Фінал Bitches-туру: всі отримали все
// Олена Синицька   
25.03.2007 18:16
Фінал Bitches-туруУ свіжопрезентованій книзі “Bitches Get Everything” одна з героїнь стверджує: “Талантлівий чєлавєк талантлівий ва всьом”. Людина-оркестр Ірена Карпа довела можливість матеріалізації цього твердження на власному (ще б пак!) прикладі. Цього разу позбувся своєї “незайманості” кінематограф – у новій трьохповерховій “Хмільній Бочці” всі відвідувачі вечірки добровільно-примусово переглянули короткометражний фільм “Kyiv®. Limited Edition”, справжня (тобто найперша) презентація якого відбулась під час минулорічного кінофестивалю “Молодість”.


Ірена Карпа Bitches - Get EverythingРежисеркою, авторкою сценарію й виконавицею однієї з ролей стала сама Ірена, окрім якої в короткометражці були помічені Артур Данієлян (“Фактично Самі”), поет Павло Коробчук, молодша сестра співачки Гапа Н. Карпа. Особливість міні-фільму в тому, що його було відзнято мобільним телефоном. До того ж музика для нього написана “Фактично Самими”, отже й не дивно, що загалом п’ятихвилинний ролик швидше виглядає як дуже-дуже якісний та концептуальний кліп самого гурту. Проте, без власне кліпу теж не обійшлося – навздогін літературним читанням (аби не втратити зв’язку з мистецтвом слова) було продемонстровано нове відео гурту на пісню “My Picture”, в якому присутні Юрій Андрухович та капюшон і кеди Сергія Жадана. Вгадайте, хто є режисером кліпу? Нє, неправильно – Олег Артим (але теж з гурту “Фактично Самі” – вони, виявляється, усі там чєлавєкооркестри).

ImageОкрім самої хазяйки свята присутніх також розважали “бічез” (вони ж – імпровізовані хостес), які з уважних читачок під час текстовиголошувань перетворились на таку-собі підтанцовку під час Карпиного співання передостанньої пісні. З-поміж натовпу цих дівчаточок вирізнити було не складно – виглядали й поводились вони у повній відповідності тому, як мають виглядати й поводитись справжні курви. Окрім позування перед фотокамерами (та іншими охочими) й продавання ексклюзивних футболок, що на них написано не лише назву останньої книги, але й намальовано стислий її “переказ”, ще однією й, мабуть, найголовнішою функцією цих самих бічєз було всіляко підривати авторитет закону про еротику та порнографію – що ж, на превелике щастя влада ще не цензурує Карпині тексти книг та пісень.

Щодо музичної частини вечора, то у підвалі клубу меню складалось із “мєдляків” з альбому “Lo-Fi TRавми”, одного делікатесного хіта з “БПП”, “тяжеляків” з “Курви кам бек” і англомовних пісень “My picture” та “Play”, які, очевидно, ввійдуть до довгообіцяного альбому “And I Made a Man”. Проте справжнім хітом вечора став-таки Сашко Положинський, який не лише співав з Іреною про “Вродливе м'ясо” і про “Кіріяна” (вперше), а й робив зауваження глядачам (по суті, звісно) та стрибав зі сцени. На вимогу аудиторії завершили паті піснею “Сашахуй!” – Положинський заспівати її дуетом чомусь не погодився.

Проте не мистецтвом єдиним… Багато піару (між рядками згадуємо текст пісні, де “Фактично виграють всіх”), багато журналістів, багато подій протягом вечора – свято книго-відео-музики майстерно відрежисовано й втілено. Усі отримали усе.

Олена Синицька
Фото: karpa.name
Коментарів (1)
RSS-стрічка
1. 30-04-2007 18:16
 
Ірена Карпа завжди рулить!!! УРА!!!!!!!
[ гість ]
 
SEM

Коментарі можуть залишати тільки зареєстровані користувачі.

 
Наступна >