Sympathy for the 60s: машина часу навіть не знадобилась!
// Marie-Antoinette   
25.03.2007 18:08
Quinsberry ShotВізерунок у горошок, великі окуляри, тонкі галстуки, моди... Beatles, Elvis, The Who… Рок-н-рол, шейк, атмосфера 60х.....
Саме така атмосфера панувала 18 березня у київському диско-барі «Майдан», де того вечора пройшла вечірка “Sympathy for the 60s”, присвячена рок-н-ролу та добі 60-х.  Всі охочі змогли перенестись на 40 рокі назад в часі, потанцювати під відомі хіти та послухати хорошу музику.
І дійсно – все було як «тоді» - музика, одяг, позитив... Відповідні аудіотреки ще довго після закінчення концерту веселили та піднімали до танцю тих, хто залишився в клубі. Посмішки і хороший настрій були гарантовані всім, хто завітав на вечірку, даючи позитивний заряд на весь наступний робочий тиждень.


На сцені в цей вечір з’явились такі київські гурти як Areaл , Quinsberry Shot (на фото) та Drugies.

Першим грав гурт Areaл. Відомі хіти в їх виконанні, такі як “Light my fire” (The Doors), “I feel good” (James Brown), та інші, відразу «завели» публіку і примусили більшість гостей витанцьовувати шейк і твіст на танцполі. Програма з каверів була дуже вдалою для початку вечора, і коли гості чули перші акорди кожного відомого хіта – вітали його схвальними вигуками та оплесками.
Далі, черга підтримувати жваву атмосферу випала гурту Quinsberry Shot. Потрібно сказати, що у їхньому виконанні гості почули лише 2 кавери на рок-н-рол хіти. Але які! Під час виконання “Venus” (Shocking blue) та “Somebody to love” (Jefferson Airplane) підспівували майже всі. Але і інші треки, виконані Quinsberry Shot також були сприйняті з ентузіазмом, адже вони вже не вперше були представлені київській публіці. Не дивно, що коли учасники гурту оголосили що гратимуть «на біс» трек “Monday Morning”, який добревідомий поціновувачам творчості команди, публіка в залі оплесками привітала цю звістку і так само жваво допомагала вокалістці Quinsberry Shot, наспівуючи слова з пісні.
Далі на сцену вийшли Drugies. У їх виконанні прозвучала програма з авторських треків, а також обробок відомих пісень з далеких 60-х. “My generation” (The Who), “I am the Walrus” (The Beatles) та “I wanna be your dog” (The Stooges), які виконали Drugies, передали потужну енергетику рок-н-ролу в зал, і публіка ще довго не хотіла відпускати хлопців зі сцени. Тому не обійшлось без, вже традиційного, виконання групою пісні “Wonderwall” (Oasis). І хоча цей трек був написана далеко не в 60ті, але все ж відома мелодія і майже всіма напам’ять знані слова зробили своє діло – публіка радо вітала виконання цієї пісні.

Але виступом груп вечір не обмежився. Ведучий вечірки у проміжках між виступами, запрошував на сцену людей із залу, вибираючи таким чином короля та королеву вечора. Але, остаточні результати цього конкурсу не стали відомі на самій вечірці. Їх можна буде дізнатись пізніше із сайту, присвячемону київській street fashion – www.FAK.org.ua, де триває голосування за світлини найяскравіших персонажів того вечора.  

У підсумку всі бажаючі х,оча б на один вечір, змогли відірватись від рутинного і заклопотаного життя у безтурботність середини минулого століття. Із впевненістю можна казати, що ті хто завітав на сам захід, переконались, що подорожі в часі існують, і що інколи для того, щоб їх здійснити, не потрібно винаходити машину часу. Достатньо лише дати волю уяві і дозволити музиці зробити все інше.

Фоторепортаж: http://photo.uaformat.com/thumbnails.php?album=30

Marie-Antoinette 
Прокоментувати
RSS-стрічка

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
< Попередня   Наступна >