ новому році «ФлайzZzа» активізувала свої зусилля у роботі над наступною, другою в своїй історії музичною платівкою. Добре зваживши, команда вирішила працювати над новим матеріалом у себе вдома, в Луцьку. Аранжувальник гурту Ромко Сорока, який ліпив більшість матеріалу до дебютного альбому, перебрався до столиці, ставши на жаль недоступним у фінансовому та географічному плані. Тим не менш, команда вирішила не чекати з моря погоди та, облаштовуючи свою міні-студію і вже продукує на ній свої перші доробки до нового альбому...

 

Фактично першим продуктом, який зліпив гурт самотужки, є патріотична пісня «Право на правду», написана всуголос сучасним подіям в Україні. У ній змальовується непроста ситуація з правами та свободами сучасних українців, головною та наскрізною темою нової пісні є те, що пече сьогодні всередині кожного небайдужого українця. Вона добряче вибивається з загальної стилістики ватаги, оскільки надто серйозні соціальні чи політичні аспекти раніше не входили до переліку творчої тематики «мух».
Незабаром пісня надійде на радіостанції і її скоро почує широке коло шанувальників «ФлайzZzи». Мастеринг треку робив Олег Артим з гурту "Фактично Самі".
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >


Підписка на новини: